Şimdi Ara

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★ (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.715
Cevap
41
Favori
250.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim şarj olma süreside hemen hemen bu kadar ve internette vaad edilen 30 dakikada %83 ile alakası yok.HTC 10 a baktım o da 30 dakikada %50 dolum yapıyormuş. Bakalım servistekiler bu duruma ne diyebilecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fb li kullanıcısına yanıt
    Sonuca göre bana da dönüş yapın lütfen, telefondan kaynaklı bir sorun ise ben de göndereyim. Bu arada daha önce değişim yaptığınızı yazmışsınız. Ne yüzünden, hangi şartlar altında, nasıl değişim yaptınız bilgi verir misiniz? Benim telefonda da hoparlör kısmında paketi açtığım günden beri hafif sorun var fakat açıkcası değişim için göndermeye üşeniyorum. Bu konuda herhangi bir sıkıntı çıkartıyorlar mı?

Tam %20 iken telefonu şarja taktım yaklaşık 30 dk içinde (32-33 dk civarıda olmuş olabilir) %70 civarına geldi şarj yüzdesi.
  • veterans V kullanıcısına yanıt
    Değişim sebebi alt mikrofondu ,konuşmalarda sesim gitmiyordu MediaMarkt aracılığı ile gönderdim yeni aldğm için değişim istemiştim ,değiştirdiler.Hızlı Şarj sorununu anlattım ,yüzlerine karşı anlattım bakalım ne olacak ona göre bilgilendirme yaparım Hocam.

• Bocaboston B kullanıcısına yanıt
    Sağolun Hocam yanlış hatırlamıyorsam HTC 10'da bu sürelerde, bu kadar şarj oluyordu. Ben %1'de şarja takıyordum 30 dakikada %15-20 şarj oluyordu.Şarj ne kadar az olursa o kadar az oranda dolum yapıyor. Ve QuickCharge 3.0 la bu oranların bir alakası yok.

• https://youtu.be/WWTRRX73QGY

Araştırırken bu videoyu buldum. 30 dakika %80 şarj olayı beklediğim gibi büyük ihtimalle hikaye. Fakat yinede 30 dakika da %40-50, yaklaşık bir saatte de %80-90 oranına ulaşıyor gibi. Biraz önce %1'den itibaren şarja takıp test ettim. Nerçredeyse iki saatte şarj oldu. Son günlerde yavaş olduğunu düşünmeye başlamıştım fakat takmamıştım. Bu süre pil ve şarj konusunda bir şeylerin hatalı gittiğini gösteriyor. Formatlayıp tekrar deneyeceğim bakalım, sorun devam ederse servis yolu gözükecek sanrım.

%1 iken taktığımdada hiç o kadar yavaş şarj ettiğine rastlamadım.Bugün iş yerinde takip ettim tekrar.İnşallah servis çok uğraştırmadan çözer sorununuzu.
  • Amerika da Nougat yayınlandı bugün

• Axon 7 A2017U için malesef

• Bocaboston B kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam :)

• veterans V kullanıcısına yanıt
    Benim üründe aynı sürede şarj oluyordu tam olarak 2 saat

• telefonun fiyatı 2399tl olmuş
  • Benim telefonda güncelleme gözüküyor 7.0 Nougat ama emin olamadım yüklemek için USA modeli. Şarjın azaldığını falan yazmışlar..
  • 30 dk de %80 dolum 2700 mah batarya içib değil miydi

• quote:

Orijinalden alıntı: TheKinslayer

Benim telefonda güncelleme gözüküyor 7.0 Nougat ama emin olamadım yüklemek için USA modeli. Şarjın azaldığını falan yazmışlar..

yüklerseniz burada deneyimlerinizi paylaşın lütfen. avrupa cihazlara gelmemiş daha nougat
  • Onu bilmiyorum ama ZTEnin sitede 30 dakikada %83 dolum yazıyor. Arkadaşımın Axon7 si bu seviyelere geliyor.

• Amerika'dan aldığım cihazı güncelledim. Sorularınız varsa cevaplayabilirim.

★ ZTE Axon 7 Kullanıcıları DH Ana Konu ★
  • quote:

Orijinalden alıntı: fb li

Onu bilmiyorum ama ZTEnin sitede 30 dakikada %83 dolum yazıyor. Arkadaşımın Axon7 si bu seviyelere geliyor.

İlk başlarda batarya dolum yüzde sürelerini fazla dikkate almayın. Telefonu aldığım ilk zamanlarda örneğin %6 dan %89 a yani %83 lük doluma yaklaşık 55 dk da geliyorken şimdilerde 30-35 dk da rahat geliyor. Bataryanın birkaç kez şarj deşarj olması gerekiyor gibi geldi bana.
    Benim telefonlarımı şarj etme olayım şöyledir. Eğer işim yoksa telefon ışığı yeşil yandıktan sonrasında 1 saat kadar daha telefonu şarjda tutarım. Böylece batarya çok daha fazla süre ekran görüntüsü veriyor. Örneğin %100 olduktan hemen sonra şarjdan kesersem %99 a yaklaşık 3-5 dk da iniyor. Ama %100 olduktan 1 saat kadar daha şarjda tutarsam %100 den %99 a yaklaşık 20-40 dk da iniyor.

Bataryayı işiniz yoksa hemen şarjdan çekmemenizi tavsiye ediyorum. Kullandığım diğer telefonlarda da hep böyle kullandım ve çok şükür şu zamana kadar batarya sorunu yaşamadım inşallah da yaşamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

Amerika'dan aldığım cihazı güncelledim. Sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Anladığım kadarıyla telefonunuz mini versiyonu değil. Fakat altta bulunan sanal tuşlar bizim normal Axon 7 lerde yok. Sizin telefonun kasasında kapasitif tuş yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealSchule

Amerika'dan aldığım cihazı güncelledim. Sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Bende de aynı cihaz var ve güncelleme mevcut ama yapmadım.
    https://community.zteusa.com/thread/14764?start=0&tstart=0
    https://forum.xda-developers.com/axon-7/how-to/nougat-t3552251
    Herhangi bir sorun yaşadın mı Hocam? Yukarıdaki Konularda çeşitli sorunlardan bahsediliyor. Mesela Amerika da Verizon hattı olanlarda şebek gitmiş, çalışmıyormuş, screenshot problemi yazılmış, bataryanın eskisi kadar iyi gitmediğinden bahsedilmiş..
    Sende durum nedir? Hat problemi olmamış sanırım bende Turkcell kullanıyorum ve şuanda işimden dolayı böyle bir problemle karşılaşırsam çok kötü olur. Bahsedilen problemlerden yaşadığın var mı? + ve - leri olarak yazarsan ona göre geçiş yapalım. Birde tekrardan MM'a geçiş yapılamadığı yazılmış, umarım öyle bir durum yoktur..

• 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.