Şimdi Ara

ZTE Axon 7 Gold 64 GB - 1583 TL/1483 TL Dist. Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.173
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mediamarkt mağazasına özel %4 ek indirim ile 1649 TL' den 1583 TL' ye geliyor. Maximum kartınız varsa 100 TL' de puan veriyor yani 1483 TL' ye gelmiş oluyor. Türkiye distribütör garantili olduğu yazıyor.

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/zte-axon-7-gold-cift-sim-akilli-telefon-333749518

İsteyen arkadaşlar Mediamarkt' ın sitesinden bakabilirler. Orada da 1699 TL gibi bir fiyata satılıyor. İhtiyacı olan arkadaşlar iyi günlerde kullansınlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 6 Mart 2018; 6:48:43 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• suan 1483e geliyor hatta daha once yapsa ithalatci u11 alcagima bunu alirdim ses ve estetik olarak guzel gece icin kamerasinin zayif oldugu soyleniyor sadece alacak olanlar kacirmasin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sd 820 işlemci var

sd821 ya da daha üst model işlemcili telefonlar bu fiyata, mi 5s gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun yerine mi note 3 daha iyi mi kötü mü,?

• Telefon kasa olarak kaliteli ve çok şık. Ses seviyesi ve kalitesi mükemmel piyasadaki bir çok telefondan iyi ,bataryasıda iyi sevide ama ön kamerası bence berbat.

• müzik için bu fiyatlarda rakipsiz, 32 bit DAC var, lg V serisi, htc 10 ile u11 alternatifleri...

• eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle distribütör garantisi nedenitle daha iyi. Bu fiyat bareminde garanti hizmetinde sorun yaşatmayacak böyle bir telefon yok.Xiaomi Mi Note 3 oldukça iyi bir telefon ama garanti hizmetini kafadan eliyorsun neticesinde ithalatçı garantili ve ithalatçı Delta...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Eminim dist. garantili bulabilirsiniz bu fiyatlara

• ZTE NUBİA M2 PLAY 32GB 3GB RAM cepportta 800 lira alınırmı

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkMallet

Kesinlikle distribütör garantisi nedenitle daha iyi. Bu fiyat bareminde garanti hizmetinde sorun yaşatmayacak böyle bir telefon yok.Xiaomi Mi Note 3 oldukça iyi bir telefon ama garanti hizmetini kafadan eliyorsun neticesinde ithalatçı garantili ve ithalatçı Delta...

Yedek tonla parçası aliexpress de mevcut telefonda dist garantisi hikaye telpa genpa şikayetlerini okumanız yeterli

• İşlemci performansı bir yerden sonra çok da etkili değil 3d render almayacaksanız. Bir telefonda standart bir kullanıcının en fazla ihtiyaç duyacağı şey ön kamera kalitesi

1185 TL Samsung Galaxy C5 Pro Snapdragon 626, 4GB RAM, 64GB Dahili,16MP F1.9 Ön ve 16MP F1.9 Arka Kamera
    https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/samsung-galaxy-c5-pro-64-gb-duos-cep-telefonu-330127418

1440 TL ZTE Nubia Z17 Mini 6GB-128GB Snapdragon 653-16MP F2.0 Ön Kamera, 13MP+13MP Arka Kamera (KORUMA CAMLI)
    https://www.hepsiburada.com/zte-nubia-z17-mini-special-edition-p-HBV00000937CS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 6 Mart 2018; 8:23:24 >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Garanti sağlayıcı olarak direk ZTE gösteriliyor. Delta gibi olmayacağı kesin. Düzgün muhattap bulunabilir en azından. İletişime geçebileceğiniz yetkili birisine ulaşırsanız telefonun üst modelini bile alabilirsiniz bir sorun yaşarsanız. KVK garanti konusunda çok kereler sorun yaşattı ve yetkili birisine ulaşıp telefonu 4-5 kere değiştirdim sorun yaşadıkça. O nedenle bana bu garanti hiç bile boş gelmiyor. Her türlü uğraşıyorsunuz bu da bir gerçek. İster garantisi olsun ister olmasın ama sonuç olarak ortada kalmıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 6 Mart 2018; 8:59:11 >
  • burda gırla şikayet var, adamlar müşterinin telefonu kaybetmiş

https://www.sikayetvar.com/zte/servis?page=2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Yedek tonla parçası aliexpress de mevcut telefonda dist garantisi hikaye telpa genpa şikayetlerini okumanız yeterli

size katılıyorum . şimdiye kadar bütün tellerimi tr garantli aldım 100 200 fazla verip. ha bi sorun çıkmadı ama çıktığında da bi faydasını görmedim. eşime sony z1 almıştım bimeksten. alet kendi kendi sapıtmaya başladı. sony tr yi aradım imei den cihazı bulamadılar. neyse dedim telebilmenneydi servisi orayı ariim. aradım anlattım alalım ama bu sorun çözülemiyor o yüzden facebook twitterı silersiniz çözülür dediler. çözüme bak ya.
    şu anda lenovo k5 note var o da sapıtıyor. tr ganratili ama teelfonnu kendisi problem herkes şikayetçi garantiye versem nolcak

oyun konsolu alacaktım oğlana. 1500 200 i buluacaktı orjinal tr ganrstili. gittim 600 liraya oyunlu ps3 aldınm. adam 3 ay garanti veriyotr
    bundan sonra garantiye para vermeyi düşnümyoprum açıkçası
    şans birazda cihaz sağlamsa sağlam değilse zaten ne yapsan olmuyor ya yenisi gelecek yada tamir oalcak sürekli beklemesi de ayerı

• bende aynı şekilde mediamarkt gittigidiyor kullanıcısından ekim ayında aldım cihazı ozaman 1600 civarına mal etmiştim bence 1500 tlye dist. garantili bundan iyi cihaz bulamazsınız. ithalatçı garantili bile bu telefonla kıyaslanabilecek fiyat aralığında telefon seçenekleri oldukça az. telefon almayı düşünenler gözü kapalı alabilir. ben günlük yoğun sosyal medya kullanımı ve oyun oynuyorum bataryası 3.30-4 saat arası gidiyor. kamerası bi messi değil ama bu fiyat aralığında çokda geride kalmıyor.telefonla ilgili aklında bişey kalan olursa pm den ulaşabilir.

• Sırf dist. garantili diye 3 saat ekran süresi veren telefonu almak? Vay be. Garantiyi dert edenler cihazlarını nasıl kullanıyorlar merak ediyorum. 2011 yılından bu yana onlarca cihaz değiştirdim, bir kere bile cihazımı düşürmedim, vurmadım, garantilik işim olmadı.

• damn2u kullanıcısına yanıt
    3 fazla değil mi? 1 -1 .5 saat diye biliyorum

Ekleme: Siz sorun yaşamıyorsunuz diye kimse de sorun yaşamıyor ve yaşamayacak sanıyorsunuz galiba? Yarın bir gün başınız yanarsa sanıyorum ki anlarsınız. Arabanızı çarpmıyorsanız kasko yaptırmaya da gerek yok sizin dediğinize göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 6 Mart 2018; 13:47:11 >
  • 3 ne ya, 4 saat diye bataryayı yenilemeyi düşünüyorum 3 yıllık z1 de

• quote:

3 fazla değil mi? 1 -1 .5 saat diye biliyorum

Ekleme: Siz sorun yaşamıyorsunuz diye kimse de sorun yaşamıyor ve yaşamayacak sanıyorsunuz galiba? Yarın bir gün başınız yanarsa sanıyorum ki anlarsınız. Arabanızı çarpmıyorsanız kasko yaptırmaya da gerek yok sizin dediğinize göre

Telefonun konusunu açtınız diye bu kadar sahiplenmeyin. Cihazın fiyatı ilk çıktığı zamandan bu fiyata düştü diye bu onu alınabilri yapmıyor. Alınmaması için sebepleri ve rakipleri var zaten. Misal konu içinde Mi Note 3 denilmiş, evet Mi Note 3 çok daha iyi bir seçenek. Garantisi ithalatcı olabilir fakat servisin nasıl hizmet vereceğini müneccim değiliz ki bilelim? Hukuken hakkını aramak için zaten ithalatcı garantili olması yeterli. Bunun yanında cihaz hiç sorunda çıkartamayabilir? Neyse işin en can alıcı noktası telefonda "lol" benzeri bir oyun oynayarak 7 saat 27 dakika ekran süresi almış bir vatandaş, bunu da not düşüp gidebiliriz buralarda.

• damn2u kullanıcısına yanıt
    Ben hiçbir şekilde kusursuz bir telefon demedim ve daha iyisi de yok demedim dikkat edin. Delta bilişim ile yolumun dolaylı yoldan da olsa kesişmişliği var o nedenle bu yorumları yapıyorum. İstediğiniz kadar hakkınızı arayın bazı durumlarda eliniz kolunuz bağlı uğraşıp duruyorsunuz.

Xiaomi Mi Note 3, ZTE Axon 7' den tartışmasız daha iyi bir telefon ama bu aradaki fark kullanacak kişinin ihtiyaçlarına-kullanımına göre değişecektir. Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse ben de Xiaomi Mi Note 3' ü tercih ederdim ama garanti sağlayıcı Delta. Derseniz ki "Telefon sorun yaşatmaz", "En kötü ne olabilir ki?" ne alâ! Dediğiniz gibi Xiaomi Mi Note 3 alınır ama ben işimi risk etmekten hoşlanan bir insan değilim zor durumda kalmadıkça.

Siz halen objektif bakamıyorsunuz," Benim dediğim doğrudur" gibi bir düşünceyle yorum yazıyorsunuz. Garantisiz, batarya performansı daha iyi olan, 1080p ekranı olan, 8 iş parçacıklı bir telefon almak isteyen kimse Xiaomi Mi Note 3 almalı. Quad HD ekranlı bir telefon sahibi olmak ve garanti konusunda kafası rahat olsun isteyen kimse de böyle bir telefonu tercih etmeli.

Tabi bildiğini okuyan birisine derdini anlat anlatabilirsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-22C714979 -- 6 Mart 2018; 14:20:47 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.