Şimdi Ara

Zotac GTX 1070 Ti Mini 'SATILDI' Kendi Resimleri Eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 20 Şubat 2018 de almış olduğum ve SLI olarak kullandığım Zotac GTX 1070 Ti Mini Edition kartlarımı satıyorum

Ofis ortamında 9.00-18.30 saatleri arasında %65 Power limit ile tam yükteyken 48-50 derecede çalışmıştır.

Fiyat adet başı 2000 tl.

kartlar kutulu, faturalı , Türkiye garantili ve kutu içerikleri tamdır. resimler üretici sitesinden alınmıştır. Ürün bunun aynısıdır.

kartları elden teslim olarak yada önce havale sonra kargo şeklinde alabilirsiniz. İstanbul ve İzmir içinde elden almak isteyen arkadaşlar iletişime geçtikleri taktirde randevulaşabiliriz.

ürünlerin kendi resimlerini ekledim gelen sorular arasında yer alıyor.

Kartların ikiside satılmıştır.

Güncelleme; Bir arkadaşımız sağolsun uyardı beni. Zotac ürünleri 2 +3 yıl olmak üzere toplamda 5 yıl garantili imiş. Durumu zotac ın sitesinden de kontrol ettiğimde bu konu doğru. 2 yıl için satın alınan disti ile görüşülmesi gerekiyor, diğer 3 yıl için ise kartı zotac sayfasından register ettirip onlar ile iletişime geçmek gerekiyormuş.
    quote:

Ben henüz kartları register etmedim. Alacak arkadaş kendi adına yapabilir bu işlemi ancak pazartesiye kadar satılmaz ise konuyu unutmamak adına kendim register edeceğim.
    Register ettim arkadaşlar.

Zotac GTX 1070 Ti Mini "SATILDI" Kendi Resimleri Eklendi

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DjiNN -- 4 Ocak 2019; 14:5:54 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Gtx780 ti var ilanlarım arasına bakarsan takas düşünürmüsün üstü nakit

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evga gtx 980 ti ile takas dusunurseniz pm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni kart aldım zaten. o nedenle bu kartlar boşa çıktığı için satıyorum. Dolayisi ile Gpu ile takas dusunmuyorum.

• Bu garanti olayında şöyle bir şey var diye biliyorum, kartın satın alım tarihinden itibaren ilk 1 ay içinde kayıt ettirilirse zotac + 3 yıl ekliyor, ondan sonra bu iş olmuyor diye biliyorum.
    Bu konuda bilginiz var mıdır, değişmiş midir bu prosedür? Siz de yanlış bilgi paylaşmış olmayın ilanda, ben de öğreneyim varsa kaydedelim kartımızı :))
  • hiickimse kullanıcısına yanıt
    28 gün Koray hocam. Fatura tarihinden itibaren 28 gün içinde register etmek gerekiyor. Offical siteden alıntılıyorum.

3. Product registration

In order to enjoy an extended warranty services, you must register your purchase of ZOTAC product online within 28 days of the purchase date. Products can be registered only on thewww.ZOTAC.com website. You must give your consent to the collection of your data to be entered on the aforesaid website. ZOTAC will send you a confirmation email after a successful registration for your review. Please keep it for future reference.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.yasoo -- 3 Ocak 2019; 23:25:48 >
  • arkadaşlar selam;

Zotac Register işleri için ülkenizin bulunduğu sayfaya yönlendiriyor ve oradan işlem gerçekleşiyor. Böyle bir madde o sitede göremedim ama register işlemi onaylandı. aşağıda resmi görebilirsiniz. sadece bir kart için olanı gönderiyorum.

• DjiNN kullanıcısına yanıt
    Açıkçası şaşırdım, biryandan da sizin adınıza sevindim. 20 Şubat 2018 fastura tarihli ürünü 10 aydan uzun bir süre sonra kayıt etmişler :) İyi forumlar.
  • mr.yasoo kullanıcısına yanıt
    Eyvallah sağolun.

Bu arada kartlardan biri Forumdan 2004 yılından beri üye olan bir arkadaşımıza satılmıştır. Kendisi ile önümzdeki günlerde elden alışverişi gerçekleştireceğiz.

Şu anda tek kart kalmış durumda.

• arkadaşlar kartlar satıldı. Teşekkürler ilgilenen ve mesaj atan herkese.

• Kayıt edilmiyor değil zaten , kayıt edilir fakat garanti uzamaz bu kurala göre . Bu mailde garanti 5 yıl vs yazıyor mu? Hayır.

Emrah’a hayırlı olsun bu arada :)

• hiickimse kullanıcısına yanıt
    Satın alan kişi Emrah Bey değil maalesef.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.