Şimdi Ara

Zizigo sıcak fırsat mağdurları [ANA KONU\ÇOKLU SEPETLER İLK MESAJA BAK )(GÜNCELLEME!!!) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
21
Favori
35.714
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kaç yıldır fırsat kovalarım ilk defa böyle büyük çaplı bir indirim görüyorum ve kesinlikle şüpheli bir şeyler var. Özellikle 300-350 tl olan ayakkabıların 60 a verilmesi çok tuhaf
  • Çok git gel yaptım ama almadım. Bu ara biraz internetten alışverişe uzak kalıcam sanırım, sorun çok oluyor.
  • Ben de şurda yerimi alayım.Önce siparişi iptal ettim parayı ne zaman iade edecekleri belli değil.Bir de taksitle almıştım.Ardından başka ayakkabı aldım ama büyük ihtimalle küçük olacak,Nike kalıpları darmış biraz.İade-değişim vs. derken başımız ağrıycak.Değişim zaten olmaz %99 tükenmiştir numaralar.
  • Kimse boşuna heveslenmesi yarın hepsi iptal edilir. Merak ettiğim şey şuana kadar sitenin nasıl ayakta kaldığı ddos yapılsa bu kadar ayakta kalamazdı.
  • air max ayakkabılar gelirse 120-130 liradan ekmek gibi satılır
  • 60 liraya eastpak çanta aldım inşallah gönderirler
  • Herkes birşeyin derdinde şükür bende alamadığımın derdindeyim bir derdim var şükür

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle bir olay olursa o 4-5 çift alanlara müstehak.İhtiyacım var 1 çift bile alamadım.
  • Beyler New Balance Turuncu-Mavi koşu ayakkabısı 45.5 numarayı kim aldı ya valla ağlayacağım
  • Yerimizi aldık bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Koskoca site bencede stok temizliği reklam alışkanlık kazandırmak gibi nedenlerden dolayı bukadar ucuza sattıklarını düşünüyorum çakma değildir. Mesela ben ilk defa zizigo ya üye olup ayakkabı aldım normalde hep deneyerek alan biriyim bence amaçları bu zaten kar marjları çok yüksek gelişine verseler iyi reklamlarını yapmış oldular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLind -- 13 Mart 2015; 2:46:20 >
  • Piyasa fiyatı 250, nette çekle 180 liraya zor bulunan ürünleri 59'a satmak hiç mantıklı değil.
    Pazarlamacıyım, reklam yapılır, stok eritilir, depodaki ürünü satarsın ama böylede olmaz ki be kardeşim, var bi bit yeniği..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ch4ylak

Piyasa fiyatı 250, nette çekle 180 liraya zor bulunan ürünleri 59'a satmak hiç mantıklı değil.
    Pazarlamacıyım, reklam yapılır, stok eritilir, depodaki ürünü satarsın ama böylede olmaz ki be kardeşim, var bi bit yeniği..

Diyoruz işte, ne yurtiçi ne yurtdışı fiyatlarıyla yakından alakası yok en az 2 vrya 3 katıydı satılan ürünlerin gerçek piyasası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim düşünceme göre, fiyatlar kesinlikle yanlış girildi ve çamura yatacaklar. Yarın ayyuka çıkar herşey.
  • Erken göreydim pegasus alırdım peh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Benim düşünceme göre, fiyatlar kesinlikle yanlış girildi ve çamura yatacaklar. Yarın ayyuka çıkar herşey.

hocam adamları 2 kere aradım iki farklı mt ile görüştüm fiyatlar doğru dediler . son görüşmenin kaydı var.
  • Dr. Gregory House kullanıcısına yanıt
    O zaman saldırmaya devam arkadaşlar.
  • 10 gün önce falandı bu siteden iki çift yazlık ayakkabı almıştım 1 gün sonra kargoladılar gayet memnun kaldım. Fiyatlar şaka gibi olunca insan inanamıyor ama bence gönderirler tamamen hissiyat Umarım gönderirler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 nike 1 dexter aldım hatta aceleden ayrı ayrı sipariş geçtim indirim kuponunu bile kullanamadım 25 lira zarardayım
  • mağduriyet > alınan ürünlerin üstüne uymaması sebebiyle geri vermekle ugrasma yahut takas yapmak için forumda zaman geçirirken boşa giden süre olarak değerlendirilirse mağdur olacagımız kesin =)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.