Şimdi Ara

Zomato Gold 1 Yiyecek alana 1 Bedava yada 2 İçecek Alana 2 Bedava (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
485
Cevap
20
Favori
85.179
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dünden beri 2 ayrı restaurantta kullandım. Android uygulamaları patlak, restaurant verilecek kodu oluşturmuyor kapanıyor. Onun haricinde bir sıkıntı yaşamadım. Gayet güzel ama bir kaç aya bokunun çıkacağını ve sistemin patlayacağını düşünmekteyim. şimdilik kullanmaya devam.
    Ref isteyenler özelden yazabilir.
  • Bugün kalifiye bir restoranda sıkıntısız sorunsuz kullandım.

Şimdiden neredeyse verdiğim parayı çıkardım ve daha 1 yıl üyeliğim var; sistem devam ederse efffsaaaneee

Not; kod için PM

Düzeltme: burada bahsettiğim kod ücretsiz olan “referans kodu”. Amacim kod satmak değil. Bu yazım üzerinden uygulamaya sallamayın :) son zamanlarda yakaladığım en müthiş sıcak fırsat.
    Fakat tekrar söylüyorum ben patlayacağını düşünüyorum. Minimum haftada bir yararlansam ayda 4 yapar yilda 48 yapar; ortalama 30 lira avantaj sağlasam yaklaşık 1.500 lira kâr ediyorum. Verdiğim para 80 lira. Bu sistem nasıl devam etsin ki ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexima00 -- 22 Temmuz 2019; 10:26:36 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende diyorum neden bu kadar iyi yorumlar var elle tutulur restaruant olmamasina ragmen.. amaciniz kod satmaktan baska birsey degil ve hic dogru degil yaptiginiz..

• Zomato mu?

Aman uzak durun. Hintliler bu işi kendi ülkelerinde ve bazı büyük şehirlerde yapsınlar.

Gold ne ya!
  • yusuf_128 Y kullanıcısına yanıt
    Konu bilerek şişiriliyor
    Biri de gelmiş 300 TL ye satan varsa alırım demişti.
    Milleti kandırmaya yönelik konu gibi geldiği bana da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok bende aldim. Uygulama guzel. Dahada buyuyecek eminim. Ama kod satmak? Guzel bir yaklasim degil

• yusuf_128 Y kullanıcısına yanıt
    Yukarıda düzeltme yaptım. Bahsettiğim kod ücretsiz referans kodu. Satılık değil.

• kurallarinda okudugum kadariyla, 2 cihaza kadar aktif kullanim saglanabiliyor.

1 yillik hesabi olup da yari yariya seklinde paylasmak isteyen varsa om atabilir

• Zomato'yu daha önce çok kullandım ve gittiğim yerlerde de yorum yaparım mutlaka. Özellikle restoranın zomato üzerinden rezervasyon imkanı varsa mutlaka kullanırım en güzel masayı ayırırlar çünkü. Zomatoyu doğru kullanırsanız bir sürprizle karşılaşmazsınız. Restoranda otopark ücretli mi? Kuver ücreti var mı? Ortamda nasıl tipler var? Yemekler temiz mi? tüm bu soruların cevabı vardır yorumlarda.
  • selamlar şu an üyelik alıyorlar.

özelden ücretsiz referans kodu verebilirim.
  • Gold alımına açık isteyene referans gönderebilirim
  • Size yüzde 20 indirim, bana bir ay kazandıracak referans kodu için PM lütfen.. acil dönüş yaparım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

Merhaba arkadaşlar, ben geçtiğimiz günlerde Zomato marka elçisi oldum. Zomato'nun sekizincisini Türkiye'de başlattığı Zomato Gold uygulamasının doğru uygulandığı ve istismar edilmediği sürece yemek severler için harika bir kampanya olduğunu düşünüyorum.

Kampanya
    Kampanyayı en basit halde anlatmak gerekirse, 1+1 yemek veya 2+2 içecek uygulaması var.

Zomato'nun seçtiği 429 gold anlaşmalı restoranlardan, 2 yemek sipariş edebilir, bu yemeklerden eşit veya daha ucuz fiyatlı ikinci yemeği ücretsize getirebilirsiniz. [1+1 yemek]

Zomato'nun seçtiği 429 gold anlaşmalı restoranlardan, 4(veya 2) içecek sipariş edebilir, bu içeceklerden 2(veya 1) tanesini ücretsize getirebilirsiniz. [2+2 içecek]

Fiyatlandırma

Kısa bir süreliğine 159₺'den 99₺'ye düşmüş durumda.

Referans kodu ile 80₺'ye düşüyor.

Referans kodu için ÖM atabilirsiniz. Lütfen REFERANS paylaşmayın. Konu silinmesin.

Zomato Gold Etiketli Restoranlar
    19 Temmuz Tarihi itibariyle 429 adet
    https://www.zomato.com/tr/istanbul/restoranlar?gold_partner=1

Nasıl Kullanılır?

Sıkça Sorulan Sorular

Diğer sorularınızı çekinmeden bana sorabilirsiniz.
    alımlar tekrar açılmış arkadaşlar haberiniz olsun

http://zoma.to/gd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persheid1903 -- 23 Temmuz 2019; 13:40:17 >

• Zomato Gold uyelik alanlar olarak mekan tavsiyeleri tecrübeleri için whatsapp grubu kursak mi?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.