Şimdi Ara

zizigo sepetlere 59.90 a üç adet ayakkabı koymuş.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
2.882
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benim 4 adet siparişim vardı.59.90 dan üç adet iptal ettikleri ayakkabılardan koymuşlar.

• bende de var ne ayak bunlar yaa!!
  • Abi bunlar paraları alıp gecelik faize yatırıyorlar heralde biz kazanıyoruz gibi düşünürken onlar kerizleri nasıl avlıyoruz diye gülüyorlar heralde 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de var tekrar sipariş yapıştırdım indirim çeki kullanamadık avantajixi de durdurmuşlar bu sefer göndericekler sanırım en azından bunlardan yırtalım diyorlar...
  • mail göndermişler..orada açıklama var.gönderecekler galiba

• Özür maili göndermişler . Tedarik edebildillerimizi sepetimize geri yükledik 24 marta kadar ALIN diye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paşalı

Abi bunlar paraları alıp gecelik faize yatırıyorlar heralde biz kazanıyoruz gibi düşünürken onlar kerizleri nasıl avlıyoruz diye gülüyorlar heralde 😄

Şimdi o paraları dolara çevirmiştirler nede olsa türk lirasıdan değerli

• Benim para bugun hesabima iade oldu bile

• Gelen mail şu şekilde

Değerli Müşterimiz,

Kampanyamıza göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Bu yoğun ilgi tedarik
    sürecinde bazı sıkıntılar yaşanmasına neden olmuş ve siparişiniz maalesef tarafımızca iptal
    edilmiştir. Bunu yaparken sizi mağdur ettiğimiz için öncelikle özür dileriz. Zizigo ailesi olarak
    sizlere vermiş olduğumuz bu sözü yerine getirmek adına gün boyu çalıştık ve sipariş etmiş
    olduğunuz ürünlerin büyük bir bölümünü tedarik edebildik.

Bundan sonraki süreçte, satın almış olduğunuz ürünleri size en hızlı şekilde ulaştırmak istiyoruz.

Ürünlerinize kavuşabilmeniz amacı ile izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

1- Sepetinizi kontrol ediniz. Satın almış olduğunuz ürünlerden tedarik edilebilmiş olanlar
    sepetinize tekrar yüklenecektir.

2- Kredi kartı bilgilerinizi girerek alışverişinizi tamamlayınız.

3- Önceki sipariş ödemeniz kredi kartınıza iade edilmiştir. Hesap hareketlerinizde göremezseniz
    bankanız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

UYARI: Siparişlerinizdeki ürünler 24 Mart 2015 Salı 23:59 'a kadar, satın almış olduğunuz
    fiyat ile sepetinizde sizi bekliyor olacak.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Zizigo Ekibi

• Link yok mu sepete ekledikleri ürünlerin :)
  • beyler ne yapıyoruz 5 ürün düştü 3 ürüne bimere şikayet yazmıştım pazarteside thh gidecektim ?
  • Azmin sonu EnBüyükDH.gif
  • quote:

Orijinalden alıntı: GasiOr

Link yok mu sepete ekledikleri ürünlerin :)

Olsa da suyunu çıkarmak olmaz mı fazla kaşınmayalım ))
  • Bence artik bizden de adamlara tesekkur etme zamani geldi.

• Valla alabildiğinizi alın, benim aldıklarım içiden en basitlerini eklemişler ama olsun hc yoktan iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: andromeda09

beyler ne yapıyoruz 5 ürün düştü 3 ürüne bimere şikayet yazmıştım pazarteside thh gidecektim ?

Adamlar iyi niyet de göstermiş kazanma şansı azaldı bence çok şükür demek lazım...
  • Ucuz olanları gönderme kararı almışlardır... numara tedarik filan
  • Buraya destek yerine köstek ve dalga geçme mesajları yazanlara selamlarımı bir borç bilirim !!!!!
  • Hanim icin aldigim new balance yi koymamislar benimkileri koymuslar.hanim cok sinirlendi

• Benim sepetimde 2 siparis vardi ama trombolini koymuslar ayakkabilar yok givik oldum yahu dimdi satin mi alcaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.