Şimdi Ara

Zorlu Center Panel Değişimi sonrası (PİŞMANLIK)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün ekran değişimi için Zorlu Center'a verdiğim iphone 6 yı bugun aldım ve renklerin eskisinden daha mat oldugunu farkettim.Bunu nasıl farkettin derseniz.Resim ve renklerle cok fazla ugrasıyorum.Neyse.İçim rahat değil.Dandik panel takıyor olabilirlermi?Birde orjinal ekranı güneşe dogru tuttugumda farklı bir etki veriyordu bunu tarif etmem mumkun degil:) Ekranı bi başka arkadaşın iphone 6 ekranı ile kıyasladım.Onda beyazlar beyazken(benim cihaza göre)benimki hafif sarıya kaçıyor.

Kullanıma bağlı olarak panel ısındıkca renkler tam oturabilirmi? yani ses sistemindeki burn-in olayı acaba bu gibi şeylerdede gecerlimi? Paneli değiştirdigime pişman olmak istemiyorum:)Daha önce bu tarz bişey yaşayan arkadaşlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa cok sevinirim.Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atillakurt -- 23 Ekim 2015; 23:59:50 >

• Bir daha git.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı sorun bendede var.Önceki ekran beyazdı.Değiştirilen ekran bariz sarı :S
  • burn in olma ihtimali çok az yok denebilir iphonelarda ne yazıkki ekran rengi birbirini hiç tutmuyor ve çoğu sarıya yakın duruyor tam beyaz zor denk gelir oda gitmiş
  • simdiye kadar 5 defa ekran degisimim oldu hic birinde ilk alindiginda ki ekran kadar olmadi olamadi,bi en son takilan ekran cok yakin renkler veriyor onu da baska tip ekran taktik diyerek acikladilar sanirim lg ekran takildi bu kez diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atillakurt kullanıcısına yanıt
    Iki türlü ekran var iPhone'da biri Sharp diğeri LG biri mavi tonlu diğeri sarı tonlu bu olay 3G'den beri var bende nefret ediyorum sarıdan ama yapacak birşey yok bir daha gitseniz de aynısı takacaklar.

• Apple, farklı fabrikalara ürettiriyor ekranı. Her ekranın aynı parlaklıkta olması mümkün değil. Çok rahatsız oluyorsanız tekrar değiştirtin.
  • bu arada keşke ekran değişimi yaptırmasaydım diyorum şimdi.Çok pişman oldum.Ekranın sağ altındaki tıklama düzeldi fakat.sol üst kısmında bariz açıklık var ve resmen ekranın kenarından ışık sızıyor.Birde çok önemli birşeyden bahsedeyim aklınızda bulunsun.Bu taktıkları ekrandanmı yoksa içerisinde başka bişeymi değiştiler bilmiyorum cihaz eskisine oranla muazzam derecede az ısınıyor.Normalde belli bir süre oyun oynadıgımda ekran ısınarak ışıkda düşme olurdu.O olay tamamen gitti.Ama cihazı zorluya verdikden sonra ciddi manada pişman oldum.Cihazda hafif kasmada var artık.İşlemciyi değişmediklerini nerden bilicem ben?Birdaha tövbe ekran çıtlasada patlasada ufak tefek şeyler için götürmem.Siz siz olun bişeyden huylanıp götürüp cihazın içini açtırmayın.

Bu konuda cihazın değişimini talep edebilirmiyim?Ekranın yanındaki ışık sızmasını direk gösterebilirim ordaki elemanlara?Cihazda en ufak bir düşme vs olayı yok.Tertemiz.Ama zıbıdılar alt vidaları sıkarken tornavidayı kenara kaydırmışlar az küfür etmedim.Şimdi ben randevu alabilmeyi bekliyorum bunun için.Beklemeden direk götürme ihtimalim varmı?Onlardan kaynaklı oldugundan dolayı soruyorum?

Birde cihaz değişimi konusundada içim rahat değil artık.Swap cihaz olayı canımı sıkıyor.Eğer böyle birşey varsa yazıklar olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: atillakurt

bu arada keşke ekran değişimi yaptırmasaydım diyorum şimdi.Çok pişman oldum.Ekranın sağ altındaki tıklama düzeldi fakat.sol üst kısmında bariz açıklık var ve resmen ekranın kenarından ışık sızıyor.Birde çok önemli birşeyden bahsedeyim aklınızda bulunsun.Bu taktıkları ekrandanmı yoksa içerisinde başka bişeymi değiştiler bilmiyorum cihaz eskisine oranla muazzam derecede az ısınıyor.Normalde belli bir süre oyun oynadıgımda ekran ısınarak ışıkda düşme olurdu.O olay tamamen gitti.Ama cihazı zorluya verdikden sonra ciddi manada pişman oldum.Cihazda hafif kasmada var artık.İşlemciyi değişmediklerini nerden bilicem ben?Birdaha tövbe ekran çıtlasada patlasada ufak tefek şeyler için götürmem.Siz siz olun bişeyden huylanıp götürüp cihazın içini açtırmayın.

Bu konuda cihazın değişimini talep edebilirmiyim?Ekranın yanındaki ışık sızmasını direk gösterebilirim ordaki elemanlara?Cihazda en ufak bir düşme vs olayı yok.Tertemiz.Ama zıbıdılar alt vidaları sıkarken tornavidayı kenara kaydırmışlar az küfür etmedim.Şimdi ben randevu alabilmeyi bekliyorum bunun için.Beklemeden direk götürme ihtimalim varmı?Onlardan kaynaklı oldugundan dolayı soruyorum?

Birde cihaz değişimi konusundada içim rahat değil artık.Swap cihaz olayı canımı sıkıyor.Eğer böyle birşey varsa yazıklar olsun.

Hocam ayni durum benimde basima geldi. Ekranim kirilmisti gittim yeni ekran taktirdim. 1-2 gun sonra sol taraftaki acikligi farkettim. Senin dedigin gibi isik cikmiyordu ama bariz bir sekilde acikti ve uzerine bastirdigim zaman iceriye girebiliyordu. Bu arada cihaz 0 gibi herhangi bir darbe yoktu koselerde

Neyse gittim zorlu centera boyle boyle derdimi anlattim fakat ekran degisiminden oldugunu soylemedim zaten boyle bir sey de sormadilar. Daha sonra arkadas bunun kendilerinden kaynaklanan bir problem oldugunu cihazda da darbe gormedigini soyledi. Gidip yeni cihaz getirdi suan bir sorun yok.

Zorlu centerda bu 3. cihaz degisimim. Memnunum. Cihaz degisimi yaptiklari icin degil. Ilgileri benim hosuma gidiyor. Zaten 2 seferde de cihaz degisimi olacak dusuncesiyle gitmedim. Hep farkli sorunlardan gittim genius arkadas baska bir sorun bulup degisim yapti. Eksik olduklari konular illaki vardir ama suanlik basima gelmedi.

Randevu olayina gelirsek bende ilk senin gibi onlardan oldugunu dusundugum icin gittim fakat randevusuz sadece ekran kiriklarina bakiyorlar veya telefonunun kullanilamaz hale geldi ise aliyorlar. o yuzden randevu alman gerekli.

Baska bir sorun varsa yardimci olabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redux. -- 24 Ekim 2015; 1:27:19 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.