Şimdi Ara

ZOTAC 780 KULLANICI TESTİ GELDİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
1
Favori
3.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kart şuan geldi ayağımın altında kargo poşedini dahi yırtmadım

bozulması umuduyla diyelim 2. yıla kadar

5 yıla kadar uzatıcam zaten garantiye alayım işi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 7 Haziran 2013; 19:08:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryu_hayabusa

kart şuan geldi ayağımın altında kargo poşedini dahi yırtmadım

Güle güle kullanın :)
  • quote:

kart şuan geldi ayağımın altında kargo poşedini dahi yırtmadım

Benimle takas yaparsan incelemene yardımcı olurum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • birazdan eve geçerim yemek yer kartı takar sürücü ıvır zıvır ları kurarım sonra başlarım teste felan.

yokmu birisi ben test ederim diyen 780 olanlardan benide kurtarsın ?

varmı öyle bi babayiğit aranıyor.
  • Referans tasarım değil mi ? Bir de neden wf3x almadınız eğer referans ise ? Merakla bekliyorum takipteyim.
  • quote:

birazdan eve geçerim yemek yer kartı takar sürücü ıvır zıvır ları kurarım sonra başlarım teste felan.

yokmu birisi ben test ederim diyen 780 olanlardan benide kurtarsın ?

varmı öyle bi babayiğit aranıyor.

Merakla bekliyoruz incelemeyi hocam bu arada umarım işlemci limiti gibi bir durum yaşamazsınız yoksa kartın gerçek gücünü göremeyebiliriz.Bu arada test sonuçlarını paylaşırken tüm sistem bileşenlerinizi yazarsanız daha sağlıklı olur.
  • referans tasarım.
    şuan sürücüsünü yüklüyorum.
  • Evettttt ön saflarda yerimizi alalım hocam. Şöle bol ss li bir inceleme dilerim.
  • yavaş yavaş koyuyorum.

Heaven DX11 Benchmark 3.0

yapayım cd nin içinden çıktı kurdum onuda koyarım şimdi.

istediniz varsa yapayım şimdi ?
  • quote:

yavaş yavaş koyuyorum.

Heaven DX11 Benchmark 3.0

yapayım cd nin içinden çıktı kurdum onuda koyarım şimdi.

istediniz varsa yapayım şimdi ?

3d mark 11 yada 3d mark 13 lisanlı varsa fire strike olabilir.Oyunlardan güncel olanları yaparsan yeterli olur ilk crysise felan gerek yok crysis 3 varken.
  • Sentetik testleri yapın derim oyunları yarın yaparsınız. Yada isterseniz indirmenize gerek olmayan oyunları benchtool larını kullanarak test edin paylaşın.

Bu arada böyle bir karta göre saat hızları düşük bence. Bu seviyede ki kart 800le geliyor boost ile 900 oluyor en az 1 ghz olmalı :D Gerçi referans tasarım. 3570k 4.1 de engellemez umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ripskill

Sentetik testleri yapın derim oyunları yarın yaparsınız. Yada isterseniz indirmenize gerek olmayan oyunları benchtool larını kullanarak test edin paylaşın.

Bu arada böyle bir karta göre saat hızları düşük bence. Bu seviyede ki kart 800le geliyor boost ile 900 oluyor en az 1 ghz olmalı :D Gerçi referans tasarım. 3570k 4.1 de engellemez umarım.

3570k biraz darboğaza sokabilir kartı ama zaten 3d mark 11 de misal benim işlemci 4700 de 12000 civarı cpu puanı alıyor arkadaşın ki ise 9000 gibi alır sanırım oradan bizdeki puanlarda biraz biraz belirlenmiş olur.Bakalım oc durumu nasıl herhalde 1 ghz görmeli kart referansta olsa.
  • 3570K Darboğaz Yapacağını Sanmıyorum Ya. O da Darboğaz Yaparsa Piyasadaki Çoğu İşlemci Darboğaz Yapar. Bence Fazlasıyla Yeterli
  • safları sıklaştıralım beyler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_95

3570K Darboğaz Yapacağını Sanmıyorum Ya. O da Darboğaz Yaparsa Piyasadaki Çoğu İşlemci Darboğaz Yapar. Bence Fazlasıyla Yeterli

Youtube ta bir arkadaş 3770k 4.4 te 780 i test ederken gpu kullanımı dalgalıydı yani bir %80 oluyor bir %99 oluyor belki sürücüdendir belki başka bir faktörden ama testleri ve gpu kullanımlarını gördükçe daha net bir bilgiye sahip olacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur88

quote:

3570K Darboğaz Yapacağını Sanmıyorum Ya. O da Darboğaz Yaparsa Piyasadaki Çoğu İşlemci Darboğaz Yapar. Bence Fazlasıyla Yeterli

Youtube ta bir arkadaş 3770k 4.4 te 780 i test ederken gpu kullanımı dalgalıydı yani bir %80 oluyor bir %99 oluyor belki sürücüdendir belki başka bir faktörden ama testleri ve gpu kullanımlarını gördükçe daha net bir bilgiye sahip olacağız.

Dediğin Gibi Yeni Kart Olduğundan Driver Problemidir Büyük İhtimal.

Benim 780 Daha Haziran Sonunda Gelicek Senin Testlerle Vakit Geçireceğiz Anlaşılan. Bekliyoruz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mur88

quote:

Dediğin Gibi Yeni Kart Olduğundan Driver Problemidir Büyük İhtimal.

Benim 780 Daha Haziran Sonunda Gelicek Senin Testlerle Vakit Geçireceğiz Anlaşılan. Bekliyoruz

Ben gıga yada asus 780 özel soğutmalı bekliyorum o nedenle biraz gecikecektir o zamana kadar daha stabil olan bir sürücü gelirse belki daha iyi sonuçlar alınabilir karttan şu anda da iyi ama driverlarla performans artışı baya yaramıştı gtx 600 serisine.

• Heaven 3 ocsiz sonuçlarmı boost hızı iyiymiş 1006 mhz mesela gıga 780 windforceda ocli boost 1006 mhz olarak verilmişti demekki oda 1100 üstü gelecek stokta biraz oc ile belki 1200 gibi bir değer elde edilebilir ama dediğim gibi sıcaklık 80 yine vurmuş acaba fan hızını artırdığınızda hem sesi yorumlayabilirsiniz hemde sıcaklığı ne kadar düşürüyor custom fan hızı görmüş oluruz otoda iken 80 göreceği kesin gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 8 Haziran 2013; 2:39:11 >
  • şimdi neyi yapıyoruz ?

3DMark 11 Pro 1.0.2 bu olurmu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team NINJA -- 8 Haziran 2013; 2:42:55 >
  • quote:

şimdi neyi yapıyoruz ?

heaven 4 valley 3d mark 11 ......... istediğiniz biri olur hepside kartın durumunu açıkça ortaya koyan testler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.