Şimdi Ara

Zotac nVidia GTX660 2Gb Aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
1.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 41
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • sevecen69 (11 mesaj) tostos01 (10 mesaj) Mutlu Dal (6 mesaj) Korgeneral (5 mesaj) Fire.Sword (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (85 mesaj) Mobil (6 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Zotac nVidia GTX660 2Gb Aldım
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1400 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar Zotac nVidia GTX660 2Gb aldım 440 liraya vatandan sizce iyi mi yaptım bu kart yerine hd 7870 düşündüm ama 510 lira falandı param yetmedi :S

|
    |
  • Yarbay
    2286 Mesaj
    ben olsam hd 7870 alırdım
    |
    |
  • Yarbay
    2817 Mesaj
    iade edebiliyorsan iade edip 7870 alman daha mantıklı olur ama 510 lira veremem diyorsan 660 şuan için iyi seçim.
  • Yarbay
    20019 Mesaj
    Gayet güzel, hele o fiyata.
    |
    |
  • Yarbay
    5776 Mesaj
    Hayırlı olsun hocam.
    |
    |
  • Yarbay
    3171 Mesaj
    Hayırlı olsun hocam iyi karttır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2139 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: nightwish34

iade edebiliyorsan iade edip 7870 alman daha mantıklı olur ama 510 lira veremem diyorsan 660 şuan için iyi seçim.

HD7870 kartların İntel sistemler ile uyum sorunu varmış, bu yüzden İntel ile Nvidia kartları öneriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korgeneral -- 30 Nisan 2013; 9:50:40 >
  • Binbaşı
    1400 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    ARKADAŞLAR hd 7850 2 gb aldım geldim eve taktım çalışmadı ama her yolu denedim bilende geldi baktı oda çalıştıramadı ama başka makinede çalıştı o yüzden tav oldum yine nVidia aldım.

Açıkçası GTX660 Aklımda yoktu ama 440 lira ancaaaa ekleyebildim yoksa hd 7870 almasını bende biliyorum ama oda çalışmayabilirdi :)
    |
    |
  • Yarbay
    3053 Mesaj
    HD 7870pcs+ez edition şuan 510 lira.

Ve gtx660ti den dahi perofmanslı bir karttır kendisi.Yazık olmuş keşke o paraya kıysaydınız çünkü aldğınız gtx660(non-ti) ile hd 7870 pcs +ez arasında bildiğiniz uçurum var yani yan yana getiripte bu kartların hangisi performansı iyi hangisi alınası diyemessiniz farklı kulvarların atları onlar.
    Kartınız gtx660ti olsa anlarım ancak o karta o para verilmez.Şuan aynı fiyata ez edition varken hd 7870 bile almak saçmalamaktır.Çünkü hd 7870 pcs+ ez diğer hd 7870 lerden farklı olarak hd79xx ailesinin gpusunu kullanır yani çok az ocla hd7950 seviyesine gelebilen bir karttır.

O yüzden o fiyat aralığında napın edin hd 7870pcs+ez edition alın.Başka ekran kartlarına bakmayın bile.Şuan ekran kartı piyasası 7870xt - 7870pcs+ez gibi tahiti gpusu kullanan ekran kartları ile tamamen domine oldu.Bu fiyata bu performans kesinlikle alternatif bırakmıyor.

mesala hd 7990 alcağınıza hd7870 tahiti ile trible crossfire yapın.650 lira kâr edin bunun 250 sini anakartı iyi alacağınız için bağışlayın kaldı size 400 lira temiz indirim.
    veya 7970 alacağınıza hd7870 tahiti crossfire yapın.Aynı fiyata daha iyi performans alın.

Tahitiyi en iyi şekilde değerlendirin.Her seride böyle kartlar çıkmıyor.Kaçırmayın derim.50 nin 60 ın hesabını yapmayın bir şekilde tahiti alın gtx660 artık 30 fps oyun oynatmazken siz hd 7870 pc+ezle arkanıza bile bakmassınız.

Bu arada çalışmadı mevzusu nedir anlamadım nvidia kart çalışıyor amd çalışmıyor daha önce böyle bir olay duymadım.Sistemi vatana götürün orada taksınlar bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevecen69 -- 30 Nisan 2013; 12:03:01 >

• Yarbay
    4717 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral

quote:

HD7870 kartların İntel sistemler ile uyum sorunu varmış, bu yüzden İntel ile Nvidia kartları öneriyorlar.

Hurafe, böyle şeylere inanmayın. Öyle bir konu olsa elbette forumda uzun uzun tartışılır ve çözümü bulunur. İstediğiniz kartı istediğiniz işlemci de kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

quote:

Kim diyor bunu?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    371 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mutlu Dal

Arkadaşlar Zotac nVidia GTX660 2Gb aldım 440 liraya vatandan sizce iyi mi yaptım bu kart yerine hd 7870 düşündüm ama 510 lira falandı param yetmedi :S

bence az daha sabredip para biliktirip 7870 alsan daha iyidi.. şuan 7870 kullanıyorum ve çook iyi bir ekran kartı.
  • Yüzbaşı
    919 Mesaj
    zotak ürünlerinde çok sorun yaşayanlar oluyormus hatta dün oyunlarda ekranda görüntünün gitmesinden yakınan biri konu acmıstı oda sanırım zotac 660 ti falan kullanıyordu o konudada baya kişi aynı sorunu yasadıgını söylemişti zotac kalitesi kötü deniyor o yüzden belki 440 tl ye 660 almıs alabilirsin ama umarım hiçbir sorunla karsılasmazsın çünkü ilerde keşke birazdaha koyup güzel kaliteli bi kart alsaydım diyebilirsin. Hatta benimde düşüncem yeni almıssın değiştirme şansın varsada öyle yap derim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sevecen69

HD 7870pcs+ez edition şuan 510 lira.

Ve gtx660ti den dahi perofmanslı bir karttır kendisi.Yazık olmuş keşke o paraya kıysaydınız çünkü aldğınız gtx660(non-ti) ile hd 7870 pcs +ez arasında bildiğiniz uçurum var yani yan yana getiripte bu kartların hangisi performansı iyi hangisi alınası diyemessiniz farklı kulvarların atları onlar.
    Kartınız gtx660ti olsa anlarım ancak o karta o para verilmez.Şuan aynı fiyata ez edition varken hd 7870 bile almak saçmalamaktır.Çünkü hd 7870 pcs+ ez diğer hd 7870 lerden farklı olarak hd79xx ailesinin gpusunu kullanır yani çok az ocla hd7950 seviyesine gelebilen bir karttır.

O yüzden o fiyat aralığında napın edin hd 7870pcs+ez edition alın.Başka ekran kartlarına bakmayın bile.Şuan ekran kartı piyasası 7870xt - 7870pcs+ez gibi tahiti gpusu kullanan ekran kartları ile tamamen domine oldu.Bu fiyata bu performans kesinlikle alternatif bırakmıyor.

mesala hd 7990 alcağınıza hd7870 tahiti ile trible crossfire yapın.650 lira kâr edin bunun 250 sini anakartı iyi alacağınız için bağışlayın kaldı size 400 lira temiz indirim.
    veya 7970 alacağınıza hd7870 tahiti crossfire yapın.Aynı fiyata daha iyi performans alın.

Tahitiyi en iyi şekilde değerlendirin.Her seride böyle kartlar çıkmıyor.Kaçırmayın derim.50 nin 60 ın hesabını yapmayın bir şekilde tahiti alın gtx660 artık 30 fps oyun oynatmazken siz hd 7870 pc+ezle arkanıza bile bakmassınız.

Bu arada çalışmadı mevzusu nedir anlamadım nvidia kart çalışıyor amd çalışmıyor daha önce böyle bir olay duymadım.Sistemi vatana götürün orada taksınlar bakalım.
    bütçene göre alabileceğin en iyi şeylerden birini almışsın zaten. 100 tl ekle 50 tl ekle 200 tl ekle öbürünü al diyen insanları pek ciddiye alma. elindeki para belli, o parayla alabileceğin şeyler belli. kimsenin senin cebine durduk yere 100 tl sokmuyacağı belli. ha biri gelir eline verir bi 100 tl, git kardeş tahiti gpu lu 7870 al der. gider alırsın sende. onun dışında boş lafları ciddiye almana gerek yok. güle güle kullan

• Yarbay
    14798 Mesaj
    quote:

quote:

Sene 2013 olmuş yoruma bak

Yok abi öyle bir şey. VGA ilgili bir problemi vardı sanırım bu hd7xxx serisinin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HiqhWoltage -- 30 Nisan 2013; 13:41:33 >
  • Yarbay
    2817 Mesaj

|
    |
    Bahsedilenler: Korgeneral
  • Yarbay
    2139 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

quote:

quote:

Sene 2013 olmuş yoruma bak

Yok abi öyle bir şey. VGA ilgili bir problemi vardı sanırım bu hd7xxx serisinin.

Bunu söyleyen Vatanbilgisayar servisinden bir arkadaş. Asus HD7870 aldırmadı bana.

Anakartımı işlemcimi sordu, Asus p5kpl_am anakarat , intel E8400 için söyledi bunu.

• Yüzbaşı
    371 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Geltuzat

bütçene göre alabileceğin en iyi şeylerden birini almışsın zaten. 100 tl ekle 50 tl ekle 200 tl ekle öbürünü al diyen insanları pek ciddiye alma. elindeki para belli, o parayla alabileceğin şeyler belli. kimsenin senin cebine durduk yere 100 tl sokmuyacağı belli. ha biri gelir eline verir bi 100 tl, git kardeş tahiti gpu lu 7870 al der. gider alırsın sende. onun dışında boş lafları ciddiye almana gerek yok. güle güle kullan

boş laf yapan yok dostum burda herkes fikrini söylüyor... adam da konuyu açma amacı o fikirleri almak.... aldığı ekran kartı zotac bide zotac bana göre çok dandik bir marka... ilerde sorun yaşıcak o ekran kartında... biz de az daha sabırlı ol 100 lira daha koy iyi ve kaliteli bir marka al diyoruz fikir söylüyoruz, adamı eziklemiyoruz ve kötülemiyoruz. bir ekran kartına 400 lira para veren adam 2 3 hafta daha sıkar dişini 100 lira daha koyar kaliteli ürün kullanır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tostos01 -- 30 Nisan 2013; 14:47:07 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    bana göre düzgün kullandıkça temizledikçe hiçbir sorun yaşamassın. sorun yaşayan o arkadaş geçen yazdıı konuda bios modlamıştı beta sürücü ile kullanıyordu.

ki o sorun çok ayrı ve her kartta yaşanabilir.

660 almışşsın hayırlı olsun ki zaten 660 7870 le aynı değerde bir kart... hiç takma sen kafanı..
    |
    |
  • Binbaşı
    1385 Mesaj
    Benim tercihim de GTX660'dan yana olurdu. Fiyat performans oranı AMD kartlar kadar değil ama ödediğiniz fazla paranın karşılığını daha iyi sürücü ve uzun destek süresi olarak alırsınız. AMD kartımda yaşadığım frametime sorununu yaşamazsınız.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.