Şimdi Ara

Zotac GTX 1070Ti Amp Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Zotac GTX 1070Ti Amp Edition
    FİYAT DÜŞTÜ

Ocak 2018'de Amazon.de'den aldığım ve yaklaşık 8 ay mining yaptığım kartımı satıyorum.

Mining rig'inden bugün söküp detaylı temizliğini yaptım. fabrika çıkışı kurumuş macunu da mastergel maker (silikon bazlı macunlar arasında en iyilerden biridir) ile yeniledim.
    Fanların ömrü kısa diye okumuştum, o yüzden yedek bir çift fan almıştım. Onları da yeniledim. Dolayısıyla fanları hiç kullanılmadı.

Mining yaparken %61 güç limitiyle kullanıldı. Core overclock hiç yapılmadı. Sadece Vram overclock yaptım. Kapalı balkonda kışın 30-35derece, yazın da 50-55 derece civarında ayarladım.

Kutusu ve faturasıyla vereceğim.

İsteyen kasasını getirip istediği uygulama/oyunla test edebilir. Herhangi bir limit yok.. Kargo isterseniz alıcı öder.

İstanbul Çekmeköy'de oturuyorum. Denemek isteyen hafta içi 18:30'dan sonra veya hafta sonu deneyebilir.

Lütfen pazarlık teklif etmeyin.

Zotac GTX 1070Ti Amp EditionZotac GTX 1070Ti Amp Edition
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 2000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul, Çekmeköy Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.