Şimdi Ara

Zorunlu trafik sigortasında tavan fiyatlar belli oldu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
6.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gün hesabı yapılır 365 üzerinden artık,ne kadar artar ne kadar kesinti olur bilemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 hafta önce yenilediğim sigorta için yararlanamıyorum. 5 senedir araç kullanıyorum ve hiç kazam yok. ama kaza yapan adamdan şuan daha fazla ödemiş oluyorum. işe bak.
  • 31 aralık a kadarmis sadece, 2018 de ne olacak ?
  • acabuco kullanıcısına yanıt
    Kaynak ?
  • Crebain kullanıcısına yanıt
    Tum haber siteleri, 15 gun onceden beri yaziyor zaten 31 aralik a kadar olacagi, bakan da aciklama yapmisti bu seneye ozel diye. Referandum oncesi guzellik yapildi sadece. Sonra yeni sistem gelicek diyorlardi
  • trafik sigortasını geçen hafta cuma yaptırdım 1200 tl den. bügün 807 tl çıkıyor ama ne iptal edebiliyorum ne de geriye dönük fark alabiliyorum. araç devir yapıp üzerine almanında hiç bir karı kalmıyor. insanın zoruna gidiyor.

• emrahercc E kullanıcısına yanıt
    Hukuken 1 ay icinde iptal hakki vardi eskiden, hala var mi yok mu bir arastirin
    Eyvallah. Hiç dikkat etmemişim.
    2018, sigorta şirketlerine kalmış bir durum gibi görünüyor. Bu fiyatlandırma politikası tutarsa devam ederler. Yoksa Hükumete yüklenip, tekrar eski sistemi getirtebilirler. Sonuçta kimse zararına iş yapmak istemez.
  • Zorunlu trafik sigortasında tavan fiyatlar belli oldu

Teklif alamıyorum.Eskiden böyle bi durum yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatcn -- 12 Nisan 2017; 10:37:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crebain kullanıcısına yanıt
    Tr de sadece secim zamani guzellik yapilir. 2018 de eski usul devam edilir bana kalirsa, en azindan su an koyulan fiyatlara bi %40 eklenir.

Yasadigimiz her saniye devlete vergi veriyoruz, para akitiyoruz, somurdukleri yetmedi, yetmiyor.
  • serhatcn kullanıcısına yanıt
    Son pazarlıklarda bütün değişiklikler sigorta şirketlerinin istediği şekilde gerçekleşti. Başlangıçta kesin iade olacaktı, tavan fiyat 7. basamak için 200 civarına gelecekti; ama hepsi de sigorta şirketleri lehine değiştirildi.

Bütün bunlar yetmez gibi tavan fiyat uygulaması da sadece 2017 için geçerli. Yani sigorta şirketleri şimdiden dişlerini gıcırdatmaya başlamıştır.
    Neyse. Çok şey yazdım da sildim. Bu konu başlığı altında siyaset yapmanın gereği yok.
  • Geçen hafta 4. Basamak ilk kamyonet ( ford courier ) 1680 lira ya yaptırdım ne olacak simdi

• 7. basamak en dusuk 575 di şimdi 415 çıkıyo

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crebain

Neyse. Çok şey yazdım da sildim. Bu konu başlığı altında siyaset yapmanın gereği yok.

İade yapacağız denilen kişiler,iade bekleyen benim gibi bir sürü kişi.3 ay trafik sigortası değişim hakkım varken bi anda değişen elden alınan hak.Sonra iade olmayacak haberi.Aylarca iade edilecek sözleri bi anda vazgecmeler.Sigorta yaptırdık diye sucluyuz 800 lira fazla ödedim.Siz hala kime ne yazıyorsunuz? 1580 lira sigorta parası verdiğimiz ülkede kime ne yazıyorsunuz siz hala?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak9796 -- 12 Nisan 2017; 11:15:57 >
  • son 3 ayda şirketin 10 tane aracını ortalama 750 tlden yaptırmak zorunda kaldık, hemen hemen 3000 tlyi havaya üfledik, turizmde işler geberik şirket zarar etmesin kapanmasın diye uğraşalım didinelim, siz elimizdeki sigorta firması değiştirme hakkını gasp edin, sonra bide utanmadan sadece sene sonuna kadar düşünüyoruz deyin, Allah bin kere belanızı versin.

http://www.ntv.com.tr/ekonomi/simsek-trafiksigortasinda-tavan-fiyat-uygulamasi-gecici,L6LmPCtQdkmNHo_a01Et0w?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• sigorta yeni yaptiranlar teklif bile alamiyor sozde milletin yararina yapildi.1 gun sonra yaptirsam sigortami 400 lira daha az odeyecektim

sistemlerde fiyat güncellemesi sebebiyle şuan için çoğu şirket fiyat veremiyor
    Bende şimdi baktım durum aynı. Oysa dün fiyat veriyordu?

Bir iş yapacaklar onunda cıvığını çıkartmasar olmaz!..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.