Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

zombi gibiyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    babam hastanede bende refaketçi olarak kalıyorum yanında.gündüz iş gece de babamın yanında refakat.bu gün 4. gün geceleri uyumaya yer varda uyutmuyolar bir türlü üç gecedir.tam dalıyom biri dürtüyo " kalk horluyon " diye.tamam horluyo olabilirimde ben de sonuçta insanım.üç gecedir toplasan birkaç saat ancak uyumuşumdur. zombi gibi oldum.neyseki babam daha iyi.bi de onun durumu kötü olsaydı (allah korusun) kesin bu sinirle birileriyle kavga ederdim.zaten azkalsın dün gece kapıda bekleyen bekçi kılıklı zibidiyi sopalıycaktım dua atsin kız olduğuna

|
    |
    |
    |
    "Türk milleti tab'en demokrattır" M.Kemal Atatürk, TBMM gizli celse zabıtları, devre: ı, içtima ı, tarih: 22.1.1921.i, 31, c: 3. sayfa 334... "komünizmin memleket için, milletimiz için, dinimiz için, kabul edilmez olduğunu anlatmak, yani kamuoyunu aydınlatmak en yararlı çare görülmüştür" M.Kemal Atatürk, Mustafa Kemal sosyalist değil, fakat görülüyor ki iyi bir teşkilatçı, yüksek anlayışlı, ilerici ve iyi düşünceli, akıllı bir lider. Mustafa Kemal soygunculara karşı bir Kurtuluş Savaşı veriyor. Emperyalistlerin gururunu kıracağına ve Sultan�ı da yaranı ile birlikte alt edeceğine inanıyorum Vladimir İlyiç Lenin, Sana Türkmüsün, Kürtmüsün, Ermenimisin, Lazmısın diye sormuyorum. Ekmek yediğin Vatanını seviyor musun diye soruyorum? Başkalarını düzeltmek istiyorsanız önce kendinizi düzeltiniz. Hz.Ömer, ADANALI
  • Yüzbaşı
    972 Mesaj
    Geçmiş olsun arkadaşım babana acil şifalar dilerim...

bir kaç ay önce bende refakatçi kalmıştım babamın yanında. yatak olmasına rağmen yatamamıştım, babamı bir kaç saatte bir uyandırıp konuşturmam gerektiği için...zor oluyor refakatçilik, hele aynı odada hastalığı ilerlemiş biri varsa çok daha zor. devlet hastanesinde bir gece daha kalmıştım, ora da da bir hasta vardı ve durumu daha ağırdı. ufak bir seste uyanıyor, ağrılarından dolayı devemlı acı çekiyordu....

Allah sabır ve şifa versin...
    |
    |
    biraz sabır...
    Allah yardımcın olsun...
    sakin olmaya çalış...
    |
    |

eski nick manyetico
    Benim yaradılışımda bir fevkalâdelik varsa, o da Türk olarak dünyaya gelmemdir.
    Mustafa Kemal

• Teğmen
    223 Mesaj
    Benimde hastam var 1 ayı geçti walla tam 14 şubat sevgililer gününde eşim operasyon geçirdi 40 güne yakın bir süredir yatıyor bende perişanım ama tek tesellim iyileşecek olması
    |
    |

M.Kemal ATATÜRK
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    daha önce çok kaldım babamın yanında refakatçi olarak ama bu sefer 10 kişi aynı odada.fakülte nörolojide yer bulamadık yoksa tek kişilik odada kalma imkanı var asker emeklisi olduğu için.zaten morali çabuk bozulan bir kişi birde kalabalık herkez ah of deyince daha çok morali bozuluyor.kaç gündür doğru dürüst ne yemek yiyiyor ne uyuyor
    |
    |
    |
    |
    Onun için inilerim.            Onun için inilerim.            Onun için inilerim.       
    Hannan Allah, Mennan Allah, Her dertlere derman Allah.
    Yunus Emre
  • Yarbay
    2034 Mesaj
    İyi ya sen ona bak. Uyku nasılsa uyunur. Geçmiş olsun.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
üniversite
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.