Şimdi Ara

Zor bir karar

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
117
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    191 Mesaj
    selam, üniversite son sınıfım ama alttan üstten bir ton dersim yüzünden okul 2 sene uzadı ki oda aldıgım butun dersleri verirsem, ben okudugum bolumu, okulu ve sınıf arkadaşlarımdan nefret ediyorum yani okula giderken adımlarım geri geri gidiyor.aileme bunu belirttiğimde senin kararlarını destkeler ve saygı duyarız dediler sağolsunlar şimdi sizce ne yapayım 2.5 sene sabredip sevmediğim bi işi ömrümün sonuna kadar yapıyım mı yoksa 1 sene sınava delice tekrar hazırlanıp sevdiğim ve istediğim bi bölüme baştan mı başıyım yaşım 21

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Şimdi istediğin bölümü kazanamama sıkıntın var iyi bi bölümse, 4-5 sene onu okucan ama en kötü 1 sene uzadığını düşün yaş 30'a dayandı

Tabi gelip okumanın yaşı olmaz diyecekler ama bu benim görüşüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: marselinyo

1 sene hazırlansan 22 olcan hazırlıkla birlikte 5 yılda okul bitse 27 belki bir yıl sınıf tekrarı yapsan 28 yaşında olacaksın değer mi sence

hazırlık yok, 25 te bitiririm hemşirelik düşünüyorum
    |
    |

Orijinalden alıntı: Jason Todd

Bu işi ömrünün sonuna kadar yapıcaksın sonuçta maaşı ne kadar iyi olursa olsun yaptığın işi sevmiyorsan bir önemi yok. 21 yaşta çok yüksek değil.

mühendislik okuyodum ve zaman geçtikçe daha çok anladım bu iş bana göre değil
    |
    |
    hocam istersen 25 yasında ol üniversite ortamını severek bitir okulu geç diye bişey yok nitelikli ol yeter. eğer hemşirelik kazanacağın garanti ise ve geçici heves değilse yarın bırak okulu ders calısmaya başla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

hocam istersen 25 yasında ol üniversite ortamını severek bitir okulu geç diye bişey yok nitelikli ol yeter. eğer hemşirelik kazanacağın garanti ise ve geçici heves değilse yarın bırak okulu ders calısmaya başla.

teşekkür ederim yorumun için, geçici bi heves değil mühendisliği 23 belki 24 yaşında bitircektim ve iş bulup bulamıycagım bile belli değildi bende kendime boyle bı rota çizdim, yarın dilekçe yazıcam okulu bırakmak için
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
kolayoto.com
bankalar.org
SEO
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.