Şimdi Ara

Zorunlu trafik sigortasında tavan fiyatlar belli oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
2
Favori
6.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    15 gun icinde iptal hakkiniz olmasi lazim. Sigorta sartlarinizi okuyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bjenige

Şuan 1 yıl kazasızlık ile aldığım en uygun fiyat ANADOLU SİGORTA : 1.162,99 TL, yarın sigortacım tekrar arayacak beni editlerim. Yazdığı gibi olursa 700 Lira civarında olması gerekiyor.

takipteyim..
  • Motosikletler hakkinda bir bilgi yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi bakalım eskiye dönerse ben de kızarım zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serafon kullanıcısına yanıt
    Neye biniyorsun ne kazanıyorsun bilmiyorum ama umarım sokaklarımızdan eksik olmayam bi range porche veya lüks sınıf mercedes bmw lerle tokuşmazsında ah bu sigorta iyiki var demezsin.

Kimse sigorta ödemek istemez ama malesef canını verip malını vermeyecek bu milletten sigorta parası almazsan adam vurur gider sende bakar durursun

• Hırsız var dediği için yaka paça gözaltına alınan çocuklar geliyor aklıma.

• hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sbm nin telefon uygulaması var oradan teklif sorgulayabilirsiniz. 3 aşağı 5 yukarı sigortacılar ile aynı teklifi veriyor.

• Geçen yıl acentelerden alabildiğim en düşük fiyat 600 tl iken ki o da bir yakınım; Allah tan gener ali telefonla aradı da 350 tl bir fiyat verdi. Telefondan arayanlara genelde dolandırıcı muamelesi yaptığım ve arada bu kadar fark olduğu için geri çevirmiştim, aradım yakınımı naptın sen ben olsam oraya yaptırırdım dedi. neyse ki bir daha aradılar da bu fahiş fiyatlara maruz kalmaktan kurtuldum =)

• genckaptan kullanıcısına yanıt
    https://m.sigortam.net/trafik-sigortasi/trafik-sigortasi-iptali-kosullari

• 4 ay önce 1.300 liraya yaptırdım bu sefer olmadı seneye yararlanırız artık

• Ayın 8inde uzun yola çıkacağım için yaptırmak zorunda kalmıştım. Geri iade olur mu? Yoksa poliçeyi. Bozup daha ucuz olanı mı yaptırsam

• quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Motosikletler hakkinda bir bilgi yok mu?

Hocam maalesef otomobillerin dusurup motosiklet ve ticarilere geciriyorlar.2004 honda cbr 600 f icin 950 lira odedim

• Sigorta iade gelmiyecekmi daha dün yaptırdım 1 yıldır sigorta indirimi yapacaklardı daha yapamadılar resmen çöp

• Sigorta acenteleri derneği başkanı Doğan Şen CNN Türk te konuştu...

Kesinlikle geçmişe dönük poliçe iptalinde prim iadesi sözkonusu değildir dedi...

Boşuna heveslendi millet...

• HeroTech kullanıcısına yanıt
    İnşallah Allah kimseye kaza bela vermesin. Ama bu hak sonucunu değiştirmiyor bana göre. Belki onun yerine devlet fon oluşturabilir mesela herkesin hakkı ve sorumluluğu baki kalmak üzere. İnsanların hakka riayet etmemesi de bu gerçeği değiştirmiyor, durumunun olmaması da. Hayat sadece araçtan da ibaret değil, o zaman hayatın her alanının sigortalanması gerekir. Ticarette birbirinin hakkını yiyen yine. Ticaret sigortası filan mı yapılsa zorunlu olarak mesela? Ya da işçi patronun milyarlık makinesine zarar verebilir buna da bir sigorta? Patronun yediği hakkın haddi hesabı yok işçi hakkına bir sigorta? Tüm parayı verelim sigorta şirketlerine ihtimaller üzerinden yaşayalım. Biz ne yiyeceksek artık!!!
  • Nike Tyson kullanıcısına yanıt
    Yedek parça fiyatlarından dolayı motorsiklet sigorta fiyatları yüksek maalesef...

• hayırlı olsun
  • Heartstopperrr kullanıcısına yanıt
    Bana halk sigorta 390 lira teklif verdi. Tavan fiyat 433 lira. Ne oldu şimdi? İyi bir şey mı yapmış oluyorlar ?

• ticari araçlar için tavan fiyat kac
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.