Şimdi Ara

Zombi filmlerine ve zombilere karşı hastalığım var. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
4.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende arasıra boş boş otururken hayal ediyorum.Bir örnek veriyim,

Ben bir gün yolda yürüyorum etrafım birde emo-apaçi ittifakı bir çete tarafından sarılıyor.Beni donuma kadar soymak ve İsmail YK dinletmek istiyorlar ama ben hiç istifimi bozmadan çekilin önümden diyorum sonra kavga dövüş oluyor ve bende bükme hareketleri (avatardan) ile hepsini pataklıyor en sonunda chidori nagashi (narutodan) ile de hepsinin canını okuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_morad
    Bende arasıra boş boş otururken hayal ediyorum.Bir örnek veriyim,

Ben bir gün yolda yürüyorum etrafım birde emo-apaçi ittifakı bir çete tarafından sarılıyor.Beni donuma kadar soymak ve İsmail YK dinletmek istiyorlar ama ben hiç istifimi bozmadan çekilin önümden diyorum sonra kavga dövüş oluyor ve bende bükme hareketleri (avatardan) ile hepsini pataklıyor en sonunda chidori nagashi (narutodan) ile de hepsinin canını okuyorum.

O banada oluyor kendimi vampir olarak düşünüyorum.

• Kesinlikle Call of Duty World at War Nazi Zombies oynamalısın
  • quote:

Orijinalden alıntı: King Nothing

Senaryoyu buldum sanırsam sonunda şehire varan gemi kıyıya yakın demir atmıştır, ancak yaklaşık 3 aydır denizlerdedirler olaylar habersiz gelişmiştir mürettebattan birisi şehirde olup bitenleri farkeder bunu gören kahramanımız dürbününe sarılıp neyin olup bittiğini anlamaya çalışır ancak şehir yanmaktadır şehrin üzerine sis bulutu çökmüştür bu sebeble daha yakından incelemek için kayıklarına atlayıp karaya çıkmaya karar verirler gördükleri karşısında dehşete düşerler filan böyle birşey düşünüyorum.

bence film ıssız adada 10 sene geçirmiş birinin kendi imkanlarıyla herangi bir ülkeye dönüşünü ancak dünyada 7-8 yıldan beri zombie salgını olduğunu işlemeli hatta kısa film yarışması gibisinden olursa adamı aynı sal ile adasına geri gönderirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: [BTHN]

quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

I'm legend 'a çok kaptırmışın

Bu filmi izlemiştim ve çok hoşuma gitmişti bunun gibi varmı başka zombili güzel film?

Ölülerin şafagı diye bi film var süper tavsiye ederim
  • Ayrıca ben böyle zombi olmasına gerek yok, yalnızlık temalı filmleri de seviyorum.Tüm dünya ölecek bizim eleman kalıcak sırf faln
    Bu tarz film bilen var mı ?
  • 28 Days Later
    28 Weeks Later
    I am Legend
    Dawn of the Zombie
    Land of the Zombie
    Zombieland
    Mutants
    Shaun of the Dead
    Resident Evil Serisi
    30 Days Of Night

Birkaç tane daha vardır da aklıma gelmiyor.
  • Konu düşmemiş hala ne güzel.
  • direkt dosya adlarını yapıştırayım :

American.Zombie(2007)LIMITED.DVDRip.XviD
    Braindead.1992.INTERNAL.DVDRip.XviD-Cape
    Cannibal.Ferox.UNCUT.1981.iNTERNAL.DVDRip.XviD-CULTXviD
    City.Of.The.Living.Dead.1980.SWESUB.DVDRip.XviD-Pride86
    Dawn Of The Dead (1978)
    Day.Of.The.Dead.2008.Eng.DVDRip.DivX-LTT
    Dead.and.Buried.1981.UNCUT.DVDRip.XviD-KooKoo
    Dead.Set.2008.COMPLETE.DVDRip.XviD-HAGGiS.[www.FilmsBT.com]
    Dellamorte Dellamore
    Diary.Of.The.Dead[2007]DvDrip[Eng]-aXXo
    The Quiet Earth
    THE SERPENT AND THE RAINBOW.DEWSTRR
    Zombie.Wars.DVD.XviD.[www.DivxTotaL.com]
    I.Drink.Your.Blood(Directors cut).Xvid-SER
    Let Sleeping Corpses Lie (1974) [DVDRip] [KooKoo] [1337x]
    Dance.Of.The.Dead.2008.DVDRiP.XViD.AC3-ReVoTT
    White Zombie

elimde şimdilik bu kadar zombi filmi var izlemediiniz varsa izleyin. yalnız bazılarının altyazısı yok. ingilizceniz varsa sorun olmaz ama.

• kaçın la kafayı mı yediniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

O zaman sizi Combat Arms EU QUARANTİNE MODE oynamaya çağırıyorum ONLİNE RPG

16 kişi var 2-3 ü zombi oluyor diğerleri kendilerine bulaştırmadan öldürmeye çalışıyor

Zombi filmlerine ve zombilere karşı hastalığım var.

Benimde izlemediğim Zombi filmi kalmamıştır sanırım yukarıda bir arkadaş yazmış 28 Ay sonra

diye hemen baktım fragman bir tane ama fake 3-4 zombi filmini birleştirip yapmışlar yermi zombi müptelalaları

Güzel oyuna benziyor deniyecem

Beklerizzz.

• quote:

Orijinalden alıntı: King Nothing

Piyasada izlemediğim film yok ayrıca şöyle bir hastalığım var hep sürekli 7/24 kafamda kurguluyorum dünyada herkez ölsede bir iki arkadaş kalsak zombi avlasak böyle mesela boş mekanlara gidiyoruz şuraya çıkıp zombi avlasak görüş mesafesi nasıl olur filan diye kurguluyorum. Acayip hastalığa dönüştü akşam uyurken arkadaşlarımı alıp sokakta zombi avlayıp gündüzde uyumak gibi şeyler kafamda tasarlıyorum.

Arınç senmisin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiesOfFear

O zaman left 4 dead serisini oyna Çok da gerçekci olmasa bile gerçege baya yakın efektleri var ...

Gerçek zombi gördün heralde
  • yüzde 10000 aynı şeyleri düşünüyorum senle , konuyu açan arkadaşla yani

izlemediğim zombili film kalmadı , nerede virüs bulaşan bir film var onu bile izliyorum artık , zombile ilgili oynamadıgım oyun kalmadı , tekrar tekrar bitirrerek.Call of duty 5 in zombie eklentisinde çok eğleniyordum gerçekmişcesine.Gerçekten büyük bir alışveriş merkezine saklanıp orda kendimi korumak isterdim , istersen pm at msn ekleyeyim belki izlemediğin film kalmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vadocz

yüzde 10000 aynı şeyleri düşünüyorum senle , konuyu açan arkadaşla yani

izlemediğim zombili film kalmadı , nerede virüs bulaşan bir film var onu bile izliyorum artık , zombile ilgili oynamadıgım oyun kalmadı , tekrar tekrar bitirrerek.Call of duty 5 in zombie eklentisinde çok eğleniyordum gerçekmişcesine.Gerçekten büyük bir alışveriş merkezine saklanıp orda kendimi korumak isterdim , istersen pm at msn ekleyeyim belki izlemediğin film kalmıştır

burda paylaş pek bilinmeyuen güzel filmleri paylaştım ben. sende paylaş (ama land of dead, im legend gibi popüler olup gına getirenler olmasın)

• bunu okuyunca aklım sankarea diye bir mangaya gitti.. xD ordaki çocuğunda zombilere karşı bir zaafı var.
  • Nekrofilimi oldun yoksa
  • The Road var böyle karamsar karamsar bir film. Zombiyi seven bunu da sever diyorum.
  • http://www.imdb.com/title/tt0365748/

Tavsiye ederim, zombie li komedi filmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Executioner

http://www.imdb.com/title/tt0365748/

Tavsiye ederim, zombie li komedi filmi

evet güzel film izlemeyen kalmamıştır sanırım

Diary Of The Dead'i izlemeye çalışıyorum şimdi yarıya kadar geldim kapandı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.