Şimdi Ara

Zotac AMP! Gtx 760 Edition 2GB 300TL KUTU FATURA YOK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fotoğrafları yarın atarım, Bir fanı kafasına göre çalışıp duruyor diğeri ise sabit bir şekilde çalışıyor macununu yeniledim ama 15 liralık macundan hayır gelmez alan kişinin kaliteli bir macun ile yenilemesi şart temizlik bakımından kendim aldıktan sonra temizledim küçük bir indirim olur dolar vesaire beni alakadar etmez sizide etmesin güncel forum fiyatlarına göre aşağıda tuttum dediğim gibi indirim düşünebiliriz alıcı kişi pm yoluyla iletişime geçsin elden silivri den satılır havale > kargo şeklinde de olur hiç farketmez.

Zotac AMP! Gtx 760 Edition 2GB 300TL

Isı durumu ise macunun kalitesizliğinden dolayı 77-85 arası kartın forumlarda 80 derece de çalışması normal deniyor kaliteli macunlar ile 6-10 derece fark ettiğini okudum kasamda ayrıca soğutucu olarak kule tipi işlemci soğutucum var onun yanı sıra yok bunları göz önüne aldığınız zaman 65-73 arası çalışacağını düşünüyorum ağır yükte

Boş durumda 36-55 arası değişiyor oda sıcaklığı vesaire her şeyi düşünün ben elimden geldiğince kartı anlatmaya çalıştım yarın fotoğrafları eklerim teşekkürler iyi forumlar hayırlı günler.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

GENEL OLARAK FORUMDA FİYATLARIN DÜŞMESİ VE KARTI ELİMDEN ÇIKARIP YENİSİNİ ALMAK İSTEDİĞİMDEN DOLAYI
    FİYAT 460>420>400>370>350>300

300₺ Kartı 1.5 yıl gibi bir süre önce forumda birisinden almıştım fatura kutu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Godric Gryffindor -- 13 Kasım 2019; 11:24:0 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyat düşmüştür 450tl son 2 hafta için geçerli ekimde evden ayrılıyorum kart kalır

• MACUN DEĞİŞTİRİLDİ FAN TEMİZLİĞİ YAPILDI BOŞTA 35-45 LOL FM DE DENENDİ ŞUAN MAX 57 DERECEYE ÇIKTI

• GÜNCEL...

KASA FERAH ORTAMA TAŞINDI CS GO 65 DERECEDE OYNUYOR... PUBG oyun süresi bakılacak.

• pm
  • Satıldı mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürün hala durmakta ancak üniversitedeyim şuan için elden kendim satamam almak isteyen özel mesaj

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.