Şimdi Ara

Zoom Adsl Hız Hakkında Acil Yardım :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkdaslar siteye yeni üyeyimm ve siteniz gercekten cok basarılı devamını dilerim..

Soruma gelince bizde TURBO ADSL varr yani Hızlı aylık 100 ytl ödüyoz ama biz interneti amcamlardan cekiyoruz ve internet 6, 7 kişi falan kullanıyoruz modemin markası ise ZOOM biz internet 7 kişi kullanırken torrent veya R apidshareden 300 - 350 KB arası hızla indiriyoduu nedenini bilmiyorum ama bianda internet gücü Düştüü vee Torrent Yada R apidshare olsun ne indirirsem indiriyim 100 KB yi gecmiyor neden olabilir ?? Üstelik şimdi interneti 4 kişi kullanıyozz :( neden acaba böyle bi durum war ??? Lütfen buna bi sorun bulun :( önceden 350 kb ile indiriyodu şimdi 100 kb olduu bide Tarife Değişkliğide Yapmadık :(

Çok teşekür ederim şimdiden Başarılar...

• yokmu cewap??? :(( lütfen yardım :(
  • 10.0.0.2 girince "ADSL Status" sekmesin data rate dogrumu onu bi kontrol et istersen örnek vermek gerekirse 1024/256

ikinci bi durum ise rapidden free user olarak çekiosan belirli bi hız limiti olabilir
    aklıma şimdilik gelenler bunlar
  • rapidi anlatıktaa peki bu torrent nolcakk??? 350 kb ile cekiyodumm şimdi 100kb ile indiriyoo :(( bu nasıl iş yaaa ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: dabest

10.0.0.2 girince "ADSL Status" sekmesin data rate dogrumu onu bi kontrol et istersen örnek vermek gerekirse 1024/256

ikinci bi durum ise rapidden free user olarak çekiosan belirli bi hız limiti olabilir
    aklıma şimdilik gelenler bunlar

Dostum kontrol ettim aynen böyle

ADSL Durumu Showtime/Verileri
    İniş Hızı 1024 Kbps
    Çıkış Hızı 256 Kbps
    Standart Çoklu mod

yaw anlamadımki neden böyle oluyo :(( 350 kb diyorum yaww o hızla cekiyoduk şimdi 100 oldu :(
  • hizin 1mbit iste
    100kb dan fazla cekemessin artik
  • pm atmıştım program illegale girdigi için ama düşündügüm gibi çıkmadı ben senin elinde, 2 veya 4mbit gibi bir baglantı olup ve son zamanlarda 350den 100e düştügünü sanmıştım ,

ancak baglantı hızın 1mbit=1024kbps yani 1024/8=128kb ulaşabilcegin max hızdır.
    (8bit=1kb oldugu için)

tarife degişikligi yapılmış büyük bir ihtimal
  • Evet hattın 1mbit olmuş. Eskiden 4mbit idiyse şimdi 1mbit dolayısıyla hızın normal düzeyde, birisi sana haber vermeden tarifeyi değiştirmiş anlıyacağın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.