Şimdi Ara

Zotac 9800GTX AMP - SAPPHIRE ATI HD 4870 Sizce hangisi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • akdaşlar yeni bi PC topluyroum ve en kararsız kaldığım ekran kartı konusunda sizlerin desteğini istiyorum...fiyatı 450 YTL yi geçmeyecek ve iyi bi ekran kartı istiyorum. Ben Zotac 9800GTX AMP - SAPPHIRE ATI HD 4870 arasnda kaldım..sizce hangisini almalıyım? Yoksa bırak kardeşim bunlarda alınırmı şunu şunu al dediğiniz bi marka model varmıdır? Ama DİKKAT 450 lirayı geçmesin yoksa batarım.. :D Yardımlarınızı bekliyorum..Teşekkürler şimdiden...

• 4850 bile 9800gtx i geçtiğine göre kesinlikle 4870
  • hd4870i tavsiye ederim. performans olarak 9800gtx ampyi geçtim gtx280e yaklaşıyor.
  • 4870
  • bırak kardeşim bunlarda alınır mı şunu al : 4870
  • Hiç mi forumu biraz kurcalamazsınız?
    Bu sorunuzla ilgili binlerce başlık açıldı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

Hiç mi forumu biraz kurcalamazsınız?

arkadaşım zaten ben bu işten anlamadığım için buraya böyle bi konu açtım...sorum komikte olabilir...doğrudur...forumu deliler gibi karıştırdım merak etme ama ben test sonucuymuş , gözterilen grafiklermiş hiç bişi anlamıyorum...dolayısıylada bana bu işi daha basitça açıklayacak sizlerden yardım istiyorum... Çok teşekkürler ilginize.. Kolay gelsn...
  • peki hangi markanın 4870 inin alayım? marka çok farkedermi? önerdiğiniz bi marka warmı?
  • his al sonra zalman sogutucu al
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_exclusive

quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

Hiç mi forumu biraz kurcalamazsınız?

arkadaşım zaten ben bu işten anlamadığım için buraya böyle bi konu açtım...sorum komikte olabilir...doğrudur...forumu deliler gibi karıştırdım merak etme ama ben test sonucuymuş , gözterilen grafiklermiş hiç bişi anlamıyorum...dolayısıylada bana bu işi daha basitça açıklayacak sizlerden yardım istiyorum... Çok teşekkürler ilginize.. Kolay gelsn...

eğer deliler gibi araştırsaydın testlerden ziyade en azından yorumlardan cevabının 4870 olduunu çok rahat anlardın. forum bu tip aynı konularla doldu kirlilikten başka bişiy değil...

• eywallah...kirlettik forumu kusura bakmayın...soranda kabahat...
  • hd4870 al kesınlıkle en uygunu odur o fıyata..
  • quote:

eywallah...kirlettik forumu kusura bakmayın...soranda kabahat...

Araştırmadan soranda kabahat vardır elbet. Biraz google araştırması yapsaydınız sorunun cevabını kendiniz bile bulabilirdiniz. Kıyas en baştan yanlış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: viper17

4850 bile 9800gtx i geçtiğine göre kesinlikle 4870

• neden kıyas başta yanlış?
  • quote:

neden kıyas başta yanlış?

Google kullanmayı biliyor musunuz?
  • quote:

Ben Zotac 9800GTX AMP - SAPPHIRE ATI HD 4870 arasnda kaldım..sizce hangisini almalıyım?

tabiki hd4870 almalısın,marka olarak en ucuz hangisiyse onu al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firienholt -- 28 Ağustos 2008; 13:10:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hökela

quote:

neden kıyas başta yanlış?

Google kullanmayı biliyor musunuz?

tamam arkadaşım bişi sormadım farzet...sen bu başlığı bu konuyu açma ok? dolayısıyla yazılanlarıda okuyamıyacak bana laf sokar gibi cümleler kuramazsın...

eğer fark olarak ATI-NVIDIA farkı diosan baştan yanlış diye kastettiğin buysa o kadar pc ilgim war...saol...benim anlamadığım şey şuydu esasında... fiyatları birbirine yakın...işlemci hızları ram clock hızları herşeyi birbirine çok yakın...ama performans olarak hangisi daha iyidir onu bilmek istiodum..saolasın ama sen beni yerin dibine sokmaya çalışıyosun... eywallah...

• Bana kızıyorsunuz ama halen araştırma yapma gereği duymuyorsunuz.Ben sizi yerin dibine sokmaya çalışmıyorum, madem böyle düşünüyorsunuz araştırıp getirin bir şeyler siz de beni sokmaya çalışın.

Bu arada Türkçede war diye bir kelime yok, eywallah diye bir kelime yok, ok diye bir kelime hiç yok. Düzgün Türkçe karizmanızı çizmez aksine arttırır.
  • sen soruma cvp vermiyorsun ve konuyu başka yerlere çekiyorsun..türkçe ne alaka şimdi? ben ekran kartı diyorum sen türkçe diyorusn... neyse ben cevabımı aldım..tüm ilgilenen arkadaşlara teşekkürler...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.