Şimdi Ara

Zotac 1660 ve asus b450 tuf garip problem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [DHTUBE=]https://www.youtube.com/watch?v=6xCFnGPqAnc&feature=youtu.be[/DHTUBE=]
    Zotac 1660 ryzen 2600 corsair 3000mhz asus tuf b450
    https://www.youtube.com/watch?v=6xCFnGPqAnc&feature=youtu.be
    Arkadaslar 1 haftadir boyle bi problem yasiyor arkadasim ama anlayamadım neden tuf yazisindan sonra yesil bi renkte goz kirpiyor ekran bi fikri olan var mi? Teknik yardimdan bakan olmadi konuya kusura bakmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i Am Not Dead -- 1 Ekim 2019; 17:52:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ++++

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar bu durum zannedersem ara ara bende de oluyordu. Ordaki renk windows rengi ile alakalı olabilir. Ya da kullandığınız tvden de kaynaklanabilir. Herhangi bir problem teşkil etmiyor hocm rahat olun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aleregrax kullanıcısına yanıt
    Bende mesela ayni sistem var oyle bi sorun yok kuzen parcalari cikarip geri taktiginda oldu boyle bir sey bide onun windowsu korsan alakasi var midir?

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Monitörde deneme şansı varsa deneyip sonucu paylaşır mısınız?

• aleregrax kullanıcısına yanıt
    Ikimizdede malesef monitor yok tv var

Hocam windowstan kaynaklandıgını düşünmüyorum zira bende de korsan sürüm var. Ancak dediğim gibi dert edilecek bir durum yok.

• Benimde Tuf yazısı bittikden sonra beyaz ışık dalgası çıkıyor saniyelik ekranda bu sadece Dp bağlantısında oluyor acaba Windows 10 la alakalı bir durum olabilir mi ?
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Benim kuzende onceden hic bir sey yoktu videoda goruldugu gibi yeşil dalgalanma oluyo anlik tuf yazisindan sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

Benim kuzende onceden hic bir sey yoktu videoda goruldugu gibi yeşil dalgalanma oluyo anlik tuf yazisindan sonra
    büyük ihtimal benzer bir olayı yaşıyoruz beni okadar sinir ettiki bir ara kartı Abd ye geri gönderecektim caydım şuanda. Format, farklı Dp kablo deneme ve sonuç hep aynı ekran kartını Am3+ sisteme takıyorum oradada aynı tam anakart reklamı geçip windowsa geçecekken ekranda beyaz ışık parlıyor.

Şimdi sorunun Windowsdan olmadığını varsayalım kartın üzerindeki bir parçanın statik elektirik birikmesi gibi bir durum olablir bence pc yi kapatıp güç kaynağının arkasındaki düğmeden enerjiyi kestikden sonra pc yi açınca %90 bu ışık süzmesi çıkmıyor sizde bir deniyebilirmisiniz ?
    Tamam yarin denerim

2 gündür dönüş yapmanı bekliyorum :-/
    Kardesim kuzenimin evine gitme firsatim olmadi suan is yuzunden kusura bakma hala ayni devam ediyor degistirmedik

• Hiç uğraşmayın arkadaşlar korsan yazılımla lisanslamayla falan. 10 liraya her sitede satılıyor alın bir tane kurtulun. Bugün on lirayı kimse veremiyom demesin bana şu sigara paketinin 15-20 TL olduğu dönemlerde.
    https://www.epttavm.com/item/33161252_microsoft-windows-10-home-dijital-indirilebilir-lisans
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.