Şimdi Ara

zor paragraf sorularından oluşan kaynak deneme

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
3
Favori
399
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> zor paragraf sorularından oluşan kaynak deneme
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    162 Mesaj
    son denememden sonra anladım ki sınavın kilidi türkçe. türkçeyi 30 - 40 dkda bitirirsem geri kalan ne kadar zor olursa olsun deneme akıyor. türkçe 45dkyı aşarsa deneme çöp oluyor.

dil bilgisinde eksiğim yok o kısım genelde full geliyor ama paragrafta netlerim çok dalgalı. çok iyi de yapıyorum çok kötü de. hız ve renk tr denemeleri + karekök tr soru bankasını bitirdim. üstüne zor ve ösym tipi paragraflardan oluşan soru bankası deneme önerir misiniz?

|
    |

Soft Rock ve Classic Rock Hayranları
  • Teğmen
    117 Mesaj
    Hocam hızlı okumayı denedin mi? Ben yarım yamalak bilmeme rağmen paragraf iyi geliyor. Şu anda hızlı okumaya yeniden başladım. Sağlam olması lazım çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

nerden ilerliyorsun hocam
    |
    |
    Jasonn Bourne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Soft Rock ve Classic Rock Hayranları
  • Er
    0 Mesaj
    Hocam 345 ve Paraf denemeleri zorlamıştı beni. 20-25 dk sürüyordu normalde bunlar 30 dk civarında sürdü. Kitap olarak 345 paragrafları kolay geldi bana yine uzun ve yorucu ama cevap direk paragraftan çıkıyor. Paraf daha zor diyebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Hocam 345 ve Paraf denemeleri zorlamıştı beni. 20-25 dk sürüyordu normalde bunlar 30 dk civarında sürdü. Kitap olarak 345 paragrafları kolay geldi bana yine uzun ve yorucu ama cevap direk paragraftan çıkıyor. Paraf daha zor diyebilirim.

|
    |
  • Teğmen
    117 Mesaj

Forumdan biri önerdi, beklediğimden iyi gidiyor şu an 3. Günündeyim ama gayet iyi. Alıştırmaları 20 gün boyunca her gün yapman lazım. Gözün biraz acıyacak ama. Sonunda başarı elde edeceğine eminim. Düşünsene Türkçe'yi 25 dk'da bitirdiğini.

|
    |
    almanyalidoktor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Paraf denemelerini öneririm.
    Hocam bu arada dilbilgisinde temeliniz var mıydı? Temeli olmayan birine ne önerirsiniz? Ben de dilbilgisini fullemek istiyorum ama yazım yanlışı/noktalama dışında pek yapamıyorum. Konu eksiğim var baya.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Jasonn Bourne

Forumdan biri önerdi, beklediğimden iyi gidiyor şu an 3. Günündeyim ama gayet iyi. Alıştırmaları 20 gün boyunca her gün yapman lazım. Gözün biraz acıyacak ama. Sonunda başarı elde edeceğine eminim. Düşünsene Türkçe'yi 25 dk'da bitirdiğini.
    hocam kitaptan biraz bahseder misiniz? kac güne bitiyor ve nereden aldınız

• Teğmen
    117 Mesaj

İnternetten aldım, 20 21 günde bitiyor ama her gün tekrar etmen lazım. Ben de henüz başladım.

|
    |
    mangalc17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
1
Reklamlar
Media Sözlük
bankalar.org
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.