Şimdi Ara

Zopo ZP700 video inceleme 'Fiyat/Performans odaklı yeni oyuncu'

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
120
Cevap
1
Favori
3.398
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Zopo ZP700 video inceleme 'Fiyat/Performans odaklı yeni oyuncu'
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1141 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: selser77

telefon türkiyede satışa sunulmuştur fiyat 550 tl ayrıca zoponun 3 modeli daha piyasada

4 modeli daha satışta hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1141 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: leaderbeach

yeri perpadaymış gidip alabilirmiyiz

Önümüzdeki hafta gidip inceleyebilirsiniz
    |
    |
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    65191 Mesaj
    DOOGEE ve Zopo aldım kullanıyorum çok güzel işcilikleri saglam.15 günde geldi.

DOOGEE TURBO DG2014-.

Zopo 998 ve 980+
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    65191 Mesaj
    Bu ne ya, bir Ghostery eklentisini kurdum Donanım Haber iptal oldu. Reklam dolup taşmış sitede haberimiz yokmuş. Tüm resimler reklam bağlantısına mı sahip?
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    65191 Mesaj
    998 ve 980+ incelemelerini ve karşılaştırılmalarını bekliyoruz iyi forumlar :)
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    65191 Mesaj
    Zopo 980+ inceleme 1 haftaya cihaz gelecek umarim beklentilerini karsilar
    |
    |
  • Yarbay
    12507 Mesaj

Son günlerde inceleme videolarını izlemek zorlaştı. Dönüp duruyor ama başlamıyor.
    Sorun yaşayan başkaları da var.

Oynatıcıda mı sorun yoksa Ad-Block engelliyor mu videoyu da acaba ?

Ad-Block kapalıyken de 3 saniye oynayıp duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 7 Mayıs 2014; 5:24:43 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Speed-Step

Gigabyte Sumo Y 700W kasa // i5 9400 // Asus Prime H310m-k R2 // 8GB 2666Mhz DDR4 // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra 3D 500GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27 AMVA LED // Logitech K330 // Creative Sound Blaster Omni // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Yarbay
    12507 Mesaj
    300 liralık telefonun garantili diye Türkiyede 600 liraya satılması da çok saçma geliyor

Gigabyte Sumo Y 700W kasa // i5 9400 // Asus Prime H310m-k R2 // 8GB 2666Mhz DDR4 // Asus GTX 1050Ti // Sandisk Ultra 3D 500GB SSD // 2x2TB Toshiba Hitachi // PHILIPS 27 AMVA LED // Logitech K330 // Creative Sound Blaster Omni // Takstar HD5500 // Logitech F710 // Xiaomi Mi 9 Lite //
    _______ Mersin Tıp _______ Allah rızası icin yaşamıyorsan, neden hayatla mücadele ediyorsun ki ?
  • Yüzbaşı
    424 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

300 liralık telefonun garantili diye Türkiyede 600 liraya satılması da çok saçma geliyor

tamam sen getir 400 lira verelim getirebilecen mi?

Orijinalden alıntı: MAYKO

quote:

tamam sen getir 400 lira verelim getirebilecen mi?

Mesele benim getirmem değil. Getirenlerin çok yüksek fiyata satması. Sanırım bundaki kar yüksek modellerden daha fazla. bu modeli burda 400 bilemedin 450 liraya satmaları lazım normalde.
    ben 400 liranın da altına getirdim kullanıyorum zaten aynı özellikleri.
    |
    |

• Yüzbaşı
    424 Mesaj

120 tl ötv + 18 kdv nakliye vs vs tr şartlarında normal değil mi? gümrükten geçirebiliyorsan senden alalım açılmamış kutu 400 tl verebilirim hemen.
    |
    |
    Bahsedilenler: MaDMaxiBo

normal değil hocam.
    ben 300 lira dedim ama maksimum fiyat o yurtdışında. biraz araştır bazı sağlam siteler 115 dolara bile satıyor. demek ki bunun zopodan çıkışı 100 dolar civarıdır.
    200 lira yani. kargosu kdv si ötv si ile birlikte kar da edilir 450 liraya satılırsa. aracı firmalar iyi para kaldırıyor anladığım.

200 + % 20 ötv = 240 tl + % 18 kdv ~ 280 tl yapar. kargo dahil maliyeti 300 lirayı bulur. BENCE HESAP BU.
    200 + 120tl ötv = 320 +kdv = 377 lira. 450 ye satsalar yine yüzde 20 kar var. ama yetmiyor adamlara. piyasanın kaldırabileceği en yüksek fiyattan veriyorlar.

ayrıca cep telefonlarında ötv % 20 değil de 120 lira nasıl oluyor anlamıyorum. 70 liralık telefon nasıl satılıyor o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 7 Mayıs 2014; 6:03:17 >
    |
    |
    Bahsedilenler: MAYKO

• Yüzbaşı
    424 Mesaj

Yasayı okursan görürsün. 480 lira altındaki ürünlerde 120 tl sabit ötv vardır.
    480 üstünde %25 ötv vardır.

Peki çalıştırdığın personel, gümrük, muhasebeci, sigortalar vs ? Bunları nasıl ödemeyi düşünüyorsun

Sadece sanayi bakanlığından teknik servis onayı vs için 20 bin tl civarı para bayılman gerekiyor.

Minimum 30 personel calıstırsan 1,5 bin tl onlara harcasan. oldu mu sana her ay 50bin tl direkt gider?

O kadar basitse bu iş sen neden girmiyorsun. Reklam giderin var cart var curt var. Ayrıca vergiyi peşin ödüyorsun. Lafla olmuyor işte.
    |
    |
    MaDMaxiBo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben girmiyorum çünkü vergiler yüksek
    ama kârlar vergiden daha yüksek

telefon başına 70 lira kâr alsalar 1000 telefonda 70 bin lira yapar zaten. çalışan masrafı da çok rahat çıkar servis masrafı da. binlerce telefon satılacak ve iyi kâr yapılacak zaten. ama onlar daha fazla istiyor. anladığım kadarıyla da üst düzey telefonlardan daha az kâr ediyorlar... ya da onları fabrikadan çok daha ucuza getiriyorlar. yine çok kâr ediyorlar.

galiba telefona çok da güvenmiyorlar. az sayıda satıp iyi para vurmaya bakıyorlar. telefonu az karla satıp sürümden daha çok kazanırlar bence.

aurıca 120 lira sabit ötv varsa ben nasıl 65 liraya nokia telefon aldım, resmi distribütör ürünü, kvk genpa garantili ? şimdi 121 liraya nasıl telefon satıyorlar???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 7 Mayıs 2014; 8:00:32 >
    |
    |
    Bahsedilenler: MAYKO

• Yüzbaşı
    424 Mesaj
    quote:

Ben girmiyorum çünkü vergiler yüksek
    ama kârlar vergiden daha yüksek

telefon başına 70 lira kâr alsalar 1000 telefonda 70 bin lira yapar zaten. çalışan masrafı da çok rahat çıkar servis masrafı da. binlerce telefon satılacak ve iyi kâr yapılacak zaten. ama onlar daha fazla istiyor. anladığım kadarıyla da üst düzey telefonlardan daha az kâr ediyorlar... ya da onları fabrikadan çok daha ucuza getiriyorlar. yine çok kâr ediyorlar.

galiba telefona çok da güvenmiyorlar. az sayıda satıp iyi para vurmaya bakıyorlar. telefonu az karla satıp sürümden daha çok kazanırlar bence.

aurıca 120 lira sabit ötv varsa ben nasıl 65 liraya nokia telefon aldım, resmi distribütör ürünü, kvk genpa garantili ? şimdi 121 liraya nasıl telefon satıyorlar???

daha orada sayılmayan yüzlerce kalem var . kar etmek için getiriyorlar ama dediğin gibi 70 lira kar değilde %10 filan kar var ki buda normaldir. kart etmeyecekde neden getirecekj. 1000 telefon getirmesi demek misal 1000 tane 990 getirse bu sana yapar 70 bin tl. bu öyle kolay alınacak risk değil
    |
    |

• Yüzbaşı
    424 Mesaj
    firma 2017de türkiyede satısa anca baslar :D
  • Yarbay
    3382 Mesaj
    bu telefonu çok savundum önerdim ama hala ortalarda yok dalga geçiyolar resmen
    |
    |
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,968
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.