Şimdi Ara

zizigo sepetlere 59.90 a üç adet ayakkabı koymuş. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
2.882
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Salomonlar ve asicsler hickimsede yok sanirim. hediye cekleri iptal avantajix yok. Aslinda bir kampanya vardi ama hatali tanimlamalar vardi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç yoktan iyidir.1 ayakkabı almıştım geri yüklemişler.
  • Şöyle konuları sıcak fırsatlar konudışına açın. Gereksiz yere kirtletmeyin sıcak fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 14 Mart 2015; 1:03:05 >
  • Benimkiler gelmemiş.
  • bize yok mu ? yine kampanya yapsınlar
  • 1 ürün aldım ama stok yok uyarısı var olarak bekliyor. Sanırım zarar miktarı yüksek olanlar da böyle bir şey var. Neyse yarını bekliyorum.

Bu arada ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde alana kadar ilk tavrınızı koruyun.

• Gene iyi oldu 2 asics ayakkabı 1 tanede easpak canta oldu bunada şükür.
  • Harleyy in botunu koymuşlar geri :) çok şaşırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: ultraghost

Gene iyi oldu 2 asics ayakkabı 1 tanede easpak canta oldu bunada şükür.

hocam asic modeller nedir?
  • quancore kullanıcısına yanıt
    Asics GT-COOL
    Asics Gel-Cumulus 15
  • nike dart 10 nike tenis ayakkabisi ve mont alabilmistim. Gece 2 30 da tekrar aldim. Airmax ler getti. Sepetimden bir cogu getmisti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

HERKESE 3 adet ama bende ayakkabi yok yahuu anlamadim spor aletleri var

Hocam lütfen şikayet maili atın
  • Değerli Üyemiz,

Sistemlerimizin taşınması sebebiyle, size 16 Mart Pazartesi saat 12:00 ‘a kadar hizmet veremeyeceğiz.

Bu sürede mailinizi ve taleplerinizi kayıt altına almaktayız. Size en kısa zamanda dönüş sağlayacağımızı bilgilerinize sunarız.

İyi alışverişler

Saygılarımızla

• alabilene hayırlı olsun. dün kaçırmıştım sepete eklenmeyenler için bir durum yok galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ado102

Hanim icin aldigim new balance yi koymamislar benimkileri koymuslar.hanim cok sinirlendi

o ayakkabıyı yakın bi zamanda indirimsiz bi şekilde almak zorunda kalırsınız bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterap

quote:

Orijinalden alıntı: ado102

Hanim icin aldigim new balance yi koymamislar benimkileri koymuslar.hanim cok sinirlendi

o ayakkabıyı yakın bi zamanda indirimsiz bi şekilde almak zorunda kalırsınız bence

Aynen oyle

• yeşillik olsun diye eklediğim 2 ayakkabıyla çantayı eklemişler harli botlar nike air zoomlar hepsi gitmiş napak
  • Ben 3 tane ayakkabi almistim 3unude eklemisler sepete. Dun biter diye aceleyle bir tanesi icin kargo odemistim bu sefer kargosuz aldim.

• 3 adetten fazla ürün alanlar yine mağdur olmaz olsun böyle telafi bence ürünlerini tam alamayanlar olarak diğer arkadaşlarında desteğiyle devam edelim şikayetlere
  • quote:

Orijinalden alıntı: oz7oz

3 adetten fazla ürün alanlar yine mağdur olmaz olsun böyle telafi bence ürünlerini tam alamayanlar olarak diğer arkadaşlarında desteğiyle devam edelim şikayetlere

Kesinlikle hocam. 13 urun vardi, 3 tane bar onlarda nike ve newbalance, ne mbt ne cat ne northface var, dandirinlerini eklemisler sepete. Illa fakrli maillerden mi alcaktik ya. Boyle sacmalik olmaz . Iyice civitio markafoni grup. Ya hepsini sagla , yada iptalinin arkasinda dur. Ben bimer btkihbar a yazdm. Ciddi ciddi ceza mahkemesi icin dilekce yazidrdim bi avukat arkadasa. Vede cidden vercem ugrascam yani. Neye gore saglio. Aslinda bi yonden bu yaptiklari da iyi oldu, simdi bana stok yok diye saglayamadiklarini basklarinin Sepetlerine eklediler tabiki sadece Cat alan birine mesela, kanit da var , yani stok sorunuyla ilgili olmadiginin, ciddi dolandiricilik var ortada hala. Sepetleri tam eklenmeyenler birakmasin asla bu isin pesini. Stok saglayamama durumu disinda bu adamlarin siparisleri iptal etme hakki yok

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.