Şimdi Ara

Zotac 9600GT Amp Edition

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Zotac 8800GT ile tamamen tanişmiş bir marka olduğunu göstermişdir.Zotac en son modeli olan 9600GT Amp Edition piyasa sürmekle meşgul olduğunu biliyoruz.Sizce bu ekran karti hangi internet mağazasinda kaç $ üzerinden satilicaktir.

• [Deleted by Admins]
  • Belliydi zaten 9600gt de 8800gt gibi popüler olucak. Amp, sonic,xxx editon,calibre ne ararsan çıkar artıkBen yeni gördüm amp modelini
  • Zotac 9600GT Amp Edition in avrupa fiyatı nedir ?Bilen var mı ?
  • Exa'daki kart sanırım AMP değil düz 9600 gt.
  • Valla ben göremedim , Amp modeli lazim.Ucuz ve performansli olduğu için Amp Edition.Ucuz diyoruz inşallah öyledir , öyle olur.
  • [Deleted by Admins]
  • Arkadaşlar Exa'daki kartın üzerine dikkat ederseniz sağ altta amp yazısı gözüküyor ama özellikleri 9600gt yi gösteriyor hangisi yanlış acaba resimmi yoksa ürün açıklamasımı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edasdemir -- 29 Şubat 2008; 2:52:34 >
  • Onu bende gördüm ne yazzikki Zotac 9600GT (Amp Edition) diye bir yazi göremedim kartin başliğinda malesef.
  • www.exa.com çok pahalı bir site.20$ fark koyuyorlar aynı markaya.yuhhhh
  • o amp değil normal versiyonu
  • Bende amp yazısını göremedim
  • Gördüm arkadaşlar kutunun sağ alt köşesinde yazıyor.

Zotac 9600GT Amp Edition
  • Dostum 700 Mhz hiz sunuyor Amp Edition versiyonu , exa ürün özelliklerinde 675 göstermiş.Resim'e bakmayalim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ce5uR

Dostum 700 Mhz hiz sunuyor Amp Edition versiyonu , exa ürün özelliklerinde 675 göstermiş.Resim'e bakmayalim.

Amp versiyon 725 mhz dir.Bellekler ise 2000mhz
  • Arkadaşlar exa ya mail gönderdim cevabı geldi kart amp deyil kutu resmi yanlış.
  • Ok demek yanlış resim koymuşlar,bilgilendirdiniz için teşekkürler.
  • Referans soğutucuya koca bir diyorum!!!
    Bu soğutucu yerine özel tasarım soğutucusu olan ve daha makul fiyatlı bir kart almak daha akıllıcadır diye düşünüyorum.

Misal: palit 9600gt veya msi 9600gt oc edition!!!
  • Merhaba,

Bekleyin hemen almayin, 1 ay icinde daha guclu sogutucularla gelecek olan modelleri beklemek daha mantikli.

Tesekkurler,

Hicks
  • quote:

Orjinalden alıntı: KORKMAZ60

Gördüm arkadaşlar kutunun sağ alt köşesinde yazıyor.

Zotac 9600GT Amp Edition

Meraba Arkadaslar Ben gecenlerde Bi sistem topladım 9600 GT AMP ekran kartı aldım topladığım sistemde o wardı tabi bana verdikleri ne cozemdim :(
    Xp kurdum sistem özelliklerine bakınca ekran kartı 9600 GT gözüküyo kasayı actım kartın üzerine bakıyorum 9600 GT yazıyo kosesinde de AMP yazıyo bu kart AMP mi deil mi ?? Kartın Goruntusu yukardaki gibi ??? plz biri aydınlatsın beni :(

eğer AMP ise cok da iyi bi kart deil oyunlarda hareketli golgelerde mesela Splinter Cell Double Agent de kimi yerlerinde buharlar war buhar olduu yerlerde karelenme oluyo o kadar güzel goruntuler ama bir buhar tum hevesimi kırdı. sonra oyundaki karakterinizin golgelerinde de karelenme oluyo bunu cozumu warmı yoksam ekran kartı trişka .....

Baska oyunda denedinmi diye sorarsanız da NFS Most Wanted eski bi oyun artık onda full grafik her turlu hatasız oynatması gerekir ama arabanın gölgelerinde sorun war + arabayı dısardan surduğunuzde arabanın ici gozukuyo nasıl gözüküyo hımmm arabanın üstünden yane tavan kısmından ici gorunuyo acaip salak bi durum ne bu yaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e.ayhan -- 7 Temmuz 2008; 8:56:14 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.