Şimdi Ara

## ZOTAC'ın GeForce 9800GTX+ Modeli Hazır ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
5.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Ring Master

quote:

Orjinalden alıntı: sukiyanen

quote:

Zuahah kaç yüzz dolar olcak acaba rezillkya hangi salak gider alır anlammmıyomki.

Belki Alacak Arkadaslar vardır ne bıcım konusuyorsun salak fln? Aklı basında bır ınsan boyle yorum yapmaz Klasik ATİ fanatiği işte.Zafer sarhosu olmusunuz Soyle yorumları bız yapınca uyarı alıyoruz Mılletın garezı var bıze herhalde.

Arkadaşım kafanmı iyi senin sürekli bana takılıyon cok para harcamak istiyosan bağış yap bağış heç değilse sevaba girmiş olursun

Evet Haklısın senın gıbılere bagıs yapmak ısterım hıc bıseyın olmayıpta heryerde konusmak kolay tabı. Yada sen dırek ATI ıle baglantıya gec gıt fırmanın kapısına otur abı ben sızın fanatıgınızım de Burdakı ATI ye duydugun ASKI anlatan yazılarınında bı kopyasını al bunlarda delıllerım de belkı bı 4850 kaparsın hadı sana kolay gelsın ısın cok.

• Bence atide nvidia da tüm kullanıcılarla dalga geçiyor. Bizde böyle o iyi bu iyi diye tartışıyoruz. Baya uzun bi süre nvidia sattı. Şimdi ati atağa geçti. Bunlar hep anlaşmalı bence. Sırayla yiyorlar işte bizi.
  • su kara kutuların fiyatını 150 dolara cekse iyi olurdu:)herkes birer tane alır kurtulurduk:)))beyler meshur nvidia lansmanı ne oldu?ati 3870 serisinin fiyatlarını 120 dolara cekiyormus.dogrumu???
  • quote:

Orjinalden alıntı: sukiyanen

quote:

Zuahah kaç yüzz dolar olcak acaba rezillkya hangi salak gider alır anlammmıyomki.

Belki Alacak Arkadaslar vardır ne bıcım konusuyorsun salak fln? Aklı basında bır ınsan boyle yorum yapmaz Klasik ATİ fanatiği işte.Zafer sarhosu olmusunuz Soyle yorumları bız yapınca uyarı alıyoruz Mılletın garezı var bıze herhalde.

Bu nasıl mesaj yahu

• Arkadaşlar bu arada bu sayfayı link vermişler...

http://www.techpowerup.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

http://www.legionhardware.com/document.php?id=756

4850 vs. 9800GTX+

Gözünün yaşına bakmamış valla...

Bu inceleme de gösteriyor ki Nvidia 4850 ile 4870 arasına bir kart yerleştirmiş ve f/p de biraz daha ileri bi konuma gelmiş ama performans sınıfında bu atağı göremiyoruz şuan için lider olan GTX280 ler hala fiyat konusunda geride

Eğer ülkemizdeki fiyatı çok uçuk olmazsa 4850 yerine GTX+ daha iyi bir tercih olabilir

• quote:

Orjinalden alıntı: Za-zoo

quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

http://www.legionhardware.com/document.php?id=756

4850 vs. 9800GTX+

Gözünün yaşına bakmamış valla...

Bu inceleme de gösteriyor ki Nvidia 4850 ile 4870 arasına bir kart yerleştirmiş ve f/p de biraz daha ileri bi konuma gelmiş ama performans sınıfında bu atağı göremiyoruz şuan için lider olan GTX280 ler hala fiyat konusunda geride

Eğer ülkemizdeki fiyatı çok uçuk olmazsa 4850 yerine GTX+ daha iyi bir tercih olabilir

O incelemede ne gördüğünü hakikaten çok merak ettim.
    Coh da Çözünürlük 1440x900 de ve AA+AF kapalı iken %53 olan fark 1920x1200i 8xAA+16xAF de %2,7 ye düşmüş.
    Crysis te arada %5 fark var
    Bir tek UT3 te sağlam geçmiş 9800GTX...

Ama diğer oyunlarda HD4850 kötü ezmiş 9800GTX+ i. Daha Atilerin çok sevdiği Cod4, Coj, Grid, Bioshock, Assasin's Creed ve hatta Oblivion gibi oyunlar yok o testte.

Ayrıca incelemeyi yapanın yorumunuda bir oku istersen.

Çıkarın artık şu Nvidia gözlüklerinizi

• @ Fettah34
    Aga sen yanlış anladın beni Nvidia'yı tuttuğum fln yok GTX+ la 4850 arasındaki fark azalsa bile önemli oyunların çoğunda GTX+ önde bitirmiş ben onun için 4850 ile 4870 arasında diye söyledim
  • Gereksiz bi kart
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.