Şimdi Ara

zor paragraf sorularından oluşan kaynak deneme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • son denememden sonra anladım ki sınavın kilidi türkçe. türkçeyi 30 - 40 dkda bitirirsem geri kalan ne kadar zor olursa olsun deneme akıyor. türkçe 45dkyı aşarsa deneme çöp oluyor.

dil bilgisinde eksiğim yok o kısım genelde full geliyor ama paragrafta netlerim çok dalgalı. çok iyi de yapıyorum çok kötü de. hız ve renk tr denemeleri + karekök tr soru bankasını bitirdim. üstüne zor ve ösym tipi paragraflardan oluşan soru bankası deneme önerir misiniz?

• Hocam hızlı okumayı denedin mi? Ben yarım yamalak bilmeme rağmen paragraf iyi geliyor. Şu anda hızlı okumaya yeniden başladım. Sağlam olması lazım çünkü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jasonn Bourne kullanıcısına yanıt
    nerden ilerliyorsun hocam
  • Hocam 345 ve Paraf denemeleri zorlamıştı beni. 20-25 dk sürüyordu normalde bunlar 30 dk civarında sürdü. Kitap olarak 345 paragrafları kolay geldi bana yine uzun ve yorucu ama cevap direk paragraftan çıkıyor. Paraf daha zor diyebilirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam 345 ve Paraf denemeleri zorlamıştı beni. 20-25 dk sürüyordu normalde bunlar 30 dk civarında sürdü. Kitap olarak 345 paragrafları kolay geldi bana yine uzun ve yorucu ama cevap direk paragraftan çıkıyor. Paraf daha zor diyebilirim.

• almanyalidoktor kullanıcısına yanıt
    zor paragraf sorularından oluşan kaynak deneme

Forumdan biri önerdi, beklediğimden iyi gidiyor şu an 3. Günündeyim ama gayet iyi. Alıştırmaları 20 gün boyunca her gün yapman lazım. Gözün biraz acıyacak ama. Sonunda başarı elde edeceğine eminim. Düşünsene Türkçe'yi 25 dk'da bitirdiğini.

• Paraf denemelerini öneririm.
    Hocam bu arada dilbilgisinde temeliniz var mıydı? Temeli olmayan birine ne önerirsiniz? Ben de dilbilgisini fullemek istiyorum ama yazım yanlışı/noktalama dışında pek yapamıyorum. Konu eksiğim var baya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jasonn Bourne

Forumdan biri önerdi, beklediğimden iyi gidiyor şu an 3. Günündeyim ama gayet iyi. Alıştırmaları 20 gün boyunca her gün yapman lazım. Gözün biraz acıyacak ama. Sonunda başarı elde edeceğine eminim. Düşünsene Türkçe'yi 25 dk'da bitirdiğini.
    hocam kitaptan biraz bahseder misiniz? kac güne bitiyor ve nereden aldınız

• mangalc17 kullanıcısına yanıt
    İnternetten aldım, 20 21 günde bitiyor ama her gün tekrar etmen lazım. Ben de henüz başladım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.