Şimdi Ara

Zotac 9500 GT İçinden Çıkan Kablo ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Zotac 9500 GT İçinden Çıkan Kablo ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    73 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba 1 hafta once sıfır zotac 9500 gt aldım çokda memnunum fakak birşeyi anlayamadım. Ürünü aldıgımda içindenhttp://benchmarkreviews.com/images/reviews/video_cards/ZOTAC_ZT-88TES3P-FCP/ZT-88TES3P-FCP_Digital_Audio.jpg bu kablo çıktı bu kablo ne işe yarar baglamasam ekran kartında sorun çıkarırmı ? birde urunun sitesinde windows 7 ile uyumlu yazısı göremedim. Bende şu an windows 7 de kullanıyorum. Herhangibir sorun çıkartırmı ? Yanıtlarınız için şimdiden hepinize teşekkr ederim ....

|
    |

**CoNNeCT TeaM**
  • Yarbay
    2126 Mesaj
    Verdiğiniz link'e baktım. Dijital ses kablosu yazıyor. Ekran kartlarında ses özelliği var mı ki? Ben de şaşırdım
    |
    |
    |
    |

**CoNNeCT TeaM**
  • Çavuş
    73 Mesaj
    windows 7 de sorun çıkarırmı bilginiz varmı ?
    |
    |

**CoNNeCT TeaM**
  • Emekli Yönetici
    11948 Mesaj
    Resimdeki kablo bir S/PDIF ( Sony/Philips Digital InterFace ) kablosudur. Takıp, takmamanız bir sorun yaratmaz. Windows 7 ile uyumluluğu diye bir olay yoktur. İşlevi ise nVidia chipsetli ekran kartlarında HDMI aracılığı ile ses ve görüntüyü aynı anda aktarmaya yarar. Yani LCD TV'ye bilgisayarınızı bağladığınız takdirde HDMI kablo aracılığı ses ve görüntü TV'ye ulaşabilmektedir. Aksi takdirde bir DVI kablodan farkı kalmayacaktır.

ATİ chipsetli grafik kartlarında bu durum kart haznesine takılmış bir çip aracılığı ile sağlanır. Yanılmıyorsam ''Gold Finger'' civarında küçük bir çip var, kaplama açıldığında bir kez dikkat etmiştim.
    |
    |
    Neka od danas zna ko nije znao da Srbija nije cilim iz usaka, da Kosovo nije svileni jastuk iz brusa, da Srbi znaju za nesto skuplje od glave. Srbija nije saka pirinca da je pozoba svaka vrana koju donese vetar. (Milos Obilic -1389)
  • Çavuş
    73 Mesaj
    yardımlarınız için teşekkurler....
    |
    |

**CoNNeCT TeaM**
  • Yarbay
    2126 Mesaj
    makedonn : Ben de öğrenmiş oldum,teşekkürler
    |
    |

İyi forumlar.
    |
    |
    Neka od danas zna ko nije znao da Srbija nije cilim iz usaka, da Kosovo nije svileni jastuk iz brusa, da Srbi znaju za nesto skuplje od glave. Srbija nije saka pirinca da je pozoba svaka vrana koju donese vetar. (Milos Obilic -1389)
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
Orjinal Laptop Yedek Parça
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.