Şimdi Ara

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.165
Cevap
62
Favori
456.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında kasko yaptırana mecburi olmamalı trafik sigortası
  • arkadaşımın 2000 mazda 323 HB si geçen serviste sigortadan yapıldı
    kapı sacı değişti (sıfır değil çıkma)
    arka tampon ve arka çamurluk düzeltildi ve boyandı
    birde arka stop camı değişti fiyatmı tam 5300TL. ne olcak sen ben ödeyelim her yıl dünyanın parasını " e hasarsızlığım var" "-kardeşim zam geldi o hasarsızlığın buharlaştı"
    zihniyetin değişmesi gerekiyor zihniyetin!

Liste ilginç amasya otomobilde adanadan yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akustik -- 12 Ocak 2013; 23:32:53 >
  • 72 plaka 7.basamak %20 indirimli anadolu 269 tl, grupama 236 tl, teklif verdi. sigortanın zamanı gelmeden önce sorguladığımda 1080 tl çıkıyordu anadolu sigortada
  • Vergiler son 5 yılda gelire göre çok arttı. Millet boğazına değil üstüne bindirilen vergilere çalışır hale geldi.
  • Trfik sigortası aşırı yüksek bu fiyatları gece rüyalarında görüp sabah milletemi söylüyolar ...nerde yaşadılkarını sanıyo bu sigorta şirketleri?? herkezin kendileri gibi para kazandığını sanıyolar galiba...yazık yazık.
  • Gecen sene 390 lira ödediğim trafik sigortası , hiç kazam belam olmamasına rağmen aynı kasko şirketinden ( Ray ) 480 lira çıktı.
    Sigorta acentesi ; yine iyi çıktı 1000 lira bile çıkan oluyor diyor.Ne yani sevinelim mi arkadaş ? Lanet olsun ya arabadan soğudum vallahi billahi..
  • 26 şubat trafik sigortası, 3 mart kaskom doluyor, heyecanlı bekleyiş başladı
  • 190 liraya Axa Sigortaya yaptırdım.

610 liraya Ergo'dan full kasko yaptırdım.

200 liraya 15.000 lik bakımını yaptırdım.

Hazır yapmışken depoyu doldurayım bari dedim 150 lira tuttu

411 lira MTV'si yattı.

190+610+200+150+411= Aracın bu aylık masrafı bana 1500 liraya patladı.

İçim acıdı verdiğim paraya satmayı dahi düşündüm arabadan memnunum fakat 1.4 100 beygir araba için 411 lira vergimi olur yazıktır günahtır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

26 şubat trafik sigortası, 3 mart kaskom doluyor, heyecanlı bekleyiş başladı

benim de her iikisi şubatta doluyır,bekleyiş başladı ama pey heyecanlı değil valla..bu sene fiyatlar çok artmış,bugün haberlerde vardı.sigortacılar zarar etmişler,ondan pirimler yükselecekmiş..herkes sırtımızda valla...
  • eğer çok ihtiyacınız yoksa,kendimide katarak diyorumki,araba almak kullanmak, kerizlik,aptallık olmaya başladı.
  • otomobilin gelişim evresi,

Lüx > İhtiyaç > Rahatlık ve Olmazsa Olmaz > Lüx
  • sigorta şirketlerinden fiyat almak için poliçenin tarihinin dolması, ya da bir kaç gün kalması mı gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekoya81

eğer çok ihtiyacınız yoksa,kendimide katarak diyorumki,araba almak kullanmak, kerizlik,aptallık olmaya başladı.

+1907
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhaan03

sigorta şirketlerinden fiyat almak için poliçenin tarihinin dolması, ya da bir kaç gün kalması mı gerekir

Sürenin dolmasına 1 hafta 10 gün kala soruşturmaya başlarsınız...Zaten sigortacınız sizi aramış olur muhtemelen yenileme için...
  • 1 ay önce fiyat alabilirsiniz.
  • Merhaba ,

Fiyat talepleriniz için benimle irtibata geçebilirsiniz.Biz Ankara' da 1989 yılından beri sektörde var olan firmamız ile hizmet vermekteyiz.Türkiyenin dört bir yanından müşteri portföyümüz bulunmaktadır.Gerek Ankara içi gerek Ankara dışı talebiniz doğrultusun da kargo ile kapınıza kadar ulaştırmaktayız.
  • ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim.geçen yıl 168 tl ye yaptırmıştım, bakalım bu yıl ne çıkacak.burdan paylaşırım fiyatı
  • Teşekkürler paylaşım için
  • Sanki 3 yildir astronomik bir sekilde artmiyormus gibi "yok efendim zarar ettik bu sene arttiracagiz" diye haber yapmislar.

Siz kar ederken fazlasini halka mi dagitiyordunuz?

Once eksperlerinizi adam edin de yetkili servislerle anlasip sizi duduklemesinler.

Yetkili servislere dis gecirin de 3 kurusluk hasara 5 bin TL masraf cikarmasinlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.