Şimdi Ara

Zotac GTX275 AMP neden overclock olmuyor?? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • AMp versiyonu hiç bir zaman oc yapılmaz cunku zaten fab çıkışlı olarak oc yapılmıstır eger herhangı bı programla veya ayarlarlar oc yaparsanız bıde bu sıcak havalar da kart %90 yanar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLaDY0

sıcak havalar da kart %90 yanar :D

O kadar eminsin yani
  • quote:

AMp versiyonu hiç bir zaman oc yapılmaz cunku zaten fab çıkışlı olarak oc yapılmıstır eger herhangı bı programla veya ayarlarlar oc yaparsanız bıde bu sıcak havalar da kart %90 yanar :D

Kim demiş yapılmaz diye bak bakıyım imzama nasıl yapılıyormuş.

@Cool Boy

Ben size yardımcı olmaya çalışıyorum oc yapmanız konusunda, istemiyorsanız kalsın tabi.
  • Verdiğin linkteki programı indirdim. Yüklerken bu hatayı alıyorum.

Zotac GTX275 AMP neden overclock olmuyor??

Ekran kartı driver 190.38

İşte böyle sorunlar çıkınca artık uğraşmak istemiyorum. Bu karta ne kadar uğraşsakta tahmin ediyorum ki o.c olmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cool Boy -- 24 Temmuz 2009; 14:35:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreonal69

quote:

AMp versiyonu hiç bir zaman oc yapılmaz cunku zaten fab çıkışlı olarak oc yapılmıstır eger herhangı bı programla veya ayarlarlar oc yaparsanız bıde bu sıcak havalar da kart %90 yanar :D

@Cool Boy

Ben size yardımcı olmaya çalışıyorum oc yapmanız konusunda, istemiyorsanız kalsın tabi.

hacı herkes sen gibi voltmod nasıl yapsın yaw
  • quote:

Orijinalden alıntı: (((TeAcHeR)))

quote:

quote:

@Cool Boy

hacı herkes sen gibi voltmod nasıl yapsın yaw

Dostum v-mod yokki şuan, ben sadece denemelik yaptım daha üstüne çıkabilirmiyim diye 850 lere falan çıktı ama stabil kalmadı bende lehimleri geri söktüm, şuan stok halinde 800 e ulaşabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool Boy

Verdiğin linkteki programı indirdim. Yüklerken bu hatayı alıyorum.

Ekran kartı driver 190.38

İşte böyle sorunlar çıkınca artık uğraşmak istemiyorum. Bu karta ne kadar uğraşsakta tahmin ediyorum ki o.c olmaz...

Dosyayı hatalı indirmişsin, veri kaybı oluşmuş istersen bendeki çalışan bir kopyasını senin için upload edebilirim.
  • quote:

Dosyayı hatalı indirmişsin, veri kaybı oluşmuş istersen bendeki çalışan bir kopyasını senin için upload edebilirim.

Zahmet olmazsa o zaman sendeki alayım bir de onu deneyeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cool Boy

quote:

Zahmet olmazsa o zaman sendeki alayım bir de onu deneyeyim...

upload yapmaya başladım 15 dk ya biter.
  • System tools un içinden ntune yi çıkarıp sadece onu upload yaptım daha çubuk olsun diye:http://www.dosya.tc/NTUNE.rar.html
  • quote:

System tools un içinden ntune yi çıkarıp sadece onu upload yaptım daha çubuk olsun diye:http://www.dosya.tc/NTUNE.rar.html

Tekrar teşekkürler. Tamam şimdi çalıştı program

değerler bu şekilde

• @Cool Boy

Şu resimde işaretlediklerimi sırasıyla yapıp çıkan değerleri söyler misiniz.
  • quote:

@Cool Boy

Şu resimde işaretlediklerimi sırasıyla yapıp çıkan değerleri söyler misiniz.

değerler bu şekilde 732/1244/1562

• sizin kasa içi soğutma nasıl, ekran kartı boşta kaç derece?
    Ramlar stok halinde bile stabil değil gibi.
    coreyi 760 shaderi 1600 bellekleri ise 1300 yapıp test butonuna basın, yada olmasını istediğiniz saat hızlarını seçip test butonuna basın stabil ise geçti diye uyarı verir zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreonal69 -- 24 Temmuz 2009; 17:32:09 >
  • quote:

sizin kasa içi soğutma nasıl, ekran kartı boşta kaç derece?
    Ramlar stok halinde bile stabil değil gibi.
    coreyi 760 shaderi 1600 bellekleri ise 1300 yapıp test butonuna basın, yada olmasını istediğiniz saat hızlarını seçip test butonuna basın stabil ise geçti diye uyarı verir zaten.

Kasa içi havalandırmam gayet iyi yan kapakta büyükçe bir fan var. Kasanın orta kısmında 1 tane daha ek fan var. Geçenler de kendim ilave etmiştim. Ekran kartı boşta 52-53-54 arası değişiyor. Fan hızı %60'da ramler 534 mhz'de çalışıyor şimdiye kadar herhangi bir problem yaşamadım. Kartı stabil olarak olarak ayarlayıp kayıt etmiştim. Ama oyun da 5 ya da 6 dk sonra felan görüntüler yine bozuluyor. Kısacası stabil çalışmıyor yine... Pek üstünde durmadım zaten neyse artık pek fazla uğraşmak istemiyorum...
  • sıcaklıkla ilgili sorunu yok kartın fan hızını %100 yapıpta test alıyorum yine hata veriyor bence başka bi bios update etmemiz lazım bu karta aşırı takoz çıktı ha bileydim amp adition almazdım :D
  • benim asıl merak ettiğim daha once NVIDIA System Toolsun 6.05 windows7 64 için olanı sitesinden indirdim ama şuan w7 için olan bir sürüm yok hatta son sürüm 6.03. geri dönüp bakmamın nedeni sanırım bu pro ile performans yukseltmek için kartla oynamamdan kaynaklandı. ekran pır pır etmeye basladı...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.