Şimdi Ara

Zorunlu Aksesuar ÇAKALLIĞI nedir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
3.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aynı çakallik Android de de var.Senin sacma sapan uygulamalarini kullanmak zorunda miyim.?Silemiyorum da.
    Gecen bi tablet almistik cocuga,Lenovo ydu.İcine Netflix koymuslar.Zorunlu,kaldiramiyosun yani.Hepiniz ben...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Donanım paketleri" ve gerekirse bu paketlerin yeniden düzenlenmeleriyle en az onbeş yirmi senedir yaptıkları şey.
  • Hondanın Sattığı aksesuarlarda birşeye benzese yüreğim gam yemiyecek abuk sabuk şeritli farlar kapı çıtaları abuk sabuk bodykitler güzelim arabayı daha nasıl kötüleştiririz diye uğraşıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 18 Eylül 2020; 2:46:10 >
  • ayhand28 kullanıcısına yanıt
    Bu mesajı beğenin öne çıksın doğrusu bu.

Altta yönlerdiğim mesaj benimki değil

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/145576004

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgutozkan -- 18 Eylül 2020; 15:47:0 >
  • 5 bin liraya aksesuar diye seramik kaplama yaptıran bayiler var.

• quote:

Orijinalden alıntı: x-rayted

2019 aralık ayında skoda bayiisinde Karoq sordum bana seramik kaplama zart zurt şu kadar dediler. İstemiyorum dedim. Mecbursunuz bunu yapmadan satmıyoruz dediler. Ben de YÜCE otoya şikayet ettim. Yüce oto şikayet ettiğim bayiyi soruşturacağına beni soruşturmaya başladı.Adresimi TC mi telefon numaramı falan istediler. Korktum demek şirket politikası dedim.
    Yani başlatan Skoda olabilir.

Öyle olunca şeytan görsün yüzünüzü dedim başka bir şey aldım

Alıntıları Göster

Googleda aksesuar dayatmasına bakarken bu konu geldi önüme. Biraz hortlatmış olacağım.

Bilen bilir corolla'da eskiden 1.33 diye bir motor vardı. Toyota bunu kaldırıp life denen en baz paketi de 1.6 motorla satmaya başlamıştı. 72bin gibi uygun bir liste fiyatı vardı. Sene 2017 filan yani ortada pandemi filan yok üretim sıkıntısı diye bir şey yok. Arabayı en ucuz 77bin liraya küçük bir anadolu ilinde bulmuştuk telefonla ama o da satıldı sonra. Aynı arabayı 90a filan iteliyordu bizim ildeki bayiler. İnsanlar honda filan diyor ama ortada pandemi yokken bile Toyota bu dayatmayı yapıyordu.

• şuan yeni peugeout 208 sahibi değilsem sebebi zorunlu aksesuarlar. 20 bin fazla istediler gt line paketi için. bütçe olarak zerre koymuyordu. zaten 600k idi bütçem. bayağı dolu ve %50 ötvde olduğundan 230kya alıp geçeyim dedim. 250 dedikleri için kendimi enayi gibi hissettim almadım. daha sonra 230kya alırım bir şekilde dedim. meğerse milletçe yolunmayı kabul etmişiz. herkes zorunlu aksesuarı paşa paşa alıyormuş. bazen hangi ülkede yaşadığımı unutuyorum. bana koymuyor fazla vermek ama fazla verince koyan adam kredi çekip veriyor aksesuar parasını.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.