Şimdi Ara

Ziraat Genç Bankkart Kullanılabilir Kredi Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2017 Kasım ayından itibaren Ziraat Bankası üzerinden kyk kredisi alıyorum fakat 5-6 aydır çözemediğim ve bu zamana kadar pek de irdelemediğim bir problem var.Her ay kredi kartı borcunun en kötü minimum tutarını düzenli bir şekilde öderim.Borçlarda minimum altında ödeme yaptığım bir ay hatırlamıyorum hatta bazı aylarda tüm borçları kapattığım da olmuştur.Buna rağmen yaklaşık 5-6 aydır Ziraat Bankası kartımın kredi tarafına ayrılmış olan 500 tl lik limitin genellikle 5-25 tl aralığında bir kullanılabilir miktarı bulunuyor.Şu an karttaki toplam borç sadece 10 tl kalmış görünüyor ve bu ayki kullanım miktarım ise 0.Geçen ay da aynı şekilde 0 tl lik kullanım mevcut yani kredi kartını ödeme yapmak için kullanmadım.Şu ana kadar pek irdelemiyordum ama tuhaf geliyor.Bir süre maddi sıkışıklık nedeniyle erkenden harçlık avansı bitirdiğim bir dönem olmuştu bu 2-3 ay üst üste devam etti üstüne nakit avans çekmiştim 120 tl lik ama bunların hepsini kapattım kart hareketlerinde de bir anormallik görünmüyor.Bu konuda bilgisi olan birisi bilgilendirme yapabilirse çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sickle Hammer -- 9 Şubat 2019; 23:22:35 >

• Harcama yapmayı dene olmazsa müşteri hizmetleri yardımcı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.