Şimdi Ara

Zorlu Center ve Akasya'dan randevu alamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 1 aydır cihazım için her gün, her saat kontrol etmeme rağmen Macbook Pro cihazım için uygun randevu saati bulamadım. Yakın zamanda randevu yakalayabilmiş veya alabilme konusunda tavsiyesi olan var mı acaba, işime engel oluyor ve diğer yetkili servislere pek güvenim yok açıkçası.

• kaan4554 kullanıcısına yanıt
    Randevu almanıza gerek yok. Akasya için söylüyorum. Sabah 10 da açılıyor. Hemen sıraya girin. Daha sonra size randevunuz olup olmadığını soruyorlar. Olmadığını söyleyin. Orada randevu oluşturuyorlar ve 15-20 dk içinde sıra geliyor. Ondan sonra işininizi halledersiniz. Boşuna randevu için beklemenize gerek yok. Ama zorlu daki durumu bilmiyorum. Akasya için rahatça gidip işinizi çözersiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eorenc

Randevu almanıza gerek yok. Akasya için söylüyorum. Sabah 10 da açılıyor. Hemen sıraya girin. Daha sonra size randevunuz olup olmadığını soruyorlar. Olmadığını söyleyin. Orada randevu oluşturuyorlar ve 15-20 dk içinde sıra geliyor. Ondan sonra işininizi halledersiniz. Boşuna randevu için beklemenize gerek yok. Ama zorlu daki durumu bilmiyorum. Akasya için rahatça gidip işinizi çözersiniz.
    Cevap için teşekkürler hocam, pandemiden dolayı randevusuzlara hizmet verilmediğini biliyordum o yüzden randevu almaya çabaladım ama şansıma dün gece saatlerinde perşembe günü için son 1 tane kalan randevuyu yakaladım Zorlu’da :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.