Şimdi Ara

Zotac GTX970 AMP! Extreme Edition GDDR5 4GB 256Bit !!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Zotac GTX970 AMP! Extreme Edition GDDR5 4GB 256Bit !!!!
    GTX 970 ler arasındaki en performanslı karttır.
    Nakit ihtiyacımdan dolayı satılıktır.Takas teklif etmeyiniz.
    Faturası mevcut garantisi devam eden sorunsuz sıkıntısız bir karttır.
    İlgilendiğiniz için teşekkür eder Ankara içi elden satışı tercih ederim.
    Vatan bilgisayardan 27.04 2016 tarihinde alınma kartım. tarih dogrudur faturası kutusu mevcut.
    Birisi elimi tutarsa anlaşırız diye düşünüyorum.
    Kart şu an pc ye takılı ve nokia c601 kullanıyorum o yuzden foto atamıyorum.
    ilk sahibiyim sorunsuz bi kart.
    Vatan bilgisayar söğütlüde pc uzun sure denendi ve evga dahil tüm kartların performansı tektek denenerek bu tercih edildi.
    Düzeltmeniz için çok teşekkür ederim
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    uyarı için teşekkürler
    Fiyat : 950 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Öncelikle iyi günler iyi forumlar hocam.

1. si Konunuz da resim olarak 2 farklı model resmi mevcut. Başlığınızı düzgün yazdıysanız bir anlam kargaşası olmaz ancak ben gene de bir değineyim dedim yanlış anlamayın.

2. si Konunuzu bir tık daha ayrıntılı hale getirirseniz çok iyi olur hocam.

- Nerden alındı yurtiçimi yurtdışı mı ?
    - Garantisi ne kadar kaldı, kart ne kadar kullanıldı.
    - Kutusu kutu içeriği duruyormu durmuyormu vs gibi ilanı detaylandırmanız sizin açınızdan daha iyi olur.

Ayrıca kartın kendi resimlerini konunuza eklerseniz alıcılar açısından da iyi olur. Sonuçta 2. el olduğu için kart hakkında bilgi sahibi olurlar(Kozmetiği vs.). Sıfır kapalı kutu olsa temsili olarak bu resimler olurdu ama 2. elde kendi resimleri daha iyi olur.

*Kartın fiyatlandırmasıda 2. ele göre bir tık fazla olmuş hocam. Yanlış anlamayın sizi eleştirmiyorum ancak 1075 TL 2. el gtx 970 için çok çok fazla. Tamam kart güzel, performanslı üst seviye bir kart ancak fiyatlandırmanızı 900 civarına çekerseniz daha iyi olur. Zira ben ve benim gibi üst model 970 satanlar mevcut forumda bu fiyatlardan.

Yanlış anlamayın sizi veya kartınızı eleştirmedim veya size kötü bir yorum yapmadım. Sadece birkaç noktaya değinip ilanınızı düzenlemeniz gerektiğini, düzenlerseniz sizin ve alıcı açısından iyi olacağını belirtmek istedim. Benim görüşümdür katılırsınız veya katılmazsınız.

Size de hayırlı satışlar dilerim hocam kart güzel kart. İyi günler iyi forumlar.
  • Hocam kart güzel de sırf soğutması iyi diye kimse bu kadar para verip almaz çünkü 900 liraya GTX 980 falan satılıyor forumda.
  • Ankara'da ve garantili oldugu icin takip. Ancak fiyatin oldukca yuksek oldugunu dusunuyorum.

Kart sahibi olarak tabiki istediginiz fiyata ilan verebilirsiniz.

Ilandaki Zotax GTX970 kartlar arasinda tabiki one cikan bir kart ama son zamanlardaki kartlardan ornekler vermek isterim.

Forumda su an garantili Gigabyte Windforce, Evga SSC gibi GTX 970 kartlar 700-750TL'den ilanda duruyor.

1000TL GTX980Ti ilani var. Satildi mi bilmiyorum. Ilan cikis fiyati 1000TL idi.

1000TL'ye garantili GTX980Ti kartlar satildi.

Yakin zamanda 625TL'ye daha 23 ay garantisi olan Gigabyte Windforce GTX970 dogal olarak aninda satildi. O biraz istisna bir fiyat idi. Saticisi ilani kart dursun diye degil hemen satilsin diye vermisti.

Hayirli satislar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.