Şimdi Ara

-_- SIFIR ASUS TUF 1660 SUPER (4950TL) -_- SIFIR ASUS DUAL 3060 LHRV2 (6666TL) -_-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
4
Favori
7.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Tekirdağ İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Sıfır
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 -_- SIFIR ASUS TUF 1660 SUPER (4950TL) -_- SIFIR ASUS DUAL 3060 LHRV2 (6666TL) -_-

SIFIR ASUS TUF 1660 SUPER

Fiyat sıfır ürüne kargo dahil 4950 TL

https://www.epey.com/ekran-karti/asus-tuf-gaming-geforce-gtx-1660-super-oc.html linkteki üründür. Amazon japonyadan alınmıştır.

-----------

ASUS DUAL 3060 2 slot tasarım, minik, ergonomik, güçlü, ısınma ve ses sorunu olmayan cep herkülü, Amazon japonyadan ithal ^^

Fiyat kargo dahil 6666TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 6666 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Tekirdağ Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Kutusu olsaymış alırdım hocam, güzel fiyat. Alıcısına hayırlı olsun. İyi satışlar.

• kocaefe88 K kullanıcısına yanıt
    kutu cok önemli hocam :))
  • DallasPage kullanıcısına yanıt

Benim için önemli hocam. İleride kartı değiştirmek istersem, ben bir oyuncuyum sonuçta elimde tek bir kart olacak. Dediğim gibi fiyatı beğendim ama kutusu olmaması sebebiyle almak istemiyorum. Yine de alırım diyen varsa fiyat çok iyi hocam hayırlı satışlar.

• kocaefe88 K kullanıcısına yanıt
    2070 in korumalı kutusu mevcut
  • Amazon faturalı mı?

• 86 derece   ben bendeki zotac 2070 s mininin 84 85 lere çıkmasına deliriyordum furmarkta bu kart nasıl 86 der yaa

• _İZ BIRAKAN_ kullanıcısına yanıt
    %120 power limit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DallasPage -- 3 Nisan 2021; 19:56:20 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • %120 niye zorladınız ki kartı, normal kondisyonunda furmark testi alsaydınızda olması gereken sıcaklıklarıyla insanlar fikir edinseydi.

• Mumi35 kullanıcısına yanıt
    o da mantıklı tabii hocam ama aldığı puan görülsün dedim.

• pm.

• kartların hepsi için fiyat verirmisiniz hocam

• Pm attım kartlar duruyorsa bakar mısınız?

• Pm

• pm

• pm Çerkezköyden

• hocam hayırlı satıslar.

fiyatlar ıcın ınventusu bır zıyaret edın derım. revize zamanı gelmış sanırım. 

• ASUS TUF-GTX1660S-O6G-GAMING

TR satışı 5300 TL. zaten hocam.

inventus
    ASUS TUF-GTX1660S-O6G-GAMING GTX1660 SUPER, PCI-E16 3.0, 6GB/192bit GDDR6, DVI-D, HDMI, DisplayPort Ekran kartı - inventus
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11118
  • Satış halen aktif mi ? Aktif ise 1660 super için iletişim bilgilerinizi pm atarmısınız

Teşekkürler.

• satildi hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.