Şimdi Ara

Zotac GTX 260 Amp^2 Edition - SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kütahya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.

Gold Bilgisayardan alınmıştır , 1 YIL Garanti süresi vardır , Faturalı ve Kutu İçeriği tamdır..

Yanında GRID oyunu hediye vermişlerdi Oyun DVD'sinin paketini bile açmadım.

Gittigidiyor Üzerinden Almak isterseniz %10 komisyon nedeniyle Fiyat 220 TL Olacaktır.

İmzam'da yer alan kişilerle iletişime geçip daha önceki sattığım ürünler ve güvenilirlik hakkında bilgi alabilirsiniz

Fiyat : 185 TL

GPU GeForce® GTX 260²
      Core clock :650MHz
      Stream Processors : 216
      Shader Clock : 1400 MHz
      Memory Clock :2100MHz
      Memory Size :896MB
      Memory Interface: 448-bit
      Memory Type : GDDR3
      DirectX : DirectX 10
      OpenGL : OpenGL 2.1
      DVI 2
      Max Resolution : 2560 x 1600
      Dimensions :13.26“ X 10.23“ X 2.67“
      1 x DVI-to-HDMI Adapter (with Audio)
      2 x DVI-to-VGA Adapter
      S/PDIF Audio cable

Donanımhaber İncelemesi :

http://www.donanimhaber.com/diger/haberler/zotac-gtx260-amp2!-video-inceleme.htm

PcLabs İncelemesi :

http://www.pclabs.com.tr/2008/10/06/zotac-gtx-260-amp2/1/

TechPowerUp İncelemesi :

http://www.techpowerup.com/reviews/Zotac/GeForce_GTX_260_Amp2_Edition/

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by__metallica -- 23 Ekim 2012; 14:48:24 >

• SÜPER FİYAT KAÇMAZ GTX 280 E YAKIN PERFORMANSI VAR
  • pm var
  • pm attım.
  • fiyat süper
  • Fiyat güzel ama umarım bunu kullanıcak olan birisi alır 180e alıpta 220ye satmaya çalışan biri değil.
  • pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The...

Fiyat güzel ama umarım bunu kullanıcak olan birisi alır 180e alıpta 220ye satmaya çalışan biri değil.

Adam 200'e satamadı fiyatı indirdi, kim 185'e alıpta 220'e satmayı deneyecek ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevfel

quote:

Fiyat güzel ama umarım bunu kullanıcak olan birisi alır 180e alıpta 220ye satmaya çalışan biri değil.

Adam 200'e satamadı fiyatı indirdi, kim 185'e alıpta 220'e satmayı deneyecek ki?

Belki bu satan arkadaşın acelesi var ama 220ye ilan açıp 6 ay bekletebilecek kişiler var bu forumda ve kuruşta indirmezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John PHILIPS -- 4 Nisan 2011; 22:12:58 >
  • pm
  • kullanmıcam kışın ekcem masüllerini yazın toplıcam nur gibi 8500 8600gtlar olur bundan
  • çiftci arkadaşlarımda var mahsüllerin arasında ordada zararlı otlar çıkıyormuş heryerdeki gibi...

burn_ufuk çok dolmuş belli ama yeri burası değil kinini başka yerde kus dostum adamın ilanına gelip saçma sapan şeyler yazıyorsun pm atarım sanane alırım almam sanane kişi bana satar sanane bunlar 3.kişileri alakadar etmez

senin profile bakıncada çok son kullanıcı durmuyosun hani dinime küfreden müslüman olsa...
    http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=824666

refaransla alakası yok bu işlerin insan olmak lazım önce... ben pazarlık falan yapmadım o arkadaşla boş beleş konuşmanın iftira atmanın anlamıda yokki dediğim gibi bir yaran var bunu herkes görebiliyor ama doktorun ben değilim ağlama duvarıda değil başka yerde ağla...

sorunlu alışverişde konusu açılmış teşhir olmuş 3-5 kuruş için dolandırıcılık yapanlarla alışverş yapmamaya çalışıyorum genelde buda en doğal hakkımdır bence
    önce hakkınızdaki konuları temizleyin derim
    http://forum.donanimhaber.com/m_46499566/tm.htm

ayrıca Bukalemun üstadla sorun yaşamış biriyle ben alışveriş yapmam o sizi çözmüş geç gördüm konuyu herkesden özür... @burn_ufuk nikli kişi ile en ufak alışverişim olamaz allah korumuş bizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demircibu -- 5 Nisan 2011; 21:58:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: burn_ufuk

Git o zaman çiftçilik yap :) burada ne işin var kardeş ticaret yapıyosun :) pm atmışsın ama hala alamamışsın kartı yoksa hala daha pazarlık isteyenlerden misin ??? bi de bu gibi konularda açık olmak lazım diyebilirsin kar amaçlı alıyorum diye sonuçta ticaret bu kimse yadırgamaz seni öle değil mi referansları sağlam arkadaşım benim :)

Hee bir de bana pm atmıştın sana hemen döndüm ama sen bana taaa nerdeyse 1 hafta sonra döndün çok yoğun mesaj geliyo bazen pm leri okuyamayabiliyorum demişsin ama bakıyorum da maşallah burada 1 tane bile mesajı kaçırmıyorsun :) Teşekkür ederim sana.

Demircibu ikinciel forumda kalitesi ortaya koymuş bir arkadaşımız. Zaten referans sayısından, dükkanından da bu anlaşılıyor. Adam istediği kartı alır, istediğini satar. Üstüne kar koymasıda normaldir. Sonuçta ticaret bu. Ticaret yapmak suç mu, günah mı?

burn_ufuk sizin hakkınızda dolandırıcılık konusu açılmış cevap vermemişsiniz. Orda cevap vermeyip neden burda fesatlık çıkarıyorsunuz. Satan memnun, alan memnun.

Saygılar.

• Alan satan razı olduktan sonra.
    Demircubu Bu kartı zaten hediye ediyor. sayfasına koskaca ilan vermiş çekilişte hediye edilecektir diye. Hala neyin tartışması???
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

çiftci arkadaşlarımda var mahsüllerin arasında ordada zararlı otlar çıkıyormuş heryerdeki gibi...

burn_ufuk çok dolmuş belli ama yeri burası değil kinini başka yerde kus dostum adamın ilanına gelip saçma sapan şeyler yazıyorsun pm atarım sanane alırım almam sanane kişi bana satar sanane bunlar 3.kişileri alakadar etmez

senin profile bakıncada çok son kullanıcı durmuyosun hani dinime küfreden müslüman olsa...
    http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=824666

refaransla alakası yok bu işlerin insan olmak lazım önce... ben pazarlık falan yapmadım o arkadaşla boş beleş konuşmanın iftira atmanın anlamıda yokki dediğim gibi bir yaran var bunu herkes görebiliyor ama doktorun ben değilim ağlama duvarıda değil başka yerde ağla...

sorunlu alışverişde konusu açılmış teşhir olmuş 3-5 kuruş için dolandırıcılık yapanlarla alışverş yapmamaya çalışıyorum genelde buda en doğal hakkımdır bence
    önce hakkınızdaki konuları temizleyin derim
    http://forum.donanimhaber.com/m_46499566/tm.htm

ayrıca Bukalemun üstadla sorun yaşamış biriyle ben alışveriş yapmam o sizi çözmüş geç gördüm konuyu herkesden özür... @burn_ufuk nikli kişi ile en ufak alışverişim olamaz allah korumuş bizi.

Keşke her satıcı senin gibi olsa burhan

burn-ufuk gibi dolandırıcıları bu forumda niye tutarlar ki

• yazık yani yazıklar olsun ne diyeyim...
  • Bence olayi hakaret seviyesine vardirmak burada kimseye yakismaz.Zaten bastan sona yasanmamasi gereken bir tartisma.
  • Zamanım olsa bu kartı alır 250 den gittigidiyorda satardım temiz 40 lira Kendi gtx275 imi 289,50 TL den sattım bir kaç hafta önce. Bu da o civarda gider.. Tabi güvenilir profilde satışa çıkarılırsa....

İsteyen alır istediği fiyata satar sen satamazsın ben satarım ticaret böyle bişeydir herkes yapamaz. Kimse radeonu, demircubuyu yada başkasını alıp satıyo diye suçlamamalı.

Hayırlı satışlar herkese iyi forumlar...
  • Arkadaşlar mesajlar çok karıştı ; 55 farklı kişiden 121 Mesaj gelmiş , doğan karışıklıklardan dolayı özür dilerim.. aşırı talepten dolayı , kartı kime rezerv ettim kime tamam dedim anlayamadım.. Birilerine tamam diyip mağdur ettiysem hakkınızı helal edin..

Şuan itibariyle kartı ahmut1 nickli arkadaşa GG üzerinden almak üzere 195 TL'ye rezerv edilmiştir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: burn_ufuk
    quote:

Bu arkadaş çok güzel söylemiş gerçekten de mesela pm atanların profillerine şöle bi bakıyorum da örnek verecek olursak demircibu isimli arkadaş bence bu kartı kullanmak için almayı düşünmüyor öle değil mi demircibu :):)

Ben by__metallica isimli arkadaşın yerinde olsam bu kartı bu fiyattan sadece kullanacak olan bi arkadaşa satardım.

Burn ufuk. u DH de bir alim ve satimda goruyorsaniz her konuda uzak durun. SATİCİ arkadasin konusu kaynasin istemiyorum ama , insan PM atanlara degilde once kendine sonra adina acilan SORUNLU ALİS VERİS BASLİGİ na en sonra benim 1 yil a yakin zaman once ekledigim imzama bakar....

Kendisi DH de ufak alis verislerle referans alan ve son 6 aydir 4gb lik TEK parca RAM satamamis birisidir. DH de alim satim yapan bir grup var bunu parmakla gostermene gerek yok.

Yas in / konumun / alis veris ahlakin yetersiz bu elestiri ve akil vermelere .

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.