Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palahan -- 28 Mart 2017; 3:20:51 >

• edeceği 400tl 1 kuruş fazlası değil.
  • 400 lirayamı istiyorsun o fiyata olmaz !
  • palahan P kullanıcısına yanıt
    bende var zaten dostum istersen vereyim 400tl den problem değil msi tf..bu kartlar artık bu paraları etmiyor zaten 2gb kart birazda alıcı yerine koymak lazım kendini satış yaparken.
  • Piyasası bu hocam 400 den hiç misal yok sen listele ürünüde bizde düşelim fiyatımızı sana bakıp
    https://forum.donanimhaber.com/msi-gtx770-twinfrozr-gaming-oc-sadece-375tl--125050658#125050658

375tl den açtım şimdi bakalım sen lafına ne kadar sadıksın o beğenen 5 kişiyide konuya bekliyorum.
  • Hocam arada fiyat farkı olacak serbest piyasa bu sen daha uygun alır uygun satarsın aynı mal yeni açılan bilinmeyen bir dükkanda daha ucuz eski itibarlı bir yerde daha pahalı olabilir insanlar isterler ise o farkı verirler fiyat tek kıstas değildir alışverişte .......
    bizde söz senettir demekki yapmayacağın şeyleri konuşmamak lazımmış serbest piyasa olabilir her malın bir ederi vardır artık bu forumda bazı şeylerin suyu çıktı bu kartlar bu paraları etmez alanada yazık hep satıcı tarafından bakmayın olaya :)
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    arkadaşın gerçek satıcı olduğu her halinden belli ama sen ciddi şüphe uyandırıyorsun, ilanda verdiğin eski üyelikte 1 tane normal mesaj 3 tane 2. el mesajı var, çok pasif geçmişi olman bir hesap, satışlardan da 7-8 tanesi üst üste günlerde yapılmış vs. şimdiki üyeliğin ona keza, eski üyelere itibar edip önce kartta göndermiyorsun kaldı ki kim sana güvenip gönderecek o parayı, bu şekilde ancak bulunduğun yerden satabilirsin o kartı.

arkadaşa gelince 500 TL den gtx 780 ler ilana veriliyor, bu paraya gerçekten zor dostum, en azından 475 de pazarlıkla son 450 den filan verirsin belki.
  • Fiyatı 500 den düştüm hocam boşa yazmışsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.