Şimdi Ara

Zorunlu meta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Riot önceden bir çok açıklama yapmıştı hiçbir metayı zorunlu yapmayacağız değişik oyun stilleri ve tarzları sağlamak için diye ancak bu gelen patchde:
    "Üst ve orta koridorların dış kulelerinin artık şampiyonların saldırılarına karşı 20 hasar azaltması var"
    resmen solo top ve midden erken kule almayı imkansız yapıyor, bu patch üstünden oynanan turnuvalarda bundan sonra solo topda adc+sup göremezsiniz kesinlikle bütün adc ve supplar bota gitmek zorunda.
    yani riot şu anki metayı neredeyse zorunlu yapmış oldu değişik taktikler vs görme ihtimalimiz neredeyse hiç yok artık.

• Riot daha once soyledigi bircok seyden farkli bir yolda ilerliyor zaten. S3 de meta savaslari olacakti, oldu da ama PreSeason4 ve S4 de s1 ve s2 deki eski metaya mecbur birakildik.
    Riot herzaman "farkli meta ve buildler gormek isteriz" desede herzaman champion ve metayi kendi belirledikleri sekilde degistirmistir.
  • 2v1 koridorlar sıkıcıydı ama
  • Jungle yerine 2v2 top lane metası gelse iyi olabilir. Jungle oynuyorum genelde ama herkesin herşeyi jungledan beklemesi ve surekli jungle suçlamaları çok sıkıcı oluyor. Boylece kim yetenekli kim yeteneksiz belli olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu olay metadan çok takım renginden avantaj oluştuğu için sorundu onun önüne geçmek istediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • counter pick diye bişey kalmamıştı turnuvalarda,iyi olmuş bence.
  • benim açımdan iyi oldu bu 2v1 lane izlemek çok sıkıcı oluyordu turnuvalarda. zaten normal oyunda laneswap çok nadir oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: taltask

benim açımdan iyi oldu bu 2v1 lane izlemek çok sıkıcı oluyordu turnuvalarda. zaten normal oyunda laneswap çok nadir oluyor

Çokta mantıksız bir şey değil zaten, sıkıcı bir meta killden çok kule almaya odaklı ama yine de arada değişik şeyler görmek iyi oluyordu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.