Şimdi Ara

Zırhlı Araçlar Hakkında Sorum Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zırhlı arabalarda içerden dışarı ateş etmek için kullanılan aparatlar var veya namlu çıkış aparatları var deniliyor. Araştırdım ama bulamadım aramızda bilen arkadaşlar vardır belki.

Acaba bu aparat mı görüyor ?

• Sizden duyuyorum ilk defa..

Zırhlı araçlarda dışarı ateş etmek için bir sistem bulunmuyor..

Zaten bu araçlar savaşta kullanılmıyor, olası bir saldırıdan kaçmak için üretiliyor bu araçlar..

Savaşmak için değil.. Kolluk kuvvetleri gerekeni yapar, önemli olan kaçmak zırhlı araçlarda..
  • O takozu alıp ateş ediyorsun
  • Camla bir ilgisi olabilir çünkü kapıda açma kapama tuşu yok.Ama bilmiyorum sadece bir fikir.
  • yangın söndürme felan olmasın o
  • sahibinden.com da pekçok zırhlı araç var bankalardan çıkma ford transitler var.Genelde bunları polis çevirmesine girmemek için alanlar vardı hatta ilanda aynen böyle yazıyordu.Konuyla ilgisi yok ama belki ilginizi çeker diyerek yazdım aklıma gelmişken yazayım dedim.
  • Her zırhlı araçta olmasa da zırh seviyesi yüksek araçlarda var diye biliyorum sadece normal silah değil ağır silah kullanmaya bile imkan veren sistemler var. Bu gösterdiğiniz şey de silah çıkışı olabilir o yüzden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

Sizden duyuyorum ilk defa..

Zırhlı araçlarda dışarı ateş etmek için bir sistem bulunmuyor..

Zaten bu araçlar savaşta kullanılmıyor, olası bir saldırıdan kaçmak için üretiliyor bu araçlar..

Savaşmak için değil.. Kolluk kuvvetleri gerekeni yapar, önemli olan kaçmak zırhlı araçlarda..

Hocam mesela bu ilanda söyleniyor. Fotoğrafıda burdan almıştım.

İlan 2 Aynı şekilde burada da mevcut.İlan 1

• quote:

Orijinalden alıntı: DursunBey

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-7-50ial-agir-silaha-karsi-zirhli-151287831/detay

Evet o ilandan aldım sizin miydi yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: pi10

quote:

Orijinalden alıntı: DursunBey

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-7-50ial-agir-silaha-karsi-zirhli-151287831/detay

Evet o ilandan aldım sizin miydi yoksa

Benim değil. Geçen gün görmüştüm ilanı aklımda kalmış, paylaşmak istedim..

• Baktım ilanlara haklısınız fakat günümüz zırhlı araçlarının %99'unda, özel sipariş edilmediği sürece dediğiniz gibi bir özellik yok..
  • Benim anlamadığım nokta araç içerisinde bulunan kişi oradan nasıl olacakta düzgün bir hedef tutturup ateş edicek ?
  • Çok zırhlı arac gördüm takozlusunu ilk defa görüyorum
  • O takoz stinger yuvası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bişey var ama iş görür mü bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DolceVita. -- 23 Şubat 2014; 12:58:58 >
  • nasıl dışarı ateş edebilirki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pink Floyd

Benim anlamadığım nokta araç içerisinde bulunan kişi oradan nasıl olacakta düzgün bir hedef tutturup ateş edicek ?

Benimde merak ettiğim bu hedefide geçtim ateş etmek için mermi nereden çıkıyor ?
  • İnternetim şu an çok çok yavaş, fakat google'layan arkadaşlar koyabilirse "Marauder"ın camlarında var bu aparat bildiğim kadarıyla.
  • Evet var öyle delikler.Hatta bazı araçlarda cam içeriden sıkıldığında kurşunu geçirebilecek şekilde tasarlanıyor.Nasıl oluyor diye sorma.Gavur yapıyor işte
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.