Şimdi Ara

Zopo ZP700 video inceleme 'Fiyat/Performans odaklı yeni oyuncu' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
3.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    fiyatı 600 TL altında olursa alınabilir gibi duruyor.
    ancak burda herkes disco 2'ye ateş püskürmüştü. bu telefon disco'dan çok mu daha iyi??
    neyse yine de böyle telefonların gelmesi çok güzel. rekabeti artıracaktır. büyük markaların orta ve alt segment telefonları kaliteli olmuyor. bu yüzden güzel bir alternatif olacaktır.

• Mesut abi nin zopo yla arası bozuktu,düzeltmişler demekki

• mesut cevigi sitenin sahibi sananlar var lan :D kahgsasf

• tr satışı varmıki bunun

• telefonlar ne zaman satışa sunuluyor?

• Ürün Şuan 550 TL Ön Sipariş İle Dh Özel 50TL lik indirim var 500 tl ye geliyor(digitalmarket.com üye olurken dh ekleyince oluyor)http://forum.donanimhaber.com/m_88208553/tm.htm buda konusu satışlar başladı

Resmi Sitelerihttp://digitalmarket.com.tr/ http://www.zopo.com.tr/

• Lanet olası discovery 2'den daha bir haber yok
  • General Mobile'ın yaptığı hataları yapmazlarsa çok iyi noktalara gelirler.

• Tam bir f/p olmuş bir zamanların Motorola Atrix'i gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_5553

Benim ilgimi çeken tek özelliği tek tuşla root oldu. Garantili bir cihazda daha önce böyle bir uygulama görmemiştim. Güzel olmuş bence

mtk islemcilerin ozelligi bu zaten....framaroot programiyla bir tikla cok kolay rootlaniyor.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 19 Nisan 2014; 0:02:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti0891

quote:

Benim ilgimi çeken tek özelliği tek tuşla root oldu. Garantili bir cihazda daha önce böyle bir uygulama görmemiştim. Güzel olmuş bence

mtk islemcilerin ozelligi bu zaten....framaroot programiyla bir tikla cok kolay rootlaniyor.....

Onemli olan root yapmak degil ki, onemli olan firmanin kendisinin bunu bize sunmasi, garanti kapsaminda tutmasi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musti0891

quote:

Onemli olan root yapmak degil ki, onemli olan firmanin kendisinin bunu bize sunmasi, garanti kapsaminda tutmasi.

android ile icli disli olan biri root olayini sorun etmez.....super su v.s unroot ozelligi var zaten...unroot yapip servise gonderince hicbir sikinti cikmiyor.....diger cakal firmalar bu isi bilincli sorun ediyor ...yoksa garanti kapsamina cikaracak bir olay degil .....o yuzden bu firmayi kutlamak lazim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 19 Nisan 2014; 13:25:38 >

• Moto g ile kıyaslanamaz...

• Bu fiyata 10 numara telefon bazilari moto g diyor ama o telefonla arasında fiyat farki var ve ekran boyutu ne olacak,ben huawei g610 kullanıyorum qhs ekran mtk6589 ve sgx544mp var antutu puani 13500 vellamo'dan 1500 aliyor gel gör ki telefon çok hizli arayüz çok iyi rr3,batman,KoF 2012,GTA san Andreas gibi oyunlar yukledim tik yok üst ayarlarda calisiyor yada söyle diyeyim discovery'e gore çok daha iyi calisiyor sebebi ne ekran cozunurlugu 960x540 ama ekrana bakan anlayamaz çok net ve parlak tabi yazilimda önemli bir faktör batarya 2 günü goruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

Moto g ile kıyaslanamaz...

Moto G 750 tl Zp700 500 tl 250 tl fark var.Bence Moto G yi zp980+ ile kıyaslayın zp980+ 800 tl ve 2 gb ram mt6592.
  • beyler ben kararsız kaldım pırına zen 8 ve zopo 780 arasında hangisi daha iyi

• VE ARKADASLAR 980 NASIL KULLANAN VARMI 800 DEGERMİ BU TELEFON İÇİN

• LeWa OS'un temasını çakmışlar.
  • ÇİNLİLERİN YAPTIĞI TELEFONLARDA KULLANICILAR DAYANIKLILIK VE SAR DEĞERLERİ KONUSUNDA EMİN OLMAK İSTERLER. TELEFONLARI İNCELERKEN SAR DEĞERLERİNDEN DE BAHSETMELİSİNİZ.SANIRIM ZOPO FİRMASI AÇIKLAMAMIŞ(BEN BULAMADIM.... not : (ŞU AN DA ÜST SEVİYE TELEFONLARDA ORTALAMA 0,9 W/KG ör:IPHONE5)

• telefon türkiyede satışa sunulmuştur fiyat 550 tl ayrıca zoponun 3 modeli daha piyasada

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.