Şimdi Ara

zotac 9800gt amp.. fan onerısı yardım pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm suanda kulandıyım zotac 9800gt amp 512mb 256bit ddr3 ekran kartım kendı tek slot fanında crysıs de cok ısınma yapıyo bu ekran kartına his iceq ekran kartının gıbı o traz bı fan arıyorum acaba varmıdır bu traz bı fan bı ara gormustum acaba 9800gt amp uyarmı :S... sizin onerdıyınzı bı fan varmıdır lınk koyarsanız 50 100tl arası sevınırım saygılarla

• Bendede aynı kartdan var ve bu soğutucuyu kullanıyorum: çok sessiz ve etkili bir soğutucu: Coolink GFX Chilla

http://www.subzeropcs.com/coollink_gfx-chilla_quiet_video_card_cooler.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreonal42 -- 28 Eylül 2009; 19:11:48 >
  • tskler bunu alabıleceyım bı lınk yada fıyat olarak nedır acaba istanbulda bual bılecegım bı yer yada
  • quote:

Orijinalden alıntı: by.hiz

tskler bunu alabıleceyım bı lınk yada fıyat olarak nedır acaba istanbulda bual bılecegım bı yer yada

Bendeki soğutucu stoklarda kalmamış :

Buhttp://www.sanalmarketim.com/urun/4d6a078538951a6a89ab8d99b615034d/ARCTIC-COOLING--Accelero-TwinTurbo-Ekran-Karti-Sogutucusu (gürültü oranı nasıl bilmiyorum netden incelemesini bir araştırın gürültülü değilse bunu tercih edin)

Yada buna bakabilirsinhttp://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=TTC-CSC88TZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreonal42 -- 28 Eylül 2009; 19:17:12 >

• bende var bitane hocam istanbuldaysan vereyim sana cüzi bi paraya articcoling in Nv5 modeli. Çok iyi iş görüyodu ama en önemlisi acaaaip sessiz 25 liraya al benden. ben 45 e almıştım vaktinde. Zaten daha çok para harcamanada değmez. Yazık. Pahalı olanlar coşturmuyo emin ol. zotac 9800 GT de kullandım bi süre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenilik78 -- 28 Eylül 2009; 19:25:33 >
  • ARCTIC COOLING twin turbo iş görür bence
    ses konusundada sıkıntı yapmaz
  • hmm walla bende o traz bısey arıyorum acaba perfomans olarak nedır teredutde kaldım ıstbul narasınden
    quote:

Orijinalden alıntı: yenilik78

bende var bitane hocam istanbuldaysan vereyim sana cüzi bi paraya articcoling in Nv5 modeli. Çok iyi iş görüyodu ama en önemlisi acaaaip sessiz 25 liraya al benden. ben 45 e almıştım vaktinde. Zaten daha çok para harcamanada değmez. Yazık. Pahalı olanlar coşturmuyo emin ol. zotac 9800 GT de kullandım bi süre

• akasa vortex neo senin kartını nvidiaların iceq su yapar emin ol zaten üstteki arkadaş linkini vermiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: iscanthere

akasa vortex neo senin kartını nvidiaların iceq su yapar emin ol zaten üstteki arkadaş linkini vermiş

• quote:

Orijinalden alıntı: fero01

http://www.hepsiburada.com/akasa-vortexx-neo-sessiz-ve-yuksek-performansli-ekran-karti-sogutucusu-akvc03-bluv/productDetails.aspx?categoryid=1125&productid=bd99436

tskurler alabıleceyım bıyer varmı ıstanbul anadolu yakası bu traz sanal alısverısı pek semıyorum :S gıdıp elden alabıleceyım ıstanbul anadolu yakası da bıyer bıldıgınzı varsa sevınırım

• Konu açılmışken sorayım. AKASA VORTEXX NEO x1800 demiş en düşük kart olarak Asus x1300 karta bu soğutu olur mu ? Kartın üzerinde fan çok ses çıkarıyor ve kart çok ısınıyor. Fazla maliyeli olmadığı ve iyi performansı açısından AKASA VORTEXX NEO iyi olur ancak x1300 destekliyor mu bilen var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield

Konu açılmışken sorayım. AKASA VORTEXX NEO x1800 demiş en düşük kart olarak Asus x1300 karta bu soğutu olur mu ? Kartın üzerinde fan çok ses çıkarıyor ve kart çok ısınıyor. Fazla maliyeli olmadığı ve iyi performansı açısından AKASA VORTEXX NEO iyi olur ancak x1300 destekliyor mu bilen var mıdır ?

Slm sanırım olmaz çünkü uyumluluk listesinde o model geçmiyor...

Akasa vortex neo için
    Uyumluluk Listesi
    ATI
    Radeon HD 4870
    Radeon HD 4850
    Radeon HD 4830
    Radeon HD 3870
    Radeon HD 3850
    Radeon HD 2900 XT
    Radeon HD 2900 Pro
    Radeon HD 2600 XT - GDDR4
    Radeon X1950 XTX
    Radeon X1950 Pro
    Radeon X1900 Serisi
    Radeon X1800 Serisi

nVidia
    GeForce 9800GTX+
    GeForce 9800GTX
    GeForce 9800GTS
    GeForce 9600GT
    GeForce 9600GSO
    GeForce 8800GTS (G92)
    GeForce 8800GT (G92)
    GeForce 7900 Serisi
    GeForce 7800 Serisi
    GeForce 6800 Serisi

• akasa wortex alma uyumlu degil.aynı karttan bende de var.artic cooling twin turbo alıcaksın.ondan daha iyisi yok bizim kart icin.muthiş sogutuyor.ayrıntılı bişi sormak istersen pm.
  • 100 tl ye kadar cıkabileceksen sat kartını 2. elde 140 tl eder 100 tl daha koy gts250 al kardeş sogutucu felan ugrasıp kartı riske sokma garnti durumunu felan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.