Şimdi Ara

Zombieland (2009) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
4.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Imdb açılışı çok iyi, beklemedeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnuR -- 5 Ekim 2009; 20:04:53 >
  • Bu tarz filmlerin hastasıyım.
  • mükemmel kesinlikle izlicem bu filmi..
  • Arkadaşlar filmi gerçekden çok merak ettim, film tipik zombie filmine benziyo(Shaun of the Dead gibi alem 1 filme) ama imdbde en iyi 135. film olunca şaşırdım açıkcası
  • İyi açılış yapmış. Yerini koruyabilecek mi bakalım.
  • filmde oynayan ufak eleman conan'a çıkmıştı bayağı kafa bir çocuktu. imdb puanı da iyiydi güzel bir film gibi duruyor. bakamak laızm.
  • Listeye aldık,beklemedeyiz.
  • Film güzel zaten bu aralar zombi filmlere kafayı taktım benim için iyi oldu. Hummer'ı süren kızda güzelmiş.
  • sırf Amber Heard için bile seyredilir...........
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnuR

Imdb açılışı çok iyi, beklemedeyiz.

imdb'de kötü açılış yapan yokki
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Film güzel zaten bu aralar zombi filmlere kafayı taktım benim için iyi oldu. Hummer'ı süren kızda güzelmiş.

Trailer'i izlemedim ama Hummer'i süren kız Abigail Breslin ise 13 yaşında hocam.
  • fragmanda bana basit bir film gibi gözüktü nasıl ilk 250'den giriş yapmış acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2shae

fragmanda bana basit bir film gibi gözüktü nasıl ilk 250'den giriş yapmış acaba

Güzel gözüken görsel efektleri, iyi hazırlanmış bir fragman (iyi reklam), sıkıcı hiçbir farklılığı olmayan sıradan zombi filmlerine geyik komedi unsuru katılarak monotonluğun azaltılması, IMDB'nin (üyelerin) pohpohlaması, ve IMDB'ye giriş notu (2-3 hafta sonra ne olur ya da 2 ay sonra bilinmez.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 8 Ekim 2009; 23:47:51 >
  • IMDB puanına bakılırsa güzel bir yapım bizi bekliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frost_Nova

quote:

Orijinalden alıntı: 2shae

fragmanda bana basit bir film gibi gözüktü nasıl ilk 250'den giriş yapmış acaba

Güzel gözüken görsel efektleri, iyi hazırlanmış bir fragman (iyi reklam), sıkıcı hiçbir farklılığı olmayan sıradan zombi filmlerine geyik komedi unsuru katılarak monotonluğun azaltılması, IMDB'nin (üyelerin) pohpohlaması, ve IMDB'ye giriş notu (2-3 hafta sonra ne olur ya da 2 ay sonra bilinmez.)

bir ara dark knight filminin 9.8 puan olduğunu falan hatırlıyorum hangover filmi de başlarda iyiydi şimdi yavaş yavaş düşüyor şu anda 250'de son durumda büyük ihtimal filme gidip de gaza gelenler hemen 10 puanı basıyor
  • Düşer yakında bu da.
  • Zombi mevzularından pek hoşlanmıyorum ama komedi olursa izlenir belki.
  • R5 çıktı.

Zombieland (2009)

Zombieland (2009)
  • Bu filmden çok ümitliyim umarım hayal kırıklığına uğratmaz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.