Şimdi Ara

ZOTAC 780 KULLANICI TESTİ GELDİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
3.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

İncelemelere bakarsan Zotac kartların daha az oc olduğunu ve hatta oc a daha az tepki verdiğini görebilirsin. En azından ben kartı aldıktan sonra araştırdığımda bunu gördüm.

valla ilk defa böyle yorum görüyorum hocam.

zotac gpu su sanki farkı bi gpu gibi olmuş bu olay.
  • Adamlar kocaman firmayı bakkala çevirdiler şanssız adam gitmiş 660ti almış ondan ağlıyor ryubasa takma sen haziran sona doğru driver bekle sen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryu_hayabusa

quote:

Orijinalden alıntı: cagataykoroglu

İncelemelere bakarsan Zotac kartların daha az oc olduğunu ve hatta oc a daha az tepki verdiğini görebilirsin. En azından ben kartı aldıktan sonra araştırdığımda bunu gördüm.

valla ilk defa böyle yorum görüyorum hocam.

zotac gpu su sanki farkı bi gpu gibi olmuş bu olay.

İyi markaların seçme gpu kullandığını bilmiyormuşsun öğrendin şurada görebileceğin gibi neredeyse aynı mhz de bile fps farkı var.

http://www.techpowerup.com/reviews/Zotac/GeForce_GTX_660/30.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Huzur53

Adamlar kocaman firmayı bakkala çevirdiler şanssız adam gitmiş 660ti almış ondan ağlıyor ryubasa takma sen haziran sona doğru driver bekle sen.

benim anlamadığım seçme gpu nasıl oluyo ya

pazardan domates almıyoki bu adamlar.

yani aklım almıyo 2 tane makine var birini dandikmi basıyo ?

öyle bişide olucanı zannetmiyorum.

neyse ya tartışmaya gerek yok.

benim malım kötü kardeş ben iyi demiyoum zaten.

zotac almayın aldırmayın gpu ları kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 9 Haziran 2013; 0:35:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huzur53

Adamlar kocaman firmayı bakkala çevirdiler şanssız adam gitmiş 660ti almış ondan ağlıyor ryubasa takma sen haziran sona doğru driver bekle sen.

En başta ağlamıyorum. Senin gibi bebelerden değilim. 660ti de almadım. 660 aldım ve 2. el aldım. benim 360 liraya gtx660 almam seni neden gerdi? 380 liraya 7850 alsam f/p canavarı almış olacaktım değil mi? ayrıca attığım linke bak sana kapak olsun dünyadan haberiniz yok almışsın doktordan 1 ay lys raporu konuşuyorsun.
  • Helal olsun incelemeni beğendim. Kart fiyatıyla seni değil sen kartı ezmişsin. Bilinçli kullanıcıya yakışanda budur.
  • Hocam Kartın Ederi Bencede Bu Değil Fakat 1500 Seviyesinde Alınabilecek Tek Kart Var Oda Bu Zaten. Ben 770 670 Seviyesinde Olur Diye Beklerken 770 Hem 670'i Hem 680'i Geçti. Yani Performans Ürünü İsteyen 770 Alır. Fakat Biraz Daha Üstü Düşünen 780 Alır. Yani Nvidia'nın Ben Uzun Süre İndirime Gideceğini Düşünmüyorum. Çünkü 780'i Biraz Daha Aşağı Çekti mi Nvidia Titan Alanlarla Alay Etmiş Gibi Olur. Biraz Overclock'la Zaten 780 Titan'a Yetişiyor. O Yüzden Kartını Sevmeye Bak. Sevmiyorsan da Buradayım Verebilirsin Bana Sli Yaparım
  • Kesinlikle aRkadas dogru soyluyor. Eger memnun degılsenız bır hafta ıcınde gerı verebılırsınız, bu sızın kanuni hakkınız. Referans tasarım yerıne wf3 alın derım. Hem daha serın hem daha kalıtelı.
  • Hocam metro ve tomb raiderda SSAA açık ve kapalı şekilde aynı manzaraya bakın. BEN kapalı şekilde oynuyorum. Açınca evet silah kenarındaki (metro ) küçük tırtıklar gidiyor (ki göze batacak kadar rahatsız edici değil dediğim tırtıklar), fakat genel görüntüde bulanıklaşma oluyor, matlaşıyor. SSAA bana göre çokta gerekli değil.
  • Inadına zotac 770 amp alcam adam 2. El kart alıyor gelmiş burda firmayı suçluyor asus olsaydı sorun kesin kartta olurdu.

• quote:

YALANA DOLANA GEREK YOK.

BİZİM MİLLETİMİZ BİRŞEY ALDIMI O SÜPER HARİKA HERKEZE ÖNERİRİM GİBİSİNDEN DİR.KİMSE ALDIĞI ÜRÜNÜ KÖTÜLEMEZ.

AÇIKCA SÖYLÜYORUM BU KART BU FİYATININ KARTI DEĞİL.

1661 TL VERİP Bİ OYUNU FULL AÇAMIYOSAM 60 I BIRAK 30 FPS BİLE ALAMIYOSAM 3D DE YERLERDE SÜRÜNÜYOSA BU KART BU FİYATA ALINMAZ.

KİMSEYEDE ÖNERMİYORUM AÇIK AÇIK.

hocam gerçekten çok güzel yazmışınız. gtx780 çıktığında yok titandan 350dolar ucuz yok bu performansa bu fiyat tam bir f/p kartı gibisinden yorumlar atılıyordu. biz yinede pahalı diyince titanı gösterip 350dolar daha ucuz diyorlardı kimse 650dolar gerçeğini görmüyordu. 1600tl verince bf3 gibi 2 senelik bir oyunda 120fpsyi yakalamasını isterdim açıkcası. insanımız sengin olduğu için fiyatı görmeyip sadece performansa bakıp çok iyi kart diyor. performansına sözüm yok iyi kart ama fiyatını hakediyormu tartışılır.tek gpulu bir kartta 1600tl vermek bence biraz fazla sonuçta 1600 tl verdiğiniz bişeyin sizi bi iki sene ultrada götürmesini istersiniz ama öyle olmuyor her yeni seri gelince eski seriye verilen destek azalıyor haliyle gpu ne kadar iyi olursa olsun istenilen verim alınamıyor başka bir kart almaya zorlanıyoruz. bizi bu hallere getiren üreticiler ve bunu normal bişeymiş gibi kabullenen tüketiciler varken normal birşey

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Legend3017 -- 9 Haziran 2013; 17:54:00 >

• doğru söylüyosun hocam.

bu fiyatı bu karta verirken zaten bi beklentin olduğu için veriyosun.

bu kartta açamıyosa hangi tek gpu ile oyunları en üst seviyede açıcaz bilmiyorum.

tek iyi noktası referans kartta ses olayını halletmişler gibi.

masa üstünde sıfır ses duydum diyen yalan söyler kesinlikle.

%50 de fandan gündüz sesi çok dikkatle dinlerseniz duyabilirsiniz.

%50 den sonrasını denemedim daha doğrusu hiç geçmedi fan %50 yi.

sıcaklığıda 80 e sabitlemişler gibi.

dün gece cafede işlerden dolayı eve çok geç gittim o yüzden birşey yapamadım.

grid 2 metro tomb raider re revulations crysis 3 oyunlarını kurdum.

birde win 8 kurdum temizce saat 8 gibimi ne bitti sabah sonra yattım.

gece bu oyunları denicem birkaç arkadaşında istekleri var onları yaparım.

ondan sonra 780 alan benden iyi anlayan arkadaşlar inceleme yapar.

EN SAĞLIKLISI DİĞER 780 ALAN ARKADAŞLARIN TESTLERİNİ BEKLEYİN DERİM.

BURDAKİLER BENİM GÖRÜŞLERİM BEN BEĞENMEYE BİLİRİM KARTI AMA BAŞKASIDA BÖYLE DÜŞÜNECEK DEĞİL.

BEN BU KART BU FİYATI HAKETMİYO DİYOSAM BU BENİM KENDİ GÖRÜŞÜM.

HERALDE BUNUDA BURDA SÖYLEME HAKKIM VARDIR.

İERDE NE OLUR SÜRÜCÜLERLE BİLMEM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 9 Haziran 2013; 17:53:56 >

• oyun içinde fraps açıp ss nasıl alıcam beyler ?

printsecren yaptığımda simsiyah bi ekran çıkıyo karşıma ?
  • quote:

oyun içinde fraps açıp ss nasıl alıcam beyler ?

printsecren yaptığımda simsiyah bi ekran çıkıyo karşıma ?

frapsta screenshots kısmına gelin screen capture hotkey bölümüne istediğniz bir tuş atayın ayrıca aldığınız ssin nereye kaydedileceğini beilrtin ve o konumdan aldığınız ss leri görebilirsiniz.
  • tamamdır hocam yakında pro olucam heralde bu gidişle sayenizde

gündüz vaktim olsa geceye kadar test ederim ama malesef gece vaktim oluyo sadece.
  • crysis 3 ile başlıyorum ekran görüntüsünü fraps ile çekip eklicem ana sayfaya.

bu gece biter bu test işi bende sizde kurtulursunuz
  • quote:

crysis 3 ile başlıyorum ekran görüntüsünü fraps ile çekip eklicem ana sayfaya.

Hocam bu işlere başladın mı sonu gelmez baştan söyleyelim artı bu kartı alan kim olsa mutlaka bir inceleme yayınlar daha çok başınızı ağrıtacağız
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur88

quote:

Hocam bu işlere başladın mı sonu gelmez baştan söyleyelim artı bu kartı alan kim olsa mutlaka bir inceleme yayınlar daha çok başınızı ağrıtacağız

gelse şu milletin kartlarıda onlar yapsa şu testi adam akıllı.

eminim size daha çok faydası olacaktır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mur88

quote:

gelse şu milletin kartlarıda onlar yapsa şu testi adam akıllı.

eminim size daha çok faydası olacaktır.

Aslında aşağı yukarı aynı olur değerler çok farketmez gibi daha ortada referans kart dışında doğru düzgün özel soğutmalı 780 de yok sizle devam ederiz artık.Ayrıca böyle bir kart alıpta açıkca fikirlerinizi ortaya koymanız bence testleri adam akıllı yaptığınızın bir göstergesi kartları alıp gereğinden fazla uçuranlarda var.

• Nvidia kazığı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.