Şimdi Ara

ZOOM X4 MODEMİMİM AYARLARINA GİREMİYORUM YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar slm xp pro sistemim ve zoomx4 adsl modemim var ve yaklaşık 14 aydır sorunsuz kullanıyordum dns yi modemin ip si olan 10.0.0.2 yi veriyordum oda sorunsuzdu fakat son bir haftadır ne modemimim ayar sayfasına girebiliyorum nede internete çıkabiliyorum ancak dns yi değiştirdiğimde int.girebiloyorum fakat modemin ayar bölümüne yine giremiyorum,modeme ping atabiliyorum,modemi kapatıp açtıktan sonra ancak explorer sayfasına 10.0.02 yazdığımda ayar bölümü açıloyor aradan 5 dk geçiyor yine aynı problemler çıkıyor yani modemin ayar bölümüne girebilmek için 5 dk bir modemi kapatıp açmak gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim saygılar kolaygelsin

• windowsda sorun var. windowsu eski bir tarihe geri yükle yada yeniden kur. sorun büyük ihtimalle internet explorer ile ilgili. başka tarayıcı ile denedinmi peki. firefox yada başka tarayıcı ile dene birde. yalnız sendeki sorunun aynısı bendede oldu. sorun internet explorer ile ilgili. yada sadece internet explorerı ve adsl modemi yeniden kur belki o şekildede düzelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysroguz -- 4 Ağustos 2005, 14:04:07 >
  • Modeme fan taktım ısınma sorun olmuştur diye belki.. hani olurya.. onadn sonra problem yok allaha şükür modeme de giriyorum hoparlorlerede
  • quote:

Orjinalden alıntı: ysroguz

windowsda sorun var. windowsu eski bir tarihe geri yükle yada yeniden kur. sorun büyük ihtimalle internet explorer ile ilgili. başka tarayıcı ile denedinmi peki. firefox yada başka tarayıcı ile dene birde. yalnız sendeki sorunun aynısı bendede oldu. sorun internet explorer ile ilgili. yada sadece internet explorerı ve adsl modemi yeniden kur belki o şekildede düzelebilir.

kardeş haklısın ama bizim 15-20 makinanlıkta bir ağımız var o zaman bütün makinaların explorerlarındamı problem var,modem ethernetten bağlı olduğu için ağdaki diğer makinalarda 10.0.0.2 den modemin ayarlarına bağlanması gerekmiyormu yani olay biraz karmaşık kolay gelsin saygılar..............
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.