Şimdi Ara

Zorlu Enerji, Tesla kiralama platformu kuruyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Onun yerine Türkiye'ye elektrikli şarj istasyonları kur ayriyetten sadece bu ülkede üretim yapan değil, tüm dünyada elektrikli araba üreten firmalara pil üretimi yapsanıza. Hazır pil mazemeleri üreten fabrika kurmuşsunuz.

• bestanealtcizgi B kullanıcısına yanıt
    çok güzel bir sistemmiş bu şimdi diyelimki benim tesla aracım var arada kullanıyorum garajda duruyor öylece bu tesla network'e aracı verdim muhtemelen belli bir yüzdesini alıyordur hizmet bedeli olarak ama bu türkiyede pek işe yaramaz sürücüsüz bir arac yolda görse bizimkiler durdurur bir şekilde aracı parçalar
  • celal_55 C kullanıcısına yanıt
    Aynen,bunlar kısa yoldan para kazanma derdindeler.

• Yerli araba yapmayacaklar mıydı bunlar ? Bu neyin nesi şimdi.

• Bence zekice bir hamle. Kiralamak isteyen çok olacaktır..

• quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

quote:

Orijinalden alıntı: pCkOpAtuS

Zorlu bir sistem deniyor.Yerli otomobilden sonra bu sistemi kendi ürettiği araçlarda deniyebilir.
    Sonuçta bu sistem çok fazla veri üretecek. Müşterilerin günlük kaç km yaptıkları , elektrikli otomobilin Türkiye coğrafyasında ne kadar performans ürettiği , müşteri deneyimleri ki bunlar pozitif yada negatif olabilir , ve belki de bu sistem ile konsorsiyum ile üreteceği aracın şarj istasyonları maliyetini düşürme.Bu veriler kesinlikle yerli oto da kullanabilir.
    Umarım da öyle olur. Tabiki Tesla kalitesinde ve teknolojisinde bir araç beklemiyorum en azından ilk modeller öyle olur . ama sonraki yıllarda neden olmasın.

Türkiye'de buna kafası basan adam var mı ya?

Ben lise diploması ile bunları düşünebiliyorsam eminim ki Vestel de ki 100 lerce mühendis ve Finansal analist bunları düşünmüştür.Yani umarım.

• quote:

quote:

quote:

Zorlu bir sistem deniyor.Yerli otomobilden sonra bu sistemi kendi ürettiği araçlarda deniyebilir.
    Sonuçta bu sistem çok fazla veri üretecek. Müşterilerin günlük kaç km yaptıkları , elektrikli otomobilin Türkiye coğrafyasında ne kadar performans ürettiği , müşteri deneyimleri ki bunlar pozitif yada negatif olabilir , ve belki de bu sistem ile konsorsiyum ile üreteceği aracın şarj istasyonları maliyetini düşürme.Bu veriler kesinlikle yerli oto da kullanabilir.
    Umarım da öyle olur. Tabiki Tesla kalitesinde ve teknolojisinde bir araç beklemiyorum en azından ilk modeller öyle olur . ama sonraki yıllarda neden olmasın.

Ben lise diploması ile bunları düşünebiliyorsam eminim ki Vestel de ki 100 lerce mühendis ve Finansal analist bunları düşünmüştür.Yani umarım.

Bende öyle umut ediyorum. Ama Türkiye'de yetkisi olanın bilgisi yok, bilgisi olanın da yetkisi yok. O yüzden bir umut...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bende öyle umut ediyorum. Ama Türkiye'de yetkisi olanın bilgisi yok, bilgisi olanın da yetkisi yok. O yüzden bir umut...

Sonuna kadar haklısın hocam. Liyakat Türkiye de kesinlikle yok. Ne bürokraside ne siyasette ne özel sektörde hiç bir yerde .

• Zorlu grubu iyi işlere imza atıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stannis Baratheon. -- 15 Aralık 2017; 21:41:20 >
  • Çünkü herkes kendi cebini doldurmanın peşinde. Ülke için düşündüğünden değil.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.