Şimdi Ara

Zombi Film Tavsiye ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
2.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Resident evil kadar güzel başlayan bir film yok bence ilk flimden başla arada izliyorum ben ne kadar izlemiş olsamda
  • returned var ama izlemedim duydum sadece. o yüzden yorum yapamıcam film hakkında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secilh

returned var ama izlemedim duydum sadece. o yüzden yorum yapamıcam film hakkında.

Returned zombi filminden ziyade bi dram filmi yani toplasan belki 5 dakka zombi görünüyodur filmde, izlenebilicek bir film farklı bir anlatımı var. Virüse çare buluyolar ve ısırılanlar hayatları boyunca zombiye dönüşmemek için ilaç kullanmak zorundalar. Normal insanların "returned" insanlara karşı ön yargısı da işleniyor. Konuyu daha fazla anlatmayım dediğim gibi zombi filminden ziyade dram filmi gibi ama izlenebilir kötü değil.

Bu arada REC. 'İn amerikan versiyonu hiç hoşuma gitmemişti, İspanyol versiyonlu olan orjinalini tavsiye ederim. Özellikle ilk filmi çok güzeldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• World War Z
  • Bırak sen Zombi filmini ilk olarak the Walking Dead ın tüm sezonlarini bitir sonra Zombi filmi izle mükemmel bir dizi. Heyecan aksiyon hüzün, korku ne istersen var :D Bir Zombi konusundan nasıl dizi olabilir deme harika bir dizi izle mutlaka 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.