Şimdi Ara

Ziraat genç kart yardım dönem sonu borç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben 16 Haziran'da 360 liralık 6 taksitle alışveriş yaptım fakat yaptığım an 500 lira olan kredi kartı limitim 140'a düştü tabi bir yandan da taksitli alışveriş yapıldığı görülüyor. Bunu anlamadım ama asıl sorum başka

Bugün güncel borcum olan 60 TL'yi ödediğim halde dönem sonu borç adında 60 lira çıkıyor. Ödedikçe çıkmaya devam ediyor. Ödeye ödeye kredi kartı limitimi 560'a çıkardım. Ben naptım anlamadım biri açıklayabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kredi kartından yaptığın harcamayı kaç taksite bölersen böl ana tutar her zaman kart limitinden düşer. Sadece borç taksit olarak yansıtılır.

Dönem borçu hesap kesin tarihinde hesaplanır son ödeme tarihinde sıfırlanarak yeni aya devam edilir tutarı ödediğinde tekrar tekrar üstüne ödeme yapmana gerek yok taksitin bir anlamı kalmaz yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: alia58

Kredi kartından yaptığın harcamayı kaç taksite bölersen böl ana tutar her zaman kart limitinden düşer. Sadece borç taksit olarak yansıtılır.

Dönem borçu hesap kesin tarihinde hesaplanır son ödeme tarihinde sıfırlanarak yeni aya devam edilir tutarı ödediğinde tekrar tekrar üstüne ödeme yapmana gerek yok taksitin bir anlamı kalmaz yoksa

Yani ben banka kartımdaki paraları kredi kartıma mı aktarmış oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: yetkililer

quote:

Kredi kartından yaptığın harcamayı kaç taksite bölersen böl ana tutar her zaman kart limitinden düşer. Sadece borç taksit olarak yansıtılır.

O hataya kartı ilk aldığımda bende düşmüştümbaya sinirlendim bu borç niye gitmiyor diye arkadaş dedi ogeçen ki harcamayı gösterir diye fazla para atmış oldun taksitte gereksiz oldu şimdi madem paran vardı niye taksit yaptınki

• quote:

Orijinalden alıntı: They Killed Kenny

quote:

Orijinalden alıntı: yetkililer

quote:

O hataya kartı ilk aldığımda bende düşmüştümbaya sinirlendim bu borç niye gitmiyor diye arkadaş dedi ogeçen ki harcamayı gösterir diye fazla para atmış oldun taksitte gereksiz oldu şimdi madem paran vardı niye taksit yaptınki

Cahildim taksidin rengine kandım bir daha taksit mi tövbe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yetkililer -- 6 Ağustos 2017; 11:57:19 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.