Şimdi Ara

ZOTAC GTX670 AMP! 2 GB // MSI RX470 GAMING X 4G 4GB GDDR5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
6
Favori
3.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ZOTAC GTX670 AMP! 2 GB // MSI RX470 GAMING X 4G 4GB GDDR5
    Pazarlık düşünmüyorum. İstanbul elden teslim Tercihim. Deneyerek alabilirsiniz.

GTX 670 Kutu ve içeriği mevcut. Garantisi yok. 375 TL

ZOTAC GTX670 AMP! 2 GB // MSI RX470 GAMING X 4G 4GB GDDR5ZOTAC GTX670 AMP! 2 GB // MSI RX470 GAMING X 4G 4GB GDDR5ZOTAC GTX670 AMP! 2 GB // MSI RX470 GAMING X 4G 4GB GDDR5

RX 470

Mining görmemiş ,CS GO oynanmış oyuncu kartı

Display port girişinden bir tanesini HDMI kablosu sokmaya çalıştığım için zedeledim ve kablo oraya girmiyor. diğer çıkışlarda sorun yok.

1 Displayport 2 HDMI ve 1 DVI girişi sorunsuz çalışıyor. Kutusu ve garantisi yok. 65 derece üstüne çıktığını görmedim.

Fiyat 575 TL

ZOTAC GTX670 AMP! 2 GB // MSI RX470 GAMING X 4G 4GB GDDR5
    Fiyat : 950 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Beyoğlu Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• gtx980 için fiyat takip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wesley Benjamin Sneijder -- 18 Mart 2019; 18:0:43 >
  • Fiyatlar güzel hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: türkerrr

Fiyatlar güzel hayırlı satışlar.
    Bence ekran kartı ilanlarında Türker fiyat garantili diye bir ibare olmalı.Çoğu ilanda değerlendirme yapıyor düzenli olarak.Başka bir dünyası var.:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rakcay kullanıcısına yanıt
    14 ay gölcükteydim topraam donanmada hey gidi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakcay

Bence ekran kartı ilanlarında Türker fiyat garantili diye bir ibare olmalı.Çoğu ilanda değerlendirme yapıyor düzenli olarak.Başka bir dünyası var.:)

Alıntıları Göster
    Haklının yanında haksızın karşısında pahalıya düşman uygun fiyata hayran

• Harika fiyatlar.. kacirmayin millet (: ihtiyacin olsa affetmezdim iyi satislar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gönül ister 980 ama herkesin gözü yeni teknolojide malesef sende eskidin be kral
  • 980 fiyat harika ö.m bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.