Şimdi Ara

ZOTAC GTX 670 680 PCB 40 GUNLUK FULL **Satıldı**

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
2
Favori
2.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Pazarlık payını düştüm direk yazdım. Pazarlık teflif etmeyin, çok zaruri acil nakit ihtiyacı vb tarzında satış değildir, sadece süreklilik haline gelen Bf3 Multi'ye ara verme amaçlı açılmış bir ilandır. Bunun üzerine de abes yorumlarda bulunmayın. Başka kart ilanları linkleri de atmayın. Özellikle forumda yeni olan üyelerin dikkatine....
    ***acil nakit ile satılan ama hayatta bana ne hikmetse şu forumda bir türlü denk gelmeyen o fiyatları başka yerde arayın***O fiyattan alanlarında aldıklarını bu forumda kar amaçlı sattıklarını unutmayın. Esnaflık yapanlar benden uzak dursun....

1 ARALIK 2012 VATAN FATURALIDIR. FATURA FULL KUTU VE GARANTI BELGELI VERİLECEKTIR..... MASCOM GARANTILIDIR.....

***FİYAT Satılmıştır***

AYRICA ZOTAC 5 YIL EXTENDED GARANTI KAYIDI YAPILMIŞ VE KUTU İÇERİĞİNE PRINTER ÇIKTISI TICKET NUMARASI EKLENMIŞTIR...
    REFERANS TASARIM DEMEYIN, REFERANS SOĞUTMADIR AMA PCB REFERANS DEĞİLDİR, ZOTAC 680 İLE BIREBIR AYNI PCB'DİR. HATTA ZOTAC 670 AMP İLE PCB AYNIDIR....

GÜZEL BİR ÖZELLİĞİDE TAKOZ OLMAMASIDIR. 1306 MHZ'DE X 3814 SKORU 3503 GRAFİK PUANI ALAN ŞANSLI BİR GPU'YA SAHİPTIR. 1350 GÖREN KARTLAR DA VARDIR AMA BU SKORU GÖRMEYEN ÖZEL TASARIM KART SAYISIDA HAYLI FAZLADIR. 22NM'DE HEM AMD HEM NVIDA TARAFINDA KISA ÇÖP ÇEKME İHJTİMALI DE YÜKSEKTİR...

BF3 MULTIDE HİÇ BİR ŞEKİLDE VOLTAJ VE OC YAPMADAN 1137MHZ BOOST HIZINDA ÇALIŞIR. FABRIKA ÇIKIŞI 954 MHZ OC'LUDUR.... YINE HIÇ POWER VE VOLTAJA DOKUNMDAN +50 MHZ FREKANS İLE ZOTAC 670 AMP'IN 1176 MHZ BOOST HIZINDA ÇALIŞIR... GÜNLÜK KULLANIMDA EKRAN KARTINA OC YAPMIYORUM. İŞLEMCİYE DE %10'DAN FAZLA OC YAPMAM. SADECE KARTIN SINIRLARINI GÖRMEK İÇİN TEST AMAÇLI OC YAPAR DEFAULT HALDE KULLANMAYA DEVAM EDERİM...

SANALPAZAR SATIŞI YOKTUR.
    KESİNLİKLE REVIZE YOKTUR. ŞİMDİ BANKAYA GİDİYORUM DİYİP YOLDA İŞİM ÇIKTI DİYECEK OLANLAR BAŞKA KAPIYA....
    KARGO ALICIYIA AİTTİR.
    ÖNCE HAVALE SONRA KARGO YAPILIR.

***TAKAS YOKTUR***

ELDEN TESLİM EDILIR, ANCAK HAFTA İÇİ ÖĞLE SAATİNDE MASLAK - ISTINYE CIVARINDA, AKŞAM İSE E-5 BOSTANCI KOZYATAĞI METRO CIVARINDA OLABİLİR. AYRICA KARTAL VE PENDIK'TE HAFTA SONU OLABİLİR....

KART;
     ZOTAC GTX 670 680 PCB 40 GUNLUK FULL **Satıldı**

3D MARK 11 (İŞLEMCİ 4100 RAMLER DEFAULT, KART 1306 MHZ)
    http://www.3dmark.com/3dm11/5519104

Vatan bilgisayar linki;
    https://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/zotac-zt-60304-10p-gtx670-gddr5-2gb-256bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=62928
    %25 indirim olursa kartın fiyatı 800 TL'dir.

FORUM DIŞINDA 2. EL GEÇMİŞİM
    http://profil.gittigidiyor.com/setek01

Bu ilan kendi adıma faturalı olarak kullandığım ürünün fatura bedeli altında 2. el şatışı amaçlıdır. Kar amacı giden herhangi bir ticari satış değildir....

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi setek01 -- 26 Mayıs 2013; 14:00:32 >

• Güzel fiyat kutulu faturalı garantili bir kart için ufak bir pazarlıkla mükemmel olur

Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclubberhitandrun

Güzel fiyat kutulu faturalı garantili bir kart için ufak bir pazarlıkla mükemmel olur

Hayırlı satışlar.

Ufak pazarlıkla güzel olurdu evet. Ama bu fiyatıyla da güzeldir.
  • Hayırlı satışlar Sedat abi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolasın varolasın Ömer'im.....
  • Hayırlı satışlar abi.

Güzel fiyat güzel kart iyi satıcı, kaçırılmayacak fırsat oluyor hepsi olunca.
  • Fiyat gerçekten mükemmel abi

Ayrıca kartın aldığı skorlar ise ref. tasarım 670e göre süper 5 yıl garantiside yapılmış bundan iyisine forumda rastlamadım desem yeri var şimdiden alana hayırlı olsun
  • Poyraz'ım Sinan'ım sağolun varolun.
  • Hayırlı satışlar sedat abi çok açıklayıcı bir ilan olmuş kart da güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: glscgn

Hayırlı satışlar sedat abi çok açıklayıcı bir ilan olmuş kart da güzel

Sağolasın Hakan'ım. Bakalım belki laptop alır yaşlı moduna geçeriz....
  • Hayırlı satışlar abi. Bf3 bir yiğidini kaybediyor desene..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guns 'N Roses

Hayırlı satışlar abi. Bf3 bir yiğidini kaybediyor desene..

Bahadarım biraz ara verelim dedim. Bir türlü de gelmedin TS'ye. Geçen akşam Buğra'yla yazışırken gördüm oyunda....
  • Bahadır'da kopamıyor abi BF3'den herkes şu oyuna teşvik ediyorda yok yani ondan sonra başından kalkamıycaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhee

Bahadır'da kopamıyor abi BF3'den herkes şu oyuna teşvik ediyorda yok yani ondan sonra başından kalkamıycaz

Diziler HD filmler birikti Sinan'ım. Daha Walking dead son sezona başlamadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: setek01

quote:

Hayırlı satışlar abi. Bf3 bir yiğidini kaybediyor desene..

Bahadarım biraz ara verelim dedim. Bir türlü de gelmedin TS'ye. Geçen akşam Buğra'yla yazışırken gördüm oyunda....

İyi yapmışsın Sedat abi, kafa rahat olur en azından bir süre. Genelde geceleri Bf3 oynandığı için gelemedim TS'ye, mik de konuşunca baya sesli konuşmak durumunda kalıyorum masaüstünde tripodlu mikrofon olduğundan. Evet dediğin gibi geçenlerde bi sw'de Buğra'ya yazdım fakat cevap göremedim, ya da ben kaçırdım eğer Buğra birşeyler yazdıysa.. Asıl soruya gelelim, yoluna hangi kart ile devam edeceksin ?

@Zhee; Kankam işlemciyi aldıktan sonra bi key kap gel, ben helikopteri kullanacağım, sen taramalıya oturursun
  • quote:

Evet dediğin gibi geçenlerde bi sw'de Buğra'ya yazdım fakat cevap göremedim, ya da ben kaçırdım eğer Buğra birşeyler yazdıysa.. Asıl soruya gelelim, yoluna hangi kart ile devam edeceksin ?

@Zhee; Kankam işlemciyi aldıktan sonra bi key kap gel, ben helikopteri kullanacağım, sen taramalıya oturursun

Cevap yazıyordu zaten. 1-2 2-2 3-3 diye bir şeyler.
    İntel HD4000
  • quote:

Cevap yazıyordu zaten. 1-2 2-2 3-3 diye bir şeyler.
    İntel HD4000

Cidden dikkat etmemişim, Buğra'nın birşeyler yazdığından bi'haberim.

Lamborghini'den katıra geçiş misali diyorsun yani
  • Sedat abi hayırlı satışların olsun. Ürünü sunuş şeklin ve verdiğin güzel fiyat örnek olunası cinsten. Tez zamanda satılması dileğimle

Seninle BF3'te karşılaşamadan çektin gittin bu diyarlardan. Daha öğreneceklerim vardı senden. Artık darısı BF4 başına
  • quote:

800*600 akar Bahadırım...

quote:

Orijinalden alıntı: egeliilkerr

Sedat abi hayırlı satışların olsun. Ürünü sunuş şeklin ve verdiğin güzel fiyat örnek olunası cinsten. Tez zamanda satılması dileğimle

Seninle BF3'te karşılaşamadan çektin gittin bu diyarlardan. Daha öğreneceklerim vardı senden. Artık darısı BF4 başına

Tamamen bırakmadık İlker'İm, biraz ara vereyim diyorum o kadar.
  • quote:

quote:

800*600 akar Bahadırım...

quote:

Orijinalden alıntı: egeliilkerr

Sedat abi hayırlı satışların olsun. Ürünü sunuş şeklin ve verdiğin güzel fiyat örnek olunası cinsten. Tez zamanda satılması dileğimle

quote:

Tamamdır Sedat abi tez zamanda karşılaşırız inşallah. Tekrardan hayırlı satışlar
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.