Şimdi Ara

[SATILDI] Zotac 1060 6 GB Mini 800 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
9
Favori
2.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar zamanında kuzenime aldığımız Zotac 1060 6GB tek fanlı ekran kartı var temiz ve hiçbir problemi yok. Oyun oynanmak için alınmıştı. Hep kasada kaldı. Fann ve whine gibi sorunları yoktur. Amazon.de spiariş tarihi 10 ağustos 2017, garantisi yeni bitti.

Fiyatı pazarlıksız 780 tl.
    Kargo sizden.

Satıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaNoZ -- 26 Ağustos 2019; 18:48:21 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• mesajım bulunsun
  • Sli olabilse kaçirmazdim, yazık ettiler şu kartlara gtx 980 ve 980ti bile hala sli olduğu için satılıyor. Fiyatı da çok iyiymiş millet 1050 satiyor bu civarlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 25 Temmuz 2019; 16:48:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar aynı kartı kullanıyorum. ısınma problemi kesinlikle yok. Performans olarak RX480 ile kafa kafaya. ve tam yükte sadece 120w harcıyor. Sadece fan ayarı min %40 olarak geliyor. Bununda çözümünü paylaşmıştım. Fiyat çok iyi
    https://forum.donanimhaber.com/zotac-1060-6gb-minisi-olanlar-gelsin-40-fan-olayini-cozdum--137556690
  • fiyat takip
  • İyi fiyat, mesajım bulunsun
  • Ufak kasalara tercih edilebilir bir kart ve güzel fiyat, hayırlı satışlar dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.