Şimdi Ara

zopo c2 mi iocean x7 mi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
6
Favori
32.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • x7 kullanan arkadaşlar nasıl memnun musunuz? şarjlarınız nasıl gidiyor? facebook + twitter + whatsapp + foursquare eşliğinde sabah 8de şarjdan çektiğinizi düşünürsek kaça kadar götürüyor? birde bataryanın muadilini nasıl buluruz jiayu g2 /g2s bataryasının değerleri aynı gibi sizce uyarmı? neden soruyorum jiayu nun harici batarya şarj cihazı varhttp://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-original-Jiayu-G2-battery-2050mah-wall-charger-as-gift/746860625.html
    çok hoş eğer uygunsa boyutları bataryanın bunu almayı planlıyorum telefon geldiğinde.
  • Bende türkiyedeki bir satıcıdan aldım hayırlısı bakalım elime ulaşsın bir iki resim eklerim Şuanda imzamdaki teli kullanıyorum can sıkıntısından aldım değişiklik olsun diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: afoR1zma

x7 kullanan arkadaşlar nasıl memnun musunuz? şarjlarınız nasıl gidiyor? facebook + twitter + whatsapp + foursquare eşliğinde sabah 8de şarjdan çektiğinizi düşünürsek kaça kadar götürüyor? birde bataryanın muadilini nasıl buluruz jiayu g2 /g2s bataryasının değerleri aynı gibi sizce uyarmı? neden soruyorum jiayu nun harici batarya şarj cihazı varhttp://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-original-Jiayu-G2-battery-2050mah-wall-charger-as-gift/746860625.html
    çok hoş eğer uygunsa boyutları bataryanın bunu almayı planlıyorum telefon geldiğinde.

Valla ben çok memnunum tek hoşuma gitmeyen gece kamerası pek iyi değil, flaşı zayıf.Şarjdan 2 gün önce sabah 8'de aldım bugün 3. gün saat 23:15 ve %20 şarjı kaldı.Bu süre içerisinde çok az internete girdim, günde 10-15 kısa süreli görüşme yaptım, bankalardan vs. 15-20 mesaj geldi.Ama devamlı kullanımda nasıl olur bilemiyorum, daha önce samsung s2 kullanmıştım aynı şartlarda 2 gün kadar gidiyordu.
  • Bu gün cihaz elime ulaştı ve gerçekten 600 küsür para verdim inanın sonuna kadar değiyor çok kliteli ekranı var işcilğı güzel elimde p1 var onon kadar kaliteli alan pişman olmaz;)
  • biraz örnek foto ekliyeyim
    çekim hızı yavaş ama aydınlıkta sonuç iyi
    led ışık yetersiz kalıyor iç mekanda
    ama 12 Mp olması iyi
    önkamerası çok iyi
     zopo c2 mi iocean x7 mi

google+ tan yüklüyorum

zopo c2 mi iocean x7 mi
    siyasi bir amaç yok bu arada Dün doğuşun önündeydim şansa

zopo c2 mi iocean x7 mi

zopo c2 mi iocean x7 mi

zopo c2 mi iocean x7 mi

zopo c2 mi iocean x7 mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeg392

Bu gün cihaz elime ulaştı ve gerçekten 600 küsür para verdim inanın sonuna kadar değiyor çok kliteli ekranı var işcilğı güzel elimde p1 var onon kadar kaliteli alan pişman olmaz;)

c2 için mi x7 için mi yazdıklarınız?
  • video da ekliycem ama
    çekiniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcspirit

quote:

Bu gün cihaz elime ulaştı ve gerçekten 600 küsür para verdim inanın sonuna kadar değiyor çok kliteli ekranı var işcilğı güzel elimde p1 var onon kadar kaliteli alan pişman olmaz;)

x7 için yazmıştım ;)
  • Pandawill'den telefonun yanında fazladan ekran koruyucu yada arka kapak için nasıl bildirimde bulunacağız arkadaşlar bilen varmı? Sitede aksesuardan 2-3 tane alma yeri yok sanırsam nereye not düşsem görüp ilgilenirler sizce?
  • http://www.sanalpazar.com/Iocean-X7-Mtk6589-Dort-Cekirdek-1080p-Fullhd-1g-Ram__isp8635093
    bu linkden bu fiyatamı aldın gerçekten :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afoR1zma -- 4 Haziran 2013; 20:35:54 >
  • quote:

http://www.sanalpazar.com/Iocean-X7-Mtk6589-Dort-Cekirdek-1080p-Fullhd-1g-Ram__isp8635093

O satıcıdan aldım ama o fiyata almadım pazarlık ettik biraz. Birincisi çin sitelerinden almak istemedim çok şansızımdır gümrükte takılır kesin hemde çok sabırsızımdır uzun süre kargo bekleyemezdim. Ve peşin alma şansız yoktu taksitle alabilirdim . Bunlar birleşince altüyüz küsüre almış oldum .
  • quote:

quote:

http://www.sanalpazar.com/Iocean-X7-Mtk6589-Dort-Cekirdek-1080p-Fullhd-1g-Ram__isp8635093

O satıcıdan aldım ama o fiyata almadım pazarlık ettik biraz. Birincisi çin sitelerinden almak istemedim çok şansızımdır gümrükte takılır kesin hemde çok sabırsızımdır uzun süre kargo bekleyemezdim. Ve peşin alma şansız yoktu taksitle alabilirdim . Bunlar birleşince altüyüz küsüre almış oldum .

...orada ki küsurat olim biraz pahalı aldım ama ne kurcalıyorsun verdim işte bende kalsın dır (küsur)
  • quote:

Orijinalden alıntı: galata80

quote:

quote:

...orada ki küsurat olim biraz pahalı aldım ama ne kurcalıyorsun verdim işte bende kalsın dır (küsur)

:D aynen sorun yok yani kullandığım güzel bir cihazım var değişiklik olsun diye aldım ;)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tcspirit

quote:

x7 için yazmıştım ;)

GPS i navigasyonda nasıl. kullandığında yazarmısın.

birde fotoğraf çekerken özelliklerinde gps ayarı var mı. bunuda yazarsan cok makbule geçer.
  • Hocam gps sorunsuz çalılıyor mu ? benim için en önemli kriterlerden birisi bu.
    Bende aynı işlemci ve donanıma sahip HTC butterfly kopyası getirteceğim.
  • arkadaşlar 28 mayısda pandawilden aldığım ürün yurtdışına sevk edildi hala ülkeye giriş yapmadı. RT ile başlayan takip koduna ilk defa denk geldim neden buakdar gecikti 31 mayısda gopphone i5 ekranım kırılmıştı onun için ekran sipariş ettim 3 hazıranda yurt dışına sevk edildi bugün ülkeye giriş yapmış bile takip kodu RB368099602HK

ama diğer RT ile başlayıp HK ile biten pandawilden aldığım cihaz hala giriş yapmadı sebebi kafamı kurcalamaya başladı.
  • gümrük takip durumunu resim olarak paylaşır mısın?
    veya pm at.
  • 05/06/13 05:55 2013-06-05 05:55:21 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE
  • quote:

quote:

bu telefon pazar günü merimobiles ta kuponla beraber 370 liraydı ustad fazla diilmi yahu o alete
  • quote:

Orijinalden alıntı: h!j@cker

quote:

quote:

bu telefon pazar günü merimobiles ta kuponla beraber 370 liraydı ustad fazla diilmi yahu o alete

Doğru biraz fazla ama açıklamasını yapmıştım ben tez canlı biriyim yurt içinden verdiğim sipariş bile iki gün geç gelse rahatsız oluyorum birde bu yurt dışından geliyor şu ana kadar yaptığım yurt dışı dört alışverişimde gümrüğe takıldı zarara uğradım böyle olucağına yurt içinde alırım dedim daha iyi oldu ben memnunun fazla vermek beni rahatsız etmedi açıkcası telefon sekizyüz lirayı bile hakkediyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.