Şimdi Ara

ZOTAC 780 KULLANICI TESTİ GELDİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
3.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %50 de fan sesi biraz duyabiliyosun oda bu saatte gündüz zannetmiyorum ben bu fan sesini duymak imkansız olacaktır.

fan hızı sabit masa üstünde 26 yükte 50 yi geçmedi.

custom dada 26 en son iniyo aşağı.

bide zotack ın şöyle bi menüsü var ?

birde boşdaki sıcaklık.

ZOTAC 780 KULLANICI TESTİ GELDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 8 Haziran 2013; 2:52:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryu_hayabusa

%50 de fan sesi biraz duyabiliyosun oda bu saatte gündüz zannetmiyorum ben bu fan sesini duymak imkansız olacaktır.

Fan sesi yoksa nvidia yı tebrik etmek lazım. Birde amd şu referansta ses olayını halledebilse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.s.s

quote:

%50 de fan sesi biraz duyabiliyosun oda bu saatte gündüz zannetmiyorum ben bu fan sesini duymak imkansız olacaktır.

Fan sesi yoksa nvidia yı tebrik etmek lazım. Birde amd şu referansta ses olayını halledebilse.

kasa havalandırması iyi benim belki ondan herkezde aynı olmaya bilir.

böyle sizi rahatsız edecek bir fan sesi yok.

hdd si kartın sesinden daha fazla çıkıyo.

yanlış bilgilendirmek istemiyorum kimseyi.

fan sesi kişiden kişiye değişebilir.

şu 3DMark.11.Pro.v1.0.2 testinide yapayım.
  • UNUTMADANDA BİRDE SORMAK İSTEDİĞİM BU BENCH E BAŞLARKEN NEDEN DİREK 32 FPS VERİYO ?

40 ALTINA HİÇ DÜŞMEDİ ÖZELİKLE 2 DEFA TAKİP ETTİM ?

DİREK AÇILIŞTA VERİYO O FPS Yİ.
  • quote:

UNUTMADANDA BİRDE SORMAK İSTEDİĞİM BU BENCH E BAŞLARKEN NEDEN DİREK 32 FPS VERİYO ?

40 ALTINA HİÇ DÜŞMEDİ ÖZELİKLE 2 DEFA TAKİP ETTİM ?

DİREK AÇILIŞTA VERİYO O FPS Yİ.

Benchmark zamanlamasını iyi ayarlayamamışlardır. Örneğin, tüm kaplamalar tam olarak aktarımı bitmeden başlatılıyordur. Sadece 1-2 saniyelik bir beklemeden sonra benchmark başlasa belki böyle birşey olmayacak. Sanırım loading ekranını biraz çabuk bitirtmişler. HDD de olabilir. Windowsun program için otomatik yaptığı çekirdek-izlek düzenlemesi de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 8 Haziran 2013; 2:58:50 >
  •  ZOTAC 780 KULLANICI TESTİ GELDİ

BURDA RUNMU DİCEM BAŞKA BİŞİ YAPMAM LAZIMMI ?
  • Benchmark tests only seçersen daha çabuk biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

Benchmark tests only seçersen daha çabuk biter.

aynen o şekildeyken tıkladım onuda koydum en şimdi.

varmı istediğiniz re revulation oynıcamda
  • işlemci fanının devrini işlemciyi 40 derece tutsun diye ayarlamıştım iyimi yoksa 60 felanmı yapayım ?

en çok sesi yüke bindiğinde işlemci fanı yapıyo :)
  • kartın fotosunuda eklermisin gözümüz bayram etsin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbsrkc06

kartın fotosunuda eklermisin gözümüz bayram etsin..

iyi olurdu aslında kasanın içine bakınca fakettim ondada yeşil yeşil güzel olmuş.

telefon bulabilirsem eklerim.

çekme imkanım yok şuan malesef.

neyse ben biraz oyun oynıyım yarın devam ederiz artık :)
  • Bu Metroda Physx açık mı 26-30 fps ? Ve full hd değil mi monitör ? 2k bile oynatabilen kart nasıl 30 un altına iner anlayamadım ?

Tam olarak MSI Afterburner da kullanarak gpu kullanım değerlerini de paylaşırsanız iyi olur. Ve 2 tane oyun az tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drakeshark -- 8 Haziran 2013; 13:55:17 >
  • Heaven Benchmark v4.0 mevcut hocam onunla denerseniz daha doğru sonuçlar alırsınız. Kartınız hayırlı olsun.
  • dedıgım gıbı testlerı yapabıldınmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ripskill

Bu Metroda Physx açık mı 26-30 fps ? Ve full hd değil mi monitör ? 2k bile oynatabilen kart nasıl 30 un altına iner anlayamadım ?

Tam olarak MSI Afterburner da kullanarak gpu kullanım değerlerini de paylaşırsanız iyi olur. Ve 2 tane oyun az tabi

evet açık ne varsa açtım.
  • Çeşitli oyun testleri de bekliyoruz hocam. Tarafsız saf görüşünüze de saygı duydum açıkçası, forum da aldığı ürünün kölesi olanları gördükten sonra...

Dediğim gibi 2k da bile 30 değil 40 falan veriyor diye hatırlıyorum, full hd + 3d fail olmuş.
  • ya bu SSAA muhabbeti nedir allah aşkına.
    abi tıklamaya gelmiyo.

physx için acaba dandik bi kartmı alsam sırf bunun için ?

veya işlemciyemi bindirsem physx i ?

bana bi akıl verin ?
  • quote:

Çeşitli oyun testleri de bekliyoruz hocam. Tarafsız saf görüşünüze de saygı duydum açıkçası, forum da aldığı ürünün kölesi olanları gördükten sonra...

Dediğim gibi 2k da bile 30 değil 40 falan veriyor diye hatırlıyorum, full hd + 3d fail olmuş.

yapıcam hocam çeşitli oyun testleri.

gece metro nun içinde kendi bench i vardı ama sonlara doğru hata veriyodu.yada ben ayarlayamadım.

ben burda kartı pof poflayıp kimsenin günahını almak istemiyorum.yazık günah belki adam bunun için yemicek içmicek yemeğinden kısacak belkide almak için.

belkide ben beceremiyorum bu işi bilmiyorum.

ama oyunda ne varsa yüklendim özellikle 3d için aldım güçlü gpu olsun görüntüden kısmayayım diye.

belkide ilerde düzelir.

şuan için ben tavsiye etmiyorum.

• Kesinlikle çeşitli driverlar gelecektir zaten. Ama keşke sizde referans yerine özel model alsaydınız. Titanı geçen gigabyte wf3x dururken. Bana kalmaz ama eğer memnun değilseniz geri verip wf3x deneyin derim. Daha performanslı olacağı kesin.
  • quote:

Kesinlikle çeşitli driverlar gelecektir zaten. Ama keşke sizde referans yerine özel model alsaydınız. Titanı geçen gigabyte wf3x dururken. Bana kalmaz ama eğer memnun değilseniz geri verip wf3x deneyin derim. Daha performanslı olacağı kesin.

özel model alsam ne farkedecektiki ?

ne kadar dah güçlü olabilir mesela referans tasarımdan ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.