Şimdi Ara

ZOTAC GTX 470 AMP!&ASUS GTX 760 DCU II

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.035
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 12
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 9 saat 22 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • eagle66 (4 mesaj) TeknoBilisim (3 mesaj) Anarchy_Tr (2 mesaj) ayarotoservis (2 mesaj) coolhearts (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> ZOTAC GTX 470 AMP!&ASUS GTX 760 DCU II
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1288 Mesaj
    Referanslar: 23

Katılım Zamanı
    16 Mart 2005

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    ZOTAC GTX 470 AMP!

İlk kullanıcısıyım. çok temizdir gtx760 a geçtiğim için satıyorum. garantisi yoktur. 3 senedir bende.
    kutusu vardır aparatlar eksik olabilir.
    Crysis 3 en yüksek ayarda akıcı bir şekilde oynanmaktadır. Yani tüm oyunlara yeterlidir.

Ederi: Noktakafe rumuzlu arkadaşa satılmıştır. hayrlı olsun inş.

ASUS GTX DCU II
    4-5 haftalıktır. Sli denemek için almıştım. Son fiyat 550 TL. ömr0681 rumuzlu arkadaşla takas için sözleşme yapılmıştır.
    Faturası kutusu vardır.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle66 -- 15 Nisan 2014; 21:13:37 >

|
    |

• Onbaşı
    29 Mesaj
    Katılım Zamanı
    14 Mart 2010

Durum
    Forumda değil

|
    |

Katılım Zamanı
    02 Kasım 2009

Durum
    Forumda değil

Güzel kart, normal fiyat. Hayırlı satışlar
    |
    |

Katılım Zamanı
    25 Mayıs 2008

Durum
    Forumda değil

1 Not
    fiyatı beğenmeyen uygun fiyatlı ürünlere yönelebilir . hayırlı satışlar . ne idüğü belirsiz çaylak forum üyelerinin ilanını kirletmesine müsade etme kardeşim , pm denilen bir buton mevcut
    |
    |
    Sorunsuz alışverişlerim : MCCACA , lindeman , onurorgun , gsliahmet , djemo31(x2) , messire , baykant , bugrascb , osaday1991 , madhane(x2) , tahir40 , mujdat42 , dkbilgisayar , kivilciim , necroo , ftangel , CaReTTa_99 , low , Sezer Cinoglu , yunus_70(x2) , Supervisor_ , jasonjustice , ates98 , serdardiego , HWA@Atilla , r1skk , NovariX , quicksand(x3) , srtc39 , wildboyankara , tades1981 , elens , azmo , fhkymz , esener50 , cohannan , berdush42 , marins , ertug81 , ibrahimscare , m352 , **34can** , BA8124TR , mtgorkem42 ,
    Uzak durulması gerekenler : sar_saran = ferdi_kara
  • Yarbay
    2033 Mesaj
    Referanslar: 82

Katılım Zamanı
    10 Temmuz 2007

Durum
    Forumda değil

Pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İ5 10400F//MSİ MAG B460 BAZOOKA //2X8=16 GB XPG 3000 MHZ DDR4//GİGA RX 5600 XT 6 GB OC //TOSHİBA RC500 M2 SSD//2TB TOSHİBA HDD//BOOST GAMİNG KASA //CORSAİR CX 750M/JVC 55 4K TV//XBOX 360 CONTROLLER//

PS4 5.05 PS4 FAT
  • Binbaşı
    1606 Mesaj
    Referanslar: 43

Katılım Zamanı
    30 Kasım 2010

Durum
    Forumda değil

takip ... 760 için
    |
    |
    Bahsedilenler: eagle66
    YAŞAMIŞ OLDUĞUM TATSIZ OLAY NEDENİYLE ALIŞVERİŞİMDE ÖNCE HAVALE YAPARAK ÜRÜN ALMIYORUM ÜRÜN ALACAĞIM KİŞİ YA ÜRÜNÜ YOLLAYACAK SONRA HAVALESİNİ ALACAK YADA SANAL PAZAR AÇACAK ÜRÜNÜ ALACAM BAKACAM GÖRECEM ONAYINI VERECEM..http://forum.donanimhaber.com/m_86319984/f_//tm.htm
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj
    Referanslar: 19

Katılım Zamanı
    24 Temmuz 2009

Durum
    Forumda değil

|
    |
    eagle66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yusuf Ayar

satın aldıklarım sattıklarımdan fazladır :/ mare4kill, asker1695, floast, Jason_Statham, enemy, HyperActive, Siyah Kalem, meganne, JAX, kyloren06, rcpdrnc, No Way Out, Thief. onoffon, B3htin, Daybreaker, Awesome, DallasPage, Feather, Tenebrio, Sarsuk, Murcielago, tiCCky, tetveli, serdar568, sariduru, ttwrx,unicornek,caprinx, emre.sea, EneRGy, ACBA , liguashe, Promethium Castiel, sultanomar, sg83, ALONE06, emrebo,Tygris85, ekmekcibu, Dark_Soul, Fustercluck, dserk, emirbrs,maktel,rkursada,sadisd,
  • Yüzbaşı
    854 Mesaj
    Referanslar: 33

Katılım Zamanı
    12 Aralık 2006

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: ayarotoservis

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-zotac-gtx480-amp-edition-1536mb-384-bit-gddr5-159300527/detay belkide haklılar

konuyu 1 nisanda açmış şaka olmasın

@Neverwinter81 --- @Urzais100 --- @sklerenkima --- @öztin --- @34hayrettin --- @sktem --- @Bass Boost --- @rucukutu76 --- @qezgin --- @Batum23

Alış-veriş işlemlerinde şartları ben belirlerim...

• Yüzbaşı
    378 Mesaj
    Referanslar: 19

Katılım Zamanı
    24 Temmuz 2009

Durum
    Forumda değil

bu forumun ikinci elini anlamak mümkün değil 160 liraya 5850 satmıştım 1 yıl oldu 200 lira istiyorlar anlamak mümkün değil..
    |
    |
    Anarchy_Tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yusuf Ayar

satın aldıklarım sattıklarımdan fazladır :/ mare4kill, asker1695, floast, Jason_Statham, enemy, HyperActive, Siyah Kalem, meganne, JAX, kyloren06, rcpdrnc, No Way Out, Thief. onoffon, B3htin, Daybreaker, Awesome, DallasPage, Feather, Tenebrio, Sarsuk, Murcielago, tiCCky, tetveli, serdar568, sariduru, ttwrx,unicornek,caprinx, emre.sea, EneRGy, ACBA , liguashe, Promethium Castiel, sultanomar, sg83, ALONE06, emrebo,Tygris85, ekmekcibu, Dark_Soul, Fustercluck, dserk, emirbrs,maktel,rkursada,sadisd,
  • Yüzbaşı
    854 Mesaj
    Referanslar: 33

Katılım Zamanı
    12 Aralık 2006

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: ayarotoservis

bu forumun ikinci elini anlamak mümkün değil 160 liraya 5850 satmıştım 1 yıl oldu 200 lira istiyorlar anlamak mümkün değil..

bende 200 tl elime geçicek şekilde 6870 satmıştım full kutu fakat adamlar suan 6850 ye aynı fıyatı ıstıyorlarhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-masaustu-sapphire-hd-6870-140952179/detay/
    |
    |

@Neverwinter81 --- @Urzais100 --- @sklerenkima --- @öztin --- @34hayrettin --- @sktem --- @Bass Boost --- @rucukutu76 --- @qezgin --- @Batum23

Alış-veriş işlemlerinde şartları ben belirlerim...

• Yüzbaşı
    571 Mesaj
    Referanslar: 26

Katılım Zamanı
    07 Eylül 2009

Durum
    Forumda değil

sizin yine iyi ben 3 yıl önce gtx 295 sattım 300e. adamın birisi geçen gün çıkmış 325 yazmış. "ben sizinle dışarıda oynıcam, şekilsiniz ya ..." (: bu replik gider bu konuya.
    bu arada satıcı arkadaşın fiyatlarına birşey diyemem diğer arkadaşlardan da ricam siz de demeyin. kimse size zorla yorum yazdırmıyorsa tabi. adam +50 yada +100e koyduysa yorum yazana kadar gidin -50ye satanı arayın. kimsenin sinirlerini boş yere bozmayalım. sonra ilan sahibi küfür ediyor forumdan uzaklaştırma alıyor (başıma gelmişliği var 4-5 kere) ilan akar..
    kolay gelsin hocam..
    |
    |
  • Yarbay
    2013 Mesaj
    Referanslar: 83

Katılım Zamanı
    01 Temmuz 2008

Durum
    Forumda değil

Hocam genel konuşmasan iyi olurdu ... Lakin tüm iyi niyetimle size bir şey söylemek isterim. 400 serilerine hala neden 200-250 istediğinizi bir türlü çözebilmiş değilim. Bu fiyatlara 500 serileri de rahatca bulunuyor forumda. Eleştiri yapılıncada kabullenmek ama fiyatı rezerve etmemek tabiki hakkınız. Ama eleştirileri kabul etmeniz şartıyla. Hayırlı satışlar diliyorum.
    |
    |

themanyax--Tsunami_--Ufukdemirci---Credo45--a103112--chevanton--cmert--J3yKaanTR--ozgboy--SilenthillDream--knoll--Dehr.---buranaki---raptor32---Oztu---Ng3---vaypcnet---Siyah Sekiz---cosukabi---gs007tr---ilhanburak---T1---lokooo---garuda---okset---gezgin---JoseMaria28---aykuttoklu---ibraxi---akçabey---musıclover---PANTER_111---isem---canirtuk---aykutx---BrockLyn---endülüs_faruki---ncihat---murat3630---mennan74---oreed---bensatanistdegilim---mtolgae---Tenacious D---NANOsize---turgutkantar-
  • Yüzbaşı
    326 Mesaj
    Referanslar: 22

Katılım Zamanı
    31 Ekim 2010

1 Not

Tarafımdan takasla alınmıstır
    |
    |
    eagle66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ödeme ile ilgili kriterim eft yi yapan hesap sahibinin ismi ile Kargo teslimatındaki isim aynı olmalıdır aksi halde satış yapılmayacaktır.(ilanım üzerinden 3. kişilerin dolandırılmaması için bu önlem)

Bütçem bu kadarcılar, Öğrenciyim abiciler, şukadara alırızcılar, arkadaşa bakıyoruz diye 3. bir kişi adına pazarlığa soyunanlar zahmet etmesin arkadaşlar.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.